بهینه سازی وبسایت های خبری

دو روش برای فشرده سازی تصاویر وجود دارد. با انجام سئو تصاویر تجربه کاربری سایت و در نتیجه رتبه آن در گوگل ارتقا پیدا میکند. افرادی که از طریق موبایل وارد سایت های خبری می شوند، این انتظار را دارند که هرچه سریعتر خبر مورد نظر خود را مشاهده کنند و برای آنها نیازی نیست که سایر فایل های جاوا اسکریپتی که برای زیبایی صفحه به کار برده می شوند بارگذاری گردند. 1. قالب مناسب فایل را انتخاب کنید. در واقع با انتخاب این افزونه، دیگر نباید نگران ایندکس شدن نوشته و تصاویر خود در موتورهای جستجو باشید. در مرحله بعدی، “Lost” را در نمایه Backlink واقع در منوی سمت چپ انتخاب کنید. در واقع وارد کردن تگ alt مهمترین کار در سئو عکس محسوب میشود؛ چراکه موتورهای جستجو قادر به دیدن و تشخیص تصاویر نیستند و فقط با خواندن تگ آلت میتوانند متوجه موضوع عکس بشوند. تصاویر بخش جدانشدنی هر مطلب یا نوشتهای هستند؛ چون بدون وجود عکس، متنها بیش از حد خشک و بیروح به نظر میرسند و مخاطب رغبت چندانی برای خواندن مطالب نخواهد داشت. از طرفی با کم کردن تعداد مخاطب سایت نیز باعث افت رتبه بیشتر می گردد. بیشترین موضوعی که الگوریتم پاندا بر روی آن حساسیت دارد این است که در سایت شما محتوای تکراری به کار رود و یا سرقت ادبی انجام شده باشد.

ابتدا باید بدانید که اغلب صاحبان وبسایت و وبمسترها از تصاویر بهینه نشده استفاده میکنند که این کار روی رتبه سایت تاثیرگذار است. ضمن مطالعه این مقاله شما با نحوه عملکرد موتورهای جستجو و بطور ویژه گوگل، آشنایی پیدا کردید و فاکتورهای مهم در رتبه بندی وبسایت و سئو را آموختید. همچنین موتورهای جستجوگر از عنوان صفحه اصلی سایت متوجه میشوند که محتوای شما تا چه حد با کوئری مورد نظر هماهنگی دارد. در گذشته این نوع سئو به سایت ها کمک می کرد تا جایگاه خود را در نتایج سرچ گوگل ارتقا دهند ولی بعدها این موتور جستجو روش هایی را اتخاذ کرد تا این شیوه ها کارایی نداشته باشد.

آکادمی وبسیما با طراحی دوره جامع سئو این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده است که فرآیند یادگیری را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا حرفهای به پایان برسانید. دقت داشته باشید که فرمت فایل انتخابی روی اندازه کل و فرآیند بهینه کردن عکس بسیار موثر است. برای انجام فشردهسازی تصویر به یک نکته دقت کنید؛ در یک فرآیند فشردهسازی باید تعادل بین کیفیت، اندازه و حجم تصویر حفظ شود. صرف نظر از سبک صفحه اصلی که انتخاب میکنید؛ باید به اندازه کافی محتوای متنی در صفحه قرار دهید. اینکه هر روز چند خبر انتشار دهید اهمیت کمتری نسبت به خبرهای تولیدی شما دارد. چرا که قادر خواهند بود تصاویر شما را در حالت موبایلی بدون مشکل مشاهده کنند. هیچ کمکی به گوگل نمیکنند و شما هر چقدر هم نکات دیگر را رعایت کرده باشید، همچنان تصویر شما برای گوگل نامفهوم خواهد بود. شما برای استفاده از تصاویر با فرمت و حجم مناسب از چه روش ها و ابزارهایی استفاده می کنید؟ با به روزرسانی تصاویر بصورت مداوم کاربران همواره برای دیدن پست های جدید به سایت مراجعه خواهند کرد. گراف دانش یک دایره المعارف مجازی بر اساس داده های واقعی است که گوگل برای نمایش عناصر خاص و ارتقای نتایج به آن مراجعه می کند.

