بهترین کیس های آیپد پرو 2024: توسط کارشناسان تست و بررسی شده است

اجازه دهید با گفتن این نکته شروع کنم که قاب iPad Zugu یک قاب واقعا محکم است و من واقعاً آن را دوست دارم. دارای پایه قابل تنظیم با 8 پیکربندی، سپر و قاب مقاوم برای محافظت بیشتر در برابر سقوط، یک جیب خودکار، قابلیت شارژ بی سیم و موارد دیگر. علاوه بر این، زوگو قاب‌های پیش‌سفارش را برای مدل‌های جدید M4 iPad Pro ارائه می‌کند.

من در چند هفته گذشته این قاب زوگو را روی iPad Air خود (تصویر بالا) به همراه چندین کیس دیگر آزمایش کرده ام، مورد علاقه من است. این بسیار کاربردی است اما هنوز هم کاربردی است و امنیت واقعی در برابر ضربه و افتادن (نه فقط به عنوان یک پتوی سبک) فراهم می کند. من دوست داشتم از آن به عنوان یک پشتیبانی استفاده کنم، به خصوص هنگام آزمایش چندین برنامه یادداشت برداری در این ماه. این ماده با طراحی تمیز و جذاب، درجه یک و گران به نظر می رسد.

و در حالی که عملکرد درجه یک است، چیز مورد علاقه من در مورد قاب زوگو رنگ آن است. من از قاب به رنگ رز صحرایی استفاده می کنم و به عنوان یک دختر شرکتی واقعی Gen Z، آن را دوست دارم. بسیاری از شرکت ها رنگ های دیگری به جز سیاه، سفید، بژ و قهوه ای ارائه نمی دهند. بنابراین انتخاب رنگ های منحصر به فرد عالی هستند، اما من هنوز هم آرزو می کنم که چاپ ها و طرح های سرگرم کننده بیشتری وجود داشته باشد. قاب‌های مدل جدید آی‌پد پرو نیز در حال حاضر رنگ‌های محدودی دارند، اما من انتظار دارم به زودی موارد بیشتری را ببینیم.

  پی پال از استارتاپ بیمه اندونزیایی کوالا با ۴۷ میلیون دلار سرمایه حمایت می کند

مشتریان فعلی در وب سایت زوگو گفته اند که محافظت کلی، عملکرد، کیفیت و زیبایی شناسی کیف زوگو را دوست دارند. خیلی ها گفتند که این کیس ارزش بالایی دارد و حس ممتازی دارد، و حتی یکی از مشتریان گفت که ای کاش زودتر زوگو را پیدا می کردند.

حتی بهتر از آن این است که زوگو یک بار هزینه تعمیر +AppleCare را می پردازد اگر iPad شما در حین نگهداری از کیف زوگو آسیب ببیند. قاب زوگو به نظر من ارزش قیمتش را دارد و از نظر سبک و محافظ یک کیف محکم و همه کاره است.

ویژگی های کیف آیپد پرو Zugu: پایه قابل تنظیم با 8 زاویه | سپر و پوسته مقاوم برای محافظت در برابر سقوط | دریچه ها | قابلیت نصب مغناطیسی ایمن | داخلی میکرو فیبر | کاور خواب/بیداری خودکار مغناطیسی | جیب قلم پشت | سازگاری شارژ بی سیم اپل Pencil | هزینه تعمیرات AppleCare+ رایگان

منبع: https://www.zdnet.com/article/best-ipad-pro-case/#ftag=RSSbaffb68