بهترین جاروبرقی های Dyson (2024): V15، V12 و موارد دیگر

Dyson هنگام نام‌گذاری مدل‌های وکیوم چوب خود به ترتیب زمانی پایبند نیست. گاهی اوقات از اعداد عبور می کند و گاهی اوقات یک عدد کمتر را به عنوان الگوی بعدی به عدد بالاتر معرفی می کند. به عنوان مثال، Dyson V15 را بلافاصله بعد از V11 و سپس V12 را بعد از V15 معرفی کرد. در گسترده‌ترین مفهوم، به نظر می‌رسد که اعداد با هر نسخه افزایش می‌یابند: V11 جدیدتر از V10 است و V10 جدیدتر از V8 است. اما سیستم نامگذاری دایسون به اندازه کافی مبهم است که حتی ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که مدل بعدی چه خواهد بود.

Dyson همچنین مدل های فرعی زیادی ارائه می دهد، زیرا طرح نام گذاری آن به اندازه کافی گیج کننده نیست. هر کدام دارای تعداد متفاوتی از لوازم جانبی و ابزار هستند. به نظر می‌رسد هر مدل (V7، V8، V10، V11، V15، و غیره) مدل‌های فرعی جدیدی را معرفی می‌کند، بنابراین فهرست همچنان در حال رشد است، و سپس مدل‌های فرعی متوقف‌شده‌ای وجود دارند که به‌عنوان سهام قدیمی در وب‌سایت‌ها ظاهر می‌شوند و معمولاً در فروش هستند.

تشخیص دقیقاً یک مدل فرعی نیست، بلکه بخشی از نام V15 Detect و V12 Detect Slim است. این به سیستم تشخیص لیزری اشاره دارد که اندازه و تعداد ذرات را برای سفارشی ، قدرت مکش اندازه گیری می کند.

مطلق معمولاً ملکه نسخه هیل با بیشترین لوازم جانبی است. ما نمی‌توانیم همه آنها را فهرست کنیم، زیرا بسته به مدل اصلی متفاوت هستند، اما انتظار می‌رود انواع نازل‌های برس، ابزارهای شکافی و سرهای غلتکی موتوری برای تمیز ، ریزه‌های سرسخت از کف‌های سخت و موکت‌ها. موهای بلند وجود داشته باشد.

  AstraZeneca اعتراف کرد که واکسن کرونا این شرکت می تواند باعث لخته شدن خون شود

آلرژی پیش از این، این بدان معنی بود که فیلتر بهبود یافته ای داشت که 99.99 درصد از باکتری ها و گرد و غبار را برای دفع هوای تمیزتر از مدل های معمولی به دام می اندازد، اما پس از V7، همه جاروبرقی های Dyson شروع به استفاده از فیلترهای بهبود یافته کردند. این در حال حاضر عمدتاً یک نام قدیمی است و در مدل‌های جدیدتر استفاده نشده است.

سر موتور فانتزی به نظر می رسد، اما مدل فرعی پایین رده ای است که با سر موتوری، چند برس اولیه و ابزار شکاف ارائه می شود و تمام. این بیشتر مربوط به دوران V7 است. دایسون نام های دیگری را برای زیرمدل های پایه ارائه کرده است.

مبدا، نرم، و حیوان با پیوست های نسبتا کمی همراه است. Fluffy and Animal با هیچ گونه لوازم جانبی منحصر به فردی که مخصوصاً برای تمیز ، حیوانات خانگی مفید باشد، ارائه نمی شود. این فقط به اختصار “مدل پایه با پیوست های کمتر” تبدیل شد. همین امر در مورد Origin نیز صدق می کند، اگرچه نام آن منطقی تر است.

Dyson همچنین از ترکیب نام های مدل فرعی ابایی ندارد. هر چه دایسون نام های بیشتری بر روی یک مدل بگذارد، لوازم جانبی بیشتری به همراه دارد. به عنوان مثال، V8 Animal Pro دارای ویژگی های بیشتری نسبت به Animal است، اما Animal Pro+ حتی بیشتر از آن دارد.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-dyson-vacuums/