متونی که نزدیک تصویر نوشته میشوند از نگاه موتورهای جستجو به موضوع عکس اشاره میکنند و کاربران نیز با استفاده از آنها میتوانند درک بهتری از متن به دست آورند. کیفیت، کمیت و ارتباط لینکهایی در وب که به وبسایت شما اشاره میکنند، در مجموع به عنوان پروفایل بک لینک شما نامیده میشوند. انواع اسکیما در رنک مث می توان به مقاله، کتاب، دوره، فیلم، موسیقی، محصول، رستوران، رویداد، FAQ و غیره اشاره کرد. کمک در خرید با اطمینان یک محصول، کمک در یادگیری یک مفهوم و… در صورتی که سایت بودجه ی کافی داشته باشد برنامه خرید ریپورتاژ را تدوین می کند، البته در صورت نیاز چنین چیزی انجام می شود.

جستجو، بایدو از خزندهها جهت پیداکردن صفحات مرتبط با نتایج جستجوی الگوریتمیک خود استفاده میکنند. این سرویسها “عملکرد اجتماعی” سایتهای خاص را جمع میکنند و در یک نگاه به شما ارائه میدهند. بنابراین اولین مساله این است که از انجام هر عاملی که در روند جمع آوری اخبار اخلال ایجاد میکند،خودداری کنید. دسته بندی صحیح که قابل فهم برای کاربر و موتورهای جستجو می باشد ایجاد نمایید و سعی کنید کل دسته بندی ها را به صورت یکنواخت بهینه سازی فرمایید. هدف از سئو بهینه سازی صفحه اصلی وب سایت برای موتورهای جستجو و در UX رضایت کاربران در مرکز توجه قرار دارد.

این موضوع علاوه بر کاهش قدرت سئو میتواند باعث کاهش تجربه سئو منطقه اصفهان کاربرانتان شود. توضیحات متا یک توضیح مختصر و مفید درباره محتوای صفحه است که به کاربر میگوید با کلیک بر روی یک صفحه، چه اطلاعاتی دریافت خواهد کرد. این روش بررسی در، یافتن دقیقتر مشکلات مفید است. بنابراین، ایجاد مقالات اصلی، که کاربران قادر به یافتن آنها نیستند، برای سئو سایت خبری حیاتی است. اگر صفحاتی وجود دارند که از این نظر بهینه نیستند، برنامه خود را به گونهای تنظیم کنید که همه آنها را بر اساس اولیت ویرایش کنید. ریچ اسنیپت (Rich snippet) مجموعه ای از اطلاعات اضافه را در نتایج گوگل بین URL و متا نمایش میدهد که معمولا برای صفحاتی مانند رسپی غذاها، دیدگاه ها و رویدادها نشان داده میشوند. برای این کار مثلا وارد بخش نوشته ها شوید و از قسمت نوع اسکیما ، ریچ اسنیپت مدنظر خود را انتخاب کنید. نوشته ها، نوشته مربوطه را باز می کنیم. در واقع به بیان دیگر میتوان گفت این پلاگین باعث پیشی گرفتن ما از رقیبان میشود و باعث میشود ما یک سایت حرفهای با کاربران بسیار زیاد را مدیریت کنیم.

قبل از هر چیز باید بدانید که نوشتن توضیحات متا کارخیلی آسانی هم نیست که دو خط محتوا بنویسید و انتظار رسیدن به صفحه اول گوگل را داشته باشید. بهترین توصیه این است که فقط به صورت طبیعی بنویسید و هر چند بار که لازم است از کلمه کلیدی استفاده کنید تا نکته را در سراسر صفحه نشان دهید. سعی کنید برای هر صفحه متا دیسکریپشن یونیک بنویسید. برای سایر صفحات نیز می توانید متا دیسکریپشن را خالی بگذارید. سئو تکنیکال مهمترین بخش سئوی سایت به شمار میرود و هدف سئو تکنیکال این است که صفحات سایت برای موتورهای جستجوگر قابل شناسایی، خزیدن و ایندکس شدن باشند. سئو و بهینه سازی سایت به معنای بهبود وضعیت سایت برای رتبه گرفتن در موتورهای جستجو به ویژه گوگل است.

