از اسپیکر هوشمند جدید Apple HomePod خود تا 30 دلار تخفیف بگیرید

شاید سیری چندان عالی نباشد، اما هوم پاد اپل و هوم پاد مینی به لطف کیفیت صدای عالی خود در بین بهترین اسپیکرهای هوشمند بازار باقی مانده اند. آنها چندین ویژگی دارند که آنها را از گزینه های ارزان تر متمایز می کند، و شما هم اکنون می توانید یکی را با پس انداز تا 30 دلار بخرید بسته به مدلی که انتخاب می کنید شما حتی برخی از خدمات رایگان را برای اندازه گیری خوب دریافت خواهید کرد.

فروش Best Buy هر دو گزینه بلندگوی هوشمند اپل را پوشش می‌دهد و HomePod mini در طیفی از رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود. الان فقط 80 دلار. این اسپیکر با وجود فاکتور کوچکی که دارد همچنان می‌تواند یک اتاق را با صدای 360 درجه پر کند، در حالی که می‌توانید تعدادی از آن‌ها را با تلویزیون اپل جفت کنید تا صدایی عالی داشته باشید. پشتیبانی از AirPlay همچنین آنها را برای پخش صدا از iPhone، iPad یا Mac عالی می کند. هر HomePod Mini دارای میکروفون داخلی برای درخواست سیری و موارد دیگر است.

آیا ترجیح می دهید هوم پاد شما کمی بیس بیشتری داشته باشد؟ هوم پاد بزرگتر جایی است که در آن قرار دارد و اکنون می توانید فقط با 270 دلار یکی را دریافت کنید به عنوان بخشی از این فروش دو رنگ موجود است و شما همان ویژگی های مدل کوچکتر را خواهید داشت، اما با اضافه شدن صدایی حتی بهتر. اندازه بزرگتر به آکوستیک بهتر و بیس عمیق و قوی اجازه می دهد و یک هوم پاد می تواند کل اتاق را با صدای گرم و رنگارنگ پر کند.

  آنچه CES 2024 در مورد ربات خانگی به ما گفت

ما نمی دانیم این قیمت ها تا چه زمانی ادامه خواهند داشت، بنابراین آن را در تصمیم خرید خود لحاظ کنید. اما ما می دانیم که خریداران با خرید خود سه ماه Apple TV Plus، Apple Fitness Plus و Apple Music نیز دریافت خواهند کرد. گویی این کافی نبود، چهار ماه اپل آرکید نیز به صورت رایگان گنجانده شده است.

معاملات خرید بیشتر از CNET

منبع: https://www.cnet.com/deals/bop-along-and-save-up-to-30-off-your-new-apple-homepod-smart-speaker/#ftag=CAD590a51e