بهترین بلندگوهای بلوتوث در سال 2023 (بریتانیا)

این محتوا در ابتدا در Mashable برای مخاطبان ایالات متحده ظاهر شد و برای مخاطبان بریتانیا اقتباس شده است.

زندگی مدرن بدون بلندگوی بلوتوث کامل نمی شود، دستگاهی ضروری برای عاشقان موسیقی که دوست دارند هوشمند و متصل بمانند.

یک بلندگوی بلوتوث می‌تواند به‌طور یکپارچه در یک اکوسیستم هوشمند جای بگیرد و به شما این امکان را می‌دهد که صدای تلفن خود را افزایش دهید یا با الکسا صحبت کنید، بدون این‌که به ارائه قابلیت حمل راحت برای تعطیلات یا حتی رفت‌وآمدهای روزانه اشاره کنیم.

تعداد زیادی بلندگوی با کیفیت بالا در آنجا وجود دارد، بنابراین انتخاب شما ضعیف است. مشکل بسیاری از محصولات چشمگیر از برندهای بزرگ این است که انتخاب دستگاه مناسب می تواند مشکل باشد. اینجاست که وارد می شویم. در اینجا یک راهنمای سریع است.

آیا بلندگوهای بلوتوث صدای خوبی دارند؟

تعجب خواهید کرد که فناوری صوتی در بلندگوهای بلوتوث چقدر خوب است. اما از اسپیکر خود برای چه چیزی استفاده خواهید کرد؟ صرفا موسیقی؟ پادکست ها؟ کمی از هر دو؟ این مطمئناً به نوع اسپیکری که می‌خرید بستگی دارد – چه صدای فراگیر، چه Dolby Atmos، چیزی برای فضاهای بزرگ، یا فقط یک استریو (که همچنین عالی است – اگر واقعاً به آن نیاز ندارید، احساس نکنید که مجبور هستید چیزی فوق العاده فانتزی و گران قیمت بخرید). همه بلندگوها کیفیت صدای یکسانی تولید نمی کنند، بنابراین مهم است که بدانید دقیقا به دنبال چه نوع تجربه شنیداری هستید.

  بریتانیا تحقیقات ضد انحصاری را درباره ادغام ۱۹ میلیارد دلاری Vodafone/Thre آغاز کرد

بلندگوهای بلوتوث چقدر بزرگ هستند؟

بلندگوها می توانند بسیار بزرگ و حتی قابل حمل باشند، بنابراین میزان فضای قابل استفاده ای را که می خواهید به تنظیمات صوتی خود اختصاص دهید، چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی، اندازه گیری کنید. همه جا برای چندین بلندگو که پشت سر هم کار می کنند ندارند، بنابراین اگر دائماً در راه است، خودتان را با چیزی غول پیکر غرق نکنید. اسپیکرهای زیادی وجود دارند که به راحتی می توان آنها را ذخیره یا پنهان کرد و برخی از آنها به اندازه ای کوچک هستند که روی میز یا قفسه قرار بگیرند.

چند اسپیکر باید بخرید؟

ما همیشه توصیه می کنیم کیفیت را به کمیت انتخاب کنید. داشتن دو بلندگوی شگفت انگیز همیشه نتایج بهتری نسبت به پنج بلندگوی متوسط ​​به شما می دهد. به علاوه، داشتن بلندگوهای بیش از حد در این نزدیکی به سادگی فضای غیر ضروری را اشغال می کند. اگر فضای کافی دارید، فکر می کنیم دو بلندگو عدد مناسبی است.

اگر به موسیقی زیاد گوش می‌دهید، دو بلندگو بسیار ایده‌آل هستند: موسیقی معمولاً به صورت استریو ضبط می‌شود، بنابراین داشتن یک کانال چپ و راست معجزه می‌کند. و اگر فضای کوچکتری دارید، حتی یک بلندگوی واقعا خوب هم باید این کار را انجام دهد (به شرطی که صدای خوبی داشته باشد). بسیاری از بلندگوهای بلوتوث گزینه‌های جفت شدن آسان با بلندگوهای دیگر همان برند را نیز دارند، بنابراین راه‌اندازی آنها باید آسان باشد.

اسپیکرهای هوشمند چیست؟

اینها اسپیکرهایی هستند که به عنوان دستگاه های هوشمند عمل می کنند و می توانند به الکسا متصل شوند یا با سایر دستگاه های خانه هوشمند همگام شوند. آنها به تنهایی عالی هستند، اما همیشه بهترین راه برای گوش دادن به موسیقی نیستند (با عرض پوزش، الکسا). اگر واقعاً نمی‌توانید بدون دستیار هوشمند در تنظیم بلندگوهای خود زندگی کنید، توصیه می‌کنیم یک دستگاه مجهز به بلوتوث تهیه کرده و آن را به تلفن هوشمند خود وصل کنید. به این ترتیب، بدون کاهش رتبه، از مزایای دستیار هوشمند داخلی گوشی خود بهره مند می شوید.

  تیم روزتا آخرین سیارکی را انتخاب کرده است که از آن بازدید خواهد کرد

آیا بلندگوهای بلوتوث ضد آب هستند؟

بسیاری از بلندگوهای مدرن نوعی مقاومت در برابر آب دارند. این بدان معنی است که می توانید در استخر یا در ساحل استراحت کنید. یا حمام حتی اگر قصد ندارید اسپیکر خود را به تعطیلات ببرید، دور از ذهن نیست که بدون توجه به جایی که در خانه خود دارید، هدفی برای نشت ، آن باشد.

بهترین اسپیکر بلوتوث چیست؟

اسپیکرهای بلوتوث زیادی وجود دارند که ارزش بررسی دارند. ما برخی از بهترین گزینه ها را شناسایی کرده ایم. ما بلندگوهای بلوتوث فوق‌العاده‌ای را از همه برندهای بزرگ، متناسب با هر سلیقه و بودجه‌ای، ردیف کرده‌ایم.

اینها بهترین اسپیکرهای بلوتوث در سال 2023 هستند.

منبع: https://mashable.com/uk/roundup/best-bluetooth-speakers-uk