اکنون بنظر شما اگر از تکنیکهای سئوی تصاویر استفاده کنیم، گوگل نیز بهتر نمیتواند تصاویر سایتمان را شناسایی کند و آنها را در بخش جستجوی تصاویر خود بیشتر نمایش دهد؟ برای هر دسته، مجموعه کدسئو توضیح خواهد داد که شما به عنوان بخشی از آن سطح، چه چیزی به دست می آورید و به طور معمول می توانید انتظار داشته باشید که برای این نوع سئو هزینه کنید. به خاطر داشته باشید که گوگل ممکن است ترجیح دهد توضیحات متای شما را نشان ندهد و به جای آن از توضیحات خود استفاده کند. همانطور که متا دسکریپشن یا متای توضیحات برای محتوای متنی مهم است، در ویدئو هم باید به آن توجه کنید. به عنوان مثال در تصاویر مقاله ۲۰۰۰ کلمهای درباره بازاریابی B2B، تصاویر این صفحه با توجه به محتوایی که در آن قرار دارد شانس زیادی برای کسب رتبه درباره بازاریابی B2B دارند. هرچه تصاویر اوریجینال تری داشته باشید، تجربه بهتری برای کاربر خواهد بود و شانس شما برای رتبه بندی در جستجوهای مربوطه بهتر میشود.

اطلاعات موجود در ریچ اسنیپت ها از داده های ساختیافته موجود در HTML صفحه یا همان اسکیما استخراج می شوند. برای درک تاثیر اسکیما بر سئو به این صورت است که هنگامی که داده های ساختیافته را با ساختار نشانه گذاری اسکیما اضافه میکنید، احتمال بیشتری وجود دارد که گوگل در هنگام نمایش صفحه شما را در SERP، ریچ اسنیپت ها را هم نشان دهد. تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو سایت هنگامیکه یک شبکه اجتماعی مناسب را انتخاب کرده باشید بیشتر خواهد بود. همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، وب سایت هایی که در زمینه انتشار عکس فعالیت می کنند. در صفحه 2 باید به صفحه 2. اشاره داشته باشد، موتورهای جستجو در واقع پیوندهای صفحه های بایگانی عمیق را فهرست نمی کنند. به عبارت دیگر حتی اگر صفحه اصلی کاملی داشته باشید ولی سرعت آن خیلی کند باشد، بازدید و مشتری خود را از دست خواهید داد. از یک تگ تصویر منظم برای اینکس تصاویر خود استفاده کنید: همچنین در صورتی که می خواهید تصاویر شما در گوگل ایندکس شود و رنک بگیرد، باید به این نکته توجه کنید، شما باید از تگ رایج HTML یعنی استفاده کنید.

این تجربه منفی روی نرخ بازدید موثر بوده و کاربر زمان کمتری را در وبسایت شما یا به طور کلی، وبسایتهای کند و ضعیف سپری خواهد کرد. صفحه 404 در حقیقت صفحهای است که نشاندهنده موجود نبودن صفحه در وبسایت است. در غیر این صورت میتوانید تصاویر باکیفیت موجود در وب را دانلود کرده و با برنامههای ویرایش عکس تغییراتی را بر روی آنها به وجود بیاورید و سپس از آنها استفاده کنید تا گوگل آنها را کپی تشخیص ندهد. احتمالاً شما هم نام سایت Pinterest را شنیده اید این سایت یک شبکه اجتماعی مبتنی بر اشتراک گذاری تصاویر است. شبکه های اجتماعی می توانند در افزایش ترافیک سایت های تصویر محور تاثیر زیادی داشته باشند. چه چیز بر کسب رتبه تصاویر تاثیر میگذارد؟ با کمک گرفتن از این کلمات در مقاله یا صفحه مورد نظر، علاوه بر اینکه ارتباط بیشتر صفحه را به گوگل میفهمانید، میتوانید بعضی از آنها در نتایج جستجو سئو کنید. بعضی از این تصاویر تزیینی هستند و صرفاً برای اینکه مخاطب از متن های پشت سر هم خسته نشود (مانند تصاویری که در این صفحه می بینید) اما بعضی دیگر به فهم بهتر موارد مطرح شده در مقاله کمک می کنند. همواره قبل از انتشار نهایی متن خود آن را برای جذب مخاطب نهایی ویرایش کنید.

