بهترین تی شرت مردانه (به گفته خیاط ردیف ساویل)

یادداشت:

مت و کمان — M8 / C8 / J7 — مجموع: 23

استاندارد رنگی — M8 / C7 / J8 — مجموع: 23

Asket — M7 / C8 / J7 — مجموع: 22

پسر خیاط — M5 / C8 / J7 — مجموع: 20

Uniqlo — M6 / C7 / J6 — مجموع: 19

طلسم خورشیدی — M7 / C5 / J6 — مجموع: 18

راپا نویی — M5 / C6 / J6 — مجموع: 18

یک کلاسیک واقعی — M5 / C4 / J7 — مجموع: 16

صحبت کرد — M4 / C4 / J4 — مجموع: 12

هر دو ASKET و Mott & Bow تی شرت هایی با کیفیت بالا تولید می کنند، اما انتخاب گسترده ای از اندازه های ASKET، از جمله عرض و طول، باید تضمین کند که همه می توانند چیزی را پیدا کنند که عالی به نظر برسد و پوشیدن آن راحت باشد. به نظر می رسد Uniqlo یک طراحی غیرقابل تخریب و با ارزش ایجاد کرده است که برای سال ها دوام خواهد داشت، در حالی که Colorful Standard ثابت می کند که تی های ارگانیک از قبل شسته شده و تایید شده توسط هیپستر می توانند در هر شکل بدنی عالی به نظر برسند.

از بین دو برند سفارشی، Son of a Tailor به مراتب برتر از Spoke بود. استفاده از پنبه سوپیما با کیفیت (اگرچه غیر ارگانیک) در وزن‌های انتخابی، همراه با ظاهری جذاب و ممتاز و قابلیت تنظیم مدل‌های بعدی به تناسب، آنها را با وجود تفاوت‌های عجیب در اندازه، متمایز می‌کند. Spoke نتوانست تحت تاثیر قرار دهد، اگرچه بازسازی پیراهن اصلی کریس پیشرفت قابل توجهی بود.

Taub تعجب نمی کند که رویکرد الگوریتم آنلاین هنوز بی خطا نیست. “این ناقص است که از افرادی که تجربه ندارند بخواهیم اندازه گیری های خود را وارد کنند. شما هرگز نمی توانید مشتری را وادار کنید که اندازه گیری های خود را به طور دقیق ارسال کند. همچنین از این که هیچ یک از این برندها درخواست عکس ساده ای نمی کنند، تعجب می کنم، زیرا این امر واقعاً ابعاد بیشتری می دهد.

  سرمایه گذاری هم افزایی در Viban و Biolab

اما او اذعان می‌کند که «اگر می‌دانید که اولین تی‌شرت (سفارش آنلاین) بهترین نخواهد بود و در عوض به آن به عنوان یک سفر با برندی نگاه کنید که مایلید به آن اعتماد کنید و از آن حمایت کنید – و این همیشه خواهد بود. مورد. در آینده وجود داشته باشد – شما خواهید آموخت که چه چیزی برای شما خوب به نظر می رسد. از طریق آزمون و خطا، می توانید به تناسب سفارشی از یک لباس کارخانه ای دست پیدا کنید. اما با توجه به آنچه تاکنون دیده ام، هیچ کدام از آنها واقعاً بهتر از این نبوده که دو روز را در هر فروشگاه بگذرانید و خودتان آنها را بررسی کنید.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-fitting-t-shirts-men/