بهترین پیشنهاد Microsoft Visio Professional 2021: 90٪ تخفیف

TL;DR: Microsoft Visio Professional 2021 برای ویندوز با قیمت 19.78 پوند به فروش می رسد که 90٪ از قیمت لیست صرفه جویی می کند.


آیا شغل شما به اشتراک گذاری داده پیچیده نیاز دارد؟ آیا نمودارهای سازمانی و نمودارهای سازمانی بخش بزرگی از هفته کاری شما یا تیمتان را به خود اختصاص می دهند؟ اگر چنین است، ممکن است بخواهید این نرم افزار را از ذهن های بزرگ در MS Visio Professional 2021 بررسی کنید.

این نرم افزار راه های ساده تری برای ارائه داده های شما ارائه می دهد. این به شما امکان دسترسی به ابزارهای نموداری را می دهد که به باز ، قلمرو جدیدی از بهره وری و ارتباطات دقیق کمک می کند. و فقط با 19.78 پوند برای مدت محدودی به فروش می رسد.

اگر به فلوچارت نیاز دارید، می‌توانید از میان طیف گسترده‌ای از اشکال، شابلون‌ها و قالب‌ها برای یک نمودار قابل تنظیم‌تر انتخاب کنید. برای ایجاد یک پلان طبقه با جریان بهتر یا یک پلان طبقه جدید در صورتی که به فضای جدیدی نقل مکان می کنید، با تیم خود کار کنید.

Visio به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار فلوچارت ها را از نرم افزارهای دیگر مانند Excel یا Microsoft Entra ID تولید کنید. و اگر دستگاه لمسی دارید، می توانید از انگشت یا قلم خود برای ایجاد یا یادداشت برداری از نمودارها استفاده کنید.

مدل های مختلفی از جمله تجزیه و تحلیل SWOT و نمودارهای استخوان ماهی وجود دارد که می تواند به شما در تجسم مشکلات و نقشه راه حل ها کمک کند. برای طراحی شبکه، می‌توانید طراحی و فرآیندها را ساده کنید و تصویری قابل درک از نحوه کار همه چیز با هم ایجاد کنید.

  مقایسه بین Galaxy S24 Ultra و S23 Ultra. تغییر بعدی چیست؟ + ویدیو

معاملات Mashable

در دسترس کاربران جدید Visio، دسترسی مادام‌العمر در یک دستگاه را دریافت می‌کنید. همچنین به الگوهای بیشتری دسترسی خواهید داشت که در نسخه وب Visio در دسترس نیستند.

اگر می خواهید ارتباط بصری خود را ارتقا دهید، این فروش راهی عالی برای انجام آن با قیمت مناسب است. دسترسی مادام العمر به Microsoft Visio Professional 2021 را فقط با 19.78 پوند برای مدت زمان محدود دریافت کنید.

منبع: https://mashable.com/uk/deals/microsoft-visio-professional-deal