اینستاگرام(تنها یک لینک به صفحه اصلی سایت در صفحه خود می توانید ایجاد کنید) و سایر شبکه های اجتماعی تصویر محور که در ایران مخاطب بالایی دارند، استفاده کنید. شبکه های اجتماعی: همانطور که به واسطه آمارها نیز ذکر شد، حضور قوی در شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر خوبی در سئو داشته باشد. جدای از تاثیر منفی که این موضوع روی برند شما دارد، در ادامه گوگل این نارضایتی کاربران را تشخیص داده و به صورت مستقیم رتبه صفحات شما را کاهش میدهد. اما در بهترین حالت ممکن اگر ظاهر و ابعاد تصاویر شما در نسخه موبایل نیز به درستی کار کند، میتواند به شما قدرت رتبه بندی بیشتر و تعامل بهتر کاربر را بدهد. توضیحات متا همان چیزی است که کاربران در SERP یا نتایج موتورهای جستجو به طور مستقیم مشاهده میکنند، بنابراین بهتر است راجع به آن خوب فکر کنید. پس با یواست سئو نمیتوان کلمات کلیدی کانونی را مشخص کرد، و خیلی از دوستان فکر میکنند اگر یک کلمهای را در کلمات کلیدی در یواست سئو وارد کردند، بلافاصله با آن کلمه کلیدی، سایت آنها در صفحه اول خواهد بود؛ درصورتیکه اصلاً اینطور نیست و یواست سئو فقط آن کلمه کلیدی را برای آنالیز کردن پست شما و اینکه اشکالات پست را به شما بگوید، در نظر میگیرد.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از مردم اخبار را در دستگاه های تلفن همراه خود بررسی می کنند، باید مطمئن شوید که سرعت بارگذاری صفحات سایت شما در موبایل مناسب است. عنوان یا title عکس که با توجه به قالب کلی سایت شما معمولا زیر تصاویر نمایش داده میشه هم برای سئو شدن تصاویر مهمه. از آنجایی که تگ Alt برای گوگل اهمیت بالایی دارد و این مسأله مستقیما بر سئو سایت تأثیر میگذارد؛ پس توصیه میکنیم برای سئو و بهینه سازی تصاویر حتما از این تگ استفاده کنید. منظور از بهینه سازی متا تگ توضیحات برای سئو این است که متن این تگ را طوری بنویسید که اگر در گوگل به نمایش درآمد کاربران را تشویق به کلیک روی لینک سایت نماید. سرعت پایین سایت بصورت مستقیم باعث افت رتبه سایت شما خواهد شد.

