این هدفون استریو بی سیم راحت را فقط با ۲۵ دلار دریافت کنید

شمع-اجتماعی-گوش باز

این هدفون استریو بی سیم را با 68 درصد تخفیف دریافت کنید.

StackSocial

پیدا ، یک جفت هدفون بی سیم خوب همیشه آسان نیست. حداقل اگر به دنبال هدفون های استریو مقرون به صرفه، راحت و مقاوم در برابر آب با عمر باتری طولانی هستید، نه. خوشبختانه، امسال می‌توانید یک جفت هدفون استریو بی‌سیم هدایت باز برای شخصی در لیست هدیه‌تان به دست آورید، که تا 16 نوامبر فقط با 25 دلار به فروش می‌رسد.

این هدفون‌های استریو بی‌سیم از فناوری رسانایی استخوانی استفاده می‌کنند، بنابراین می‌توانند به‌راحتی روی گوش‌های شما بنشینند، به‌جای اینکه مجبور باشند آن‌ها را به راحتی داخل گوش‌هایتان فرو کنند، در حالی که همچنان صدای عالی را مستقیماً به گوش‌های داخلی می‌رسانند. آنها مانند یک پر سبک هستند، اما به گونه ای طراحی شده اند که ایمن قرار گیرند.

این هدفون های بی سیم تا شش ساعت عمر باتری مداوم را به شما می دهند. این به شما این امکان را می دهد که یک روز کاری کامل را به ویدئو کنفرانس یا یک جلسه استریم ماراتن در رایانه یا دستگاه های تلفن همراه خود بگذرانید.

این هدفون همچنین دارای عملکرد تشخیص صدای محیطی است که تضمین می کند همیشه می توانید صداهای مهم مانند صداهای ترافیکی یا هشدارها را بشنوید. این، همراه با رتبه بندی مقاومت در برابر آب IPX6، آنها را به هدفون های مناسبی برای انواع فعالیت های تناسب اندام در فضای باز، مانند ورزش، پیاده روی، آهسته دویدن یا دوچرخه سواری تبدیل می کند.

این هدفون با iOS و اندروید سازگار است و برقراری تماس و دریافت تماس و همچنین تعامل با برنامه ها را بسیار آسان می کند. آنها حتی با یک کیس و کابل شارژ USB ارائه می شوند.

  گزارش تصویری دیجیاتو از حضور گروه پارمیس در نمایشگاه ارتباطات

این هدفون استریو بی‌سیم هدایت باز را قبل از ۱۶ نوامبر هدیه دهید تا اکنون ۶۸ درصد تخفیف دریافت کنید.

منبع: https://www.zdnet.com/article/get-these-comfy-stereo-wireless-headphones-for-just-25/#ftag=RSSbaffb68