از خانه Bluey در CAMP لس آنجلس دیدن کنید و با Heelers ملاقات کنید

خانه بلوی، پر از هنر بلوی

عکس: سابینا گریوز/گیزمدو

هیلر برمی گردد آبی در مرکز خلاقیت خانواده CAMP در لس آنجلس، کالیفرنیا زنده شده است، جایی که شما و بچه های کوچک زندگیتان می توانید وارد قسمتی از سریال پرطرفدار که در دیزنی پلاس دیده می شود، شوید.

io9 اخیراً از آبی تجربه همهجانبه با یک دوست خوب و فرزندانشان (من آن را به شدت توصیه می کنم رفیق بی فرزند آبی طرفداران آنجا) برای کشف ماجراجویی فوق العاده دقیق و سرگرم کننده CAMP. در آنجا، ما شما را تشویق می کنیم که با بازی در هر اتاق، مانند نمایش استودیو لودو، با بچه های کوچک یاد بگیرید. تخم مرغ های عید پاک و فرصت های زیادی برای بازسازی صحنه های مورد علاقه خود، از Keepy-Uppy تا Dance Mode وجود دارد. و بله، من به عنوان مادربزرگ لوبیاهایم را خوردم چون مجبور بودم. موارد انحصاری نیز وجود دارد آبی کالاها و لوازم مدرسه در کمپ که در طول بازدید به آنها دسترسی خواهید داشت (بلکه به صورت آنلاین نیز در دسترس است) کل این تجربه از 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد و با ملاقات بلوی و بینگو در طول یک جلسه عکس منحصر به فرد به پایان می رسد.

THE همکاری پاپ آپ بین CAMP و آبی سریع می فروشد در تعطیلات پایان سال و تا فوریه 2024 تمدید شده است. این یک رویداد غیرقابل از دست دادن است و خود را به عنوان یک بازدید واقعا تعاملی و همهجانبه به جهان نشان می دهد. آبی، با انیمیشن منحصر به فرد و سرگرم کننده لمسی برای تمام سنین.

  استعلام کد دستوری سیم کارت ایرانسل + آموزش تصویری جامع

در اینجا نگاهی به اتاق ها و تجربیات Heeler House در این گالری داریم!

منبع: https://gizmodo.com/visit-blueys-house-camp-los-angeles-disney-plus-ludo-1851017731