به نظر شما بهینهسازی یعنی چه؟ سپس از یک بهینهساز تصویر مانند tinypng برای فشردهسازی و بهینهسازی اندازه پرونده استفاده کنید. این افزونه متعلق به وب سایت TinyPNG بوده و همانند نسخه آنلاین خود بسیار ساده است. در ادامه این مقاله مفید با من همراه باشید تا نکات بسیار کلیدی و مهم در رابطه با بهینه سازی تصاویر یاد بگیرید. در ادامه این صفحه می توانید با یادگیری سئو به صورت رایگان وب سایت خود و یا شرکتی که در آن کار میکنید را بهینه سازی کنید و کسب و کار خود را ارتقا دهید. ما قصد داریم در این مقاله به نحوه سئو کردن سایت هایی که بر پایه تصاویر شکل گرفته اند به پردازیم. لازم است بدانید که هیچ راه بینقصی وجود ندارد و همواره روشهای بهتری جایگزین میشوند؛ اما در این قسمت ما سعی داریم تعدادی از راهکارهای عملی را با شما به اشتراک بگذاریم. در این مقاله، به 5 روش عملی و مهم برای بهینه کردن تصاویر اشاره میکنیم. اگر به صورت خلاصه بخواهیم راجع به تگ Alt و مزایای آن بگوییم، باید به موارد زیر اشاره کنیم. تصور کنید که از pushState برای اسکرول کردن عمودی استفاده کنیم.

سرمایه گذاری روی سئو سایت خبری ممکن در ابتدا برای شما هزینه داشته باشد اما مطمئن باشید که این سرمایه به شما باز خواهد گشت. همچنین در نظر داشته باشید که تصاویر نیز همانند صفحات از بودجه خزش شما استفاده میکنند. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران از ایندکس نشدن محتوای سایت خود، حتی پس از معرفی دستی به کنسول گوگل اظهار نارضایتی میکنند. به همین دلیل پس از انتشار این الگوریتم، آن دسته از سایت هایی که دارای محتوای منحصر به فرد بوده اند، نتایج بهتری کسب کردند و در نتیجه برای سایت های دارای محتوای کپی جریمه در نظر گرفته میشود. مخاطب باید به صفحات مهم وبسایت شما از طریق منوی سایت حداکثر سه کلیک فاصله داشته باشد. میزان تاثیر پذیری سئو برای کلمات مختلف و همچنین وبسایت های مختلف کاملا متفاوت است اما شروع از یک الی سه ماه آینده می تواند تاثیر گذار باشد. موضوع صفحهای که در آن تصاویر قرار دارند تاثیر زیادی در کسب رتبه دارد.

میزان محتوای سایت بسیار زیاد است و برای بهینه کردن کلی محتوای سایت، برنامه ریزی و مدیریت گستردهای از لحاظ سئو نیاز میباشد. در خصوص رابطه سئو با دیجیتال مارکتینگ باید گفت که سئو در واقع یکی از کارامد ترین روش های دیجیتال مارکتینگ است و اصلی ترین هداف سئو این است که مخاطب به آسانی بتواند به وب سایت شما دسترسی داشته باشد. بنابراین میتوان گفت هدف تجربه کاربری و سئو یکسان است و آن هم رفع نیازی از مخاطب است. گوگل برای سنجش موفقیت یک تجربه کاربری رفتار مخاطب را آنالیز میکند. وقتی که رزولوشن ویدئو بالا نباشد، مخاطب تمایلی به تماشای آن پیدا نمیکند. با توجه به اینکه کاربران به تماشای فیلم علاقه زیادی دارند. گوگل برای رتبه دهی به تصاویر به نام آنها توجه خواهد کرد. نام تصویر اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت. بنابراین بهینه بودن آن بسیار حائز اهمیت است. همسان بودن توضیحات متای صفحات مختلف، برای شما مفید نیست. البته سرعت سایت باید در بالای لیست شما باشد و از در دسترس بودن نقشه های سایت XML اطمینان حاصل کنید. سئوی تصاویر را فراموش نکنید؛ هر تصویری که در یک صفحه استفاده می شود باید به درستی بهینه شود، در غیر این صورت موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر موجود در سایت را درک کنند.

ولی اصلا اینطور نیست و برخلاف تصور خیلی از افراد، نوشتن پست مهمان در یک وبسایت معتبر باعث افزایش بازدید وبسایت خودتان میشود و برندتان را معروفتر میکند. گراف دانش یک باکس در کنار نتایج جست و جو نشان می دهد و وظیفه آن ارائه اطلاعات تکمیلی درباره افراد، شرکت و مکان است. البته جالب است بدانید جاوا اسکریپت نه از نظر ساختار و نه از نظر مفاهیم، شباهتی به زبان جاوا ندارد و این تشابه اسمی، در حد همان کلمات و نام و نشان باقی مانده است. جاوا اسکریپت یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای توسعه وب سایت هاست. وقتی میخواهیم از سایتی بازدید کنیم، ابتدا همین تگ html بررسی میشود تا مرورگر بداند برای نمایش سایت به چه منابعی نیاز دارد، حالا اگر فایل جاوا اسکریپتی که نوشتهاید حجم زیادی داشته باشد یا از منابع زیادی استفاده کرده باشد، بارگذاری سایت کند میشود، یعنی ممکن است حتی عناصر صفحه به نمایش در نیایند و همچنان مرورگر در حال بارگذاری فایل جاوا اسکریپت باشد. در مورد سئو سایت خبری ارائه اطلاعات کامل ، انتشار اصل خبر ، مصاحبه با منابع معتبر ، سرعت سایت و موارد بسیار دیگر که در ادامه مطرح میشود مهم هستند. در بخش Client Side با بهینهسازی مهمترین منابع یک صفحه شامل تصاویر، فونتها و فایلهای CSS و JS آشنا میشویم.

گراف دانش به گوگل کمک می کند تا سوالاتی که کاربران جست و جو می کنند را بهتر درک کند و نتایج مرتبط تری را نمایش دهد. اسکیما مجموعه ای از داده های ساختیاریافته هستند که در کد HTML سایت شما قرار داده می شوند تا به درک بهتر محتوا توسط گوگل کمک کنند. تعیین استراتژی برای سئو سایت صفحه اصلی، تعیینکننده رویکرد سئو برای دیگر صفحات سایت شما به حساب میآید. سعی کنید در نحوه استفاده از تگ کانونیکال زیاد خلاقیت به خرج ندهید و این کار مهم را طبق اصول و قواعد از پیش تعیین شده انجام دهید. در این فعالیت ما با کمک ابزارهای رایگان و غیر رایگان، سعی میکنیم بهترین کلمات کلیدی ممکن برای صفحات و مقالات و محصولات سایت خود را یافته و به این صورت مخاطبان بیشتری را به وب سایت خود دعوت کنیم.

با کلیک بر روی Schema Generator می توانید اسکیمای دلخواهی را برای نوشته مورد نظر اضافه کنید. برای اینکه گوگل متوجه بشه که نوشته شما در مورد چه موضوعی است شما باید حتما کلمه کلیدی خود را در عنوان مطلب تان استفاده کنید و اگر بتوانید آن را در ابتدای عنوان قرار بدید خیلی بهتر است ولی خب در همه نوشته ها هم نمی شه کلمه کلیدی را در ابتدا قرار داد پس زیاد نمیخواد نگران چراغ نارنجی یواست سئو وردپرس در این مورد باشید. فقط مراقب باشید که ایمیل اسپم ارسال نکنید و تنها به افرادی ایمیل بفرستید که با کمال میل ایمیلشان را در اختیار شما قرار دادهاند و دوست دارند در جریان آخرین خبرها و محصولات جدید قرار بگیرند. تحقیقات جدید نشان میدهد که گوگل در الگوریتم رنک برین (RankBrain) خود به دلیل کمک به افزایش نرخ کلیک CTR برای توضیحات متا اهمیت زیادی قائل است. تصایر وب سایتتان را میبینند و دقیقا به همین دلیل باید تمام عکسها، قابلیت انطباق با دستگاههای مختلف را داشته باشند. فرمت PNG قابلیت lossless را در خود دارد که این قابلیت باعث می شود کیفیت عکس پس از فشرده کردن زیاد و حجم آن هم زیاد باشد.

این کار برای سئو بسیار مفید است و خزندهها را جذب سایت شما میکند. اما اگر طراحی UX بتواند با سئو و قالببندی صفحهای در هماهنگی کامل باشد، موفقیت سایت قطعی است. صفحه اصلی قوی که رتبه بالایی داشته باشد، منجر به صفحات دارای رتبه بالاتر در دامنه شما خواهد شد. واقعیت این است که در خرید بک لینک، همه چیز بستگی به استراتژی شما دارد. این مورد کاملا به کسبوکار شما بستگی دارد. در این مقاله ابتدا نگاه دقیقتری به اهمیت این موضوع میاندازیم و سپس شما را با نحوه انجام آن آشنا میکنیم. بنابراین پیشنهاد میکنیم که این موضوع را غیر فعال کنید. پیشنهاد می گردد که برای بارگذاری تصاویر سایت های تصویر محور از CDN استفاده کنید. پیوند داخلی یک لینک پیوندی است که به صفحه دیگری در همان وب سایت اشاره دارد. تگ image شامل نام، فرمت، محلی که تصویر در آن میزبانی شده است و ویژگیهایی است که به مفهوم تصویر اشاره میکند. سئو تصویر (Image SEO) شامل فعالیتهایی است که منجر به کسب رتبه برای تصاویر در موتورهای جستجو میگردد. حتی میتوان یک نقشه سایت جداگانه برای تصاویر آماده کرد و به صورت جداگانه آن را مدیریت کرد. تنها پس از این مراحل است که میتوان هزینه سئو کردن سایت را تخمین زد.

اگر بتوانید سایت را اصلاح کنید تا سرعت ایندکس شدن آن را بالا ببرید در نتیجه در رتبه بندی گوگل رتبه خوبی خواهید داشت. به همین طریق تصاویر باعث افزایش خوانایی محتوا ،افزایش حس خوب در کاربر و افزایش زمان ماندگاری در صفحات و سایت میشود. یک صفحه اصلی خوب باید تصویر داشته باشد. از آنجایی که پیوندهای شکسته به طور بالقوه منجر به برداشت های بد و تصاویر غیرحرفه ای در ذهن بینندگان وب سایت می شود، باید بلافاصله توسط توسعه دهندگان و طراحان وب سایت مقابله شود. بنابراین، صرف زمان برای اطمینان از اینکه کد منبع وب سایت شما به خوبی قالب بندی و سازماندهی شده است بسیار ارزشمند است.

تگ Title عنوان سایت را به نمایش می گذارد این تگ در صفحه نتایج جستجو به نمایش در آمده و به صفحه سایت لینک میشود. با دیدن لینک های از دست رفته رقبا، چه فرصت هایی برای ایجاد لینک خواهیم داشت. در ادامه نحوه سئو تصاویر در یک سایت تصویر محور را بررسی خواهیم کرد. در ادامه، دو مورد از مهمترین دلایل بهینه کردن تصاویر سایت را بررسی میکنیم. خود این تصاویر بعنوان تبلیغ برند شما عمل خواهند کرد و کاربران را به سمت سایت شما هدایت می کنند. منظورم این است که فقط بعد از فشرده سازی تصاویر، شما میتوانید سرعت قابل ملاحظه ای در سایت خود داشته باشید. لینک سازی داخلی قدرتمند بهاندازه لینک سازی خارجی در بهبود سئوی سایت تاثیرگذار است.

سئو خارجی با توجه به بروز رسانی های الگوریتم گوگل پنگوئن، از گذشته پیچیده تر شده، ولی بطور کلی وب سایت های متن محور و عکس محور از یک سری اصول ثابت برای سئو خارجی پیروی می کنند. شما میتوانید با رعایت نکاتی ساده سئو صفحه اصلی سایت خود را ارتقا دهید. توضیحات هر عکس معمولا با جملات کوتاه پر می شود و به شما کمک میکنند تا به کاربران در مطالعه ی کوتاه مقالات کمک کنید. این 21 مورد، رازهایی هستند که برای رسیدن به این هدف به شما کمک میکنند. هنگام نوشتن سر تیترها تصور کنید که مخاطب شما قرار است به جای خواندن کل متن با نگاهی گذرا به سرتیترهای صفحه موضوع مورد بحث را درک و با آن ارتباط برقرار کند. در سایتهای دارای SSL آدرس وب سایت به جای «http: //» با «https: //» شروع می شود. مثلاً برای سایت های تصویر محور شبکه هایی مانند Pinterest و Reddit بسیار مناسب هستند. فعالیت در شبکه های اجتماعی برای سئو سایت بصورت مستقیم موثر نیست بلکه با کمک جذب مخاطب و افزایش ترافیک سایت به بهبود سئو سایت می انجامد.

گام بعدی بهینهسازی تگ H1 است. این راهی است که می توانید توسط آن از رقبای قدرتمندتان جلو بزنید. فایل های robots.txt و نقشه سایت نیز جزیی از ساختار سایت محسوب می شوند و در معرفی بهتر آن به موتورهای جستجو کمک زیادی می کنند. بهتر است فایل را در ابعاد مختلف و در حالتهای مختلف فشرده امتحان کرده و در نهایت یک فایل را برگزینید. یک شرکت میزبان بهتر پیدا کنید. 4. برای قابلیت بررسی توسط موتورهای جستجو، یک نقشه سایت تصویر ایجاد کنید یا مطمئن شوید که تصاویر شما در نقشه سایت شما قرار دارند. به موتورهای جستجو کمک میکنند که محتوای سایت را بهتر درک کنند و این موضوع در مواقعی می تواند رتبه سایت را بهبود بخشد. یا مثلا اگر توضیحات متای مناسبی به ذهنتان نمی رسد بهتر ننویسید تا خود موتورهای جستجو این کار را انجام دهند. در تگ های متای سایت مشخصاتی از سایت تعریف می شود، که برای اجرای درست سایت حیاتی هستند. به طور کلی، بهتر است از یک طراحی وب سایت ماهر استفاده کنید تا هرگونه اصلاح سئو که برای دسک تاپ انجام میدهید بلافاصله برای تلفن همراه اعمال شود.

در ادامه روش استفاده از تگ کنونیکال در وردپرس با افزونه رو توضیح خواهیم داد. بهترین کار استفاده از کلمات کلیدی است که می خواهیم برای آن در گوگل نمایش پیدا کنیم، مثلاً کتاب گرامر آیلتس سطح متوسطه. ترافیک حاصل از آن جستجوها به طور واضح بین بسیاری از سایت های مختلف که برای آن کلمات کلیدی رتبه بندی می شوند، طبقه بندی می شود. بسیاری از بازاریاب های آنلاین برای فیلتر کردن کلمات کلیدی از آن استفاده می کنند.Google Keyword Planner داری ابزار جستحوی کلمات کلیدی با دید لوکال است. شما میتوانید هر لحظه از ابزار سئو فوق العاده جت سئو برای ارزیابی سئو سایت خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه تصاویر را سئو کنیم؟ بیشتر بخوانید: چگالی یا تراکم کلمات کلیدی چیست؟ از تمام شصت کاراکتری که در اختیار دارید استفاده کنید تا کلمات کلیدی و اطلاعات کسبوکار را در یک جمله یا عبارت با هم ترکیب کنید. اگر گزینهای برای تنظیم برچسب H1 برای صفحه اصلی دارید، حتما تعدادی کلمات کلیدی مرتبط نیز در آن وارد کنید. اگر در سایت خود از این اشتباهات ریز داشته باشید، در این ابزار آنها به شما اطلاع داده میشوند و بهتر است برای سرعت لود سایت، حتما آنها را تغییر دهید. Google Lighthouse و PageSpeed Insights ابزار های رسیدگی هستند که شما می توانید به صورت دستی صفحه هایی را به آن نعرفی کنید و به شما راجب به فشرده سازی و تنظیمات کش گزارش هایی را نشان می دهد. فشرده سازی تصاویر تنها از طریق حذف جزئیات تصویر امکان دارد. را وارد کنید. معمولاً کاربