اولین فروش جمعه سیاه در حال حاضر اینجاست. چی میخوای بدونی

در حالی که هنوز چند هفته تا جمعه سیاه در 24 نوامبر باقی مانده است، فروش اولیه قبل از آن در خرده فروشی هایی مانند Best Buy، Walmart، Amazon و غیره آغاز می شود. از آنجایی که بسیاری از فروشگاه‌ها دیگر در عصر روز شکرگزاری باز نمی‌شوند، خرده‌فروشان در عوض معاملات جمعه سیاه اولیه را انتخاب می‌کنند و برخی از بهترین فروش‌های خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند.

این داستان بخشی از راهنمای هدیهمجموعه ما در طول سال از بهترین ایده های هدیه.

این بدان معنی است که شما می توانید از بیرون رفتن در سرما اجتناب کنید، از جمعیت غلبه کنید و فروش های مشابه را زودتر از کاناپه خود خریداری کنید. سپس در جمعه سیاه می توانید استراحت کنید.

در اینجا چیزی است که باید در مورد خرید جمعه سیاه امسال بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر، این امتیازات Amazon Prime را که می‌توانید برای خرید جمعه سیاه استفاده کنید، بررسی کنید.

کدام فروشگاه‌ها تخفیف‌های جمعه سیاه اولیه را ارائه می‌کنند؟

در اینجا می توانید بهترین معاملات اولیه برای سال 2023 را پیدا کنید:

صف های طولانی در فروشگاه ها را فراموش کنید

آیا واقعاً می خواهید کمپ بزنید یا ساعت ها در صف منتظر بمانید تا بهترین خرید باز شود؟ البته که نه. با ماندن در خانه، می‌توانید روی مبل خود با یک فنجان چای داغ راحت بنشینید و در زمان مناسب روی خرید کلیک کنید. برای اتلاف وقت نیازی به عجله به فروشگاه ها نیست AirPods Pro 2 190 دلاری تو منتظر بودی

  تراشه جدید هواوی به نام کرین 8000 در راه است

از زمان شیوع بیماری همه گیر، بسیاری از فروشگاه ها متوجه شده اند که مردم تمایلی به هدر دادن وقت خود در صف های طولانی برای استفاده از معاملات در خانه ندارند، بنابراین آنها معاملات جمعه سیاه خود را زودتر به صورت آنلاین عرضه می کنند. تا کنون، ما شاهد معاملات اولیه از آمازون، والمارت، و بهترین خرید هستیم. با شنیدن پیشنهادات جدید از سایر فروشگاه ها، به به روز رسانی لیست ادامه خواهیم داد.

معاملات آنلاین معمولاً به همان اندازه خوب هستند

برخی از خرده فروشان معاملات مشابه یا حتی بهتری را به صورت آنلاین ارائه می دهند. بهترین بخش این است که برای خرید چیزی که به دنبال آن هستید نیازی نیست تا جمعه سیاه صبر کنید، زیرا بسیاری از فروشگاه ها فروش خود را زودتر آغاز کرده اند. آگهی‌های روزنامه‌ها و آگهی‌ها را برای سلب مسئولیت «فقط در فروشگاه» به دقت بررسی کنید. در گذشته، والمارت آن‌ها را برای بسیاری از معاملات بلو-ری فوق‌العاده ارزان و حتی برخی تلویزیون‌ها داشت، اما اکثریت قریب به اتفاق فروش‌های دیگر به صورت آنلاین در دسترس هستند.

ناگفته نماند، شانس خوبی وجود دارد که بتوانید از کدهای تبلیغاتی آنلاین استفاده کنید و حتی بیشتر ذخیره کنید. به عنوان مثال، یک فروشگاه ممکن است یک بار تخفیف برای ثبت نام برای دریافت ایمیل های خود ارائه دهد. (همیشه می توانید بعداً اشتراک خود را لغو کنید.)

بهترین-خرید-لپ تاپ-logo-3484

معاملات جمعه سیاه زود هنگام را در Best Buy خریداری کنید.

آنجلا لانگ/CNET

افراد سحرخیز ایرپاد دریافت می کنند

اگر زود خرید کنید، به جای اینکه منتظر بمانید تا وارد فروشگاه شوید، به احتمال زیاد آنچه را که می خواهید به دست خواهید آورد. مطمئن شوید که از چه زمانی محصول به فروش می رسد تا بتوانید آن را قبل از اینکه از بین برود خریداری کنید. همچنین می توانید آن را از قبل به سبد خرید خود اضافه کنید و مطمئن شوید که در وب سایت فروشگاه وارد حساب کاربری خود شده اید.

  اروپا برای اولین بار امواج ناشی از برخورد ستارگان در فضا را بررسی کرده است

به یاد داشته باشید که اگر برای شخص دیگری هدیه می‌خرید، ابتدا این قوانین را بدانید.

منبع: https://www.cnet.com/tech/home-entertainment/early-black-friday-sales-are-already-here-what-you-need-to-know/#ftag=CAD590a51e