بازسازی اژدهای خود را چگونه تربیت کنیم به تابستان 2025 موکول شد

پوستر اصلی How to Train Your Dragon 2 از Dreamworks با حضور بازیگران اصلی.

تصویر: عکس های Dreamworks

رویا کار می کند چطور اژدهای خود را آموزش دهید فیلم ها در دهه 2010 جواهرات پنهان بسیار دوست داشتنی بودند و به نظر می رسید که این سریال در نهایت به شکلی بازگردد. (حداقل در سینما، چون سریال با اسپین آف های مختلف تلویزیونی.) در اوایل سال جاری، ما متوجه شدیم که این مورد به لطف a بازسازی لایو اکشن از فیلم اول

این فیلم قبلاً دور بود و اکنون با کمی تاخیر به آن رسیده است: به جای فرود در 14 مارس 2025، اژدها نسخه بازسازی شده اکنون در 13 ژوئن همان سال عرضه می شود. (همان تاریخ در حال حاضر میزبان یک فیلم اعلام‌نشده پیکسار است.) این یک تاخیر کوچک در طرح کلی چیزها است، اما مهم است، اگر فقط به این دلیل که نشان می‌دهد ساخت فیلم چقدر دشوار است. اعتصاب بازیگران در حال انجام است آثار تولیدی با تاریخ هایی به این فاصله. این فیلم در ابتدا قرار بود تولید آگوست گذشته در بلفاست آغاز شود، اما این برنامه ها به وضوح به دلیل اعتصابات خنثی شدند. در حال حاضر، فقط دو بازیگر برای این فیلم اعلام شده است: میسون تیمز (گوشی مشکی) نقش هارولد، یک وایکینگ جوان را بازی خواهد کرد که مانند سایر جنگجویان روستای خود برک، برای تبدیل شدن به یک اژدها کش تلاش می کند. و نیکو پارکر (آخرین ما) نقش آسترید، قاتل دیگر/عشق احتمالی را بازی خواهد کرد.

اژدها تأخیر مشکل کوچکی در طرح کلان چیزها است، اما مشکلی مهم است، اگر فقط به این دلیل که نشان می‌دهد تا چه حد اعتصاب بازیگران همچنان ادامه دارد که به تولیدات با تاریخ‌های بسیار دور ضربه می‌زند. دیشب استودیوها پیشنهاد ارائه کرد در SAG-AFTRA، که در زمان نگارش در دست بررسی است و انتظار می‌رود مذاکرات تا آخر هفته ادامه یابد. اگر به نتیجه برسد، اعتصاب پایان می یابد، و اگر نشد، دیگر فیلم ها ممکن است به عقب رانده شوند. چندین فیلم برنامه ریزی شده برای امسال قبلاً به سال 2024 عقب انداخته شده اند – ببینید (یا نه) Dune: قسمت 2، که قرار بود این آخر هفته و همچنین دو هفته پیش اکران شود – و فیلم هایی که در ابتدا برای سال 2024 برنامه ریزی شده بودند، بسته به اینکه اوضاع چگونه پیش می رود، می توانند اواخر سال یا در سال 2025 نمایش داده شوند.

  هواوی از تراشه Kirin 9010 رونمایی کرد که با نسل اول پردازنده اسنپدراگون 8 رقابت می کند.

(از طريق ضرب الاجل)


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/how-to-train-your-dragon-remake-2025-delay-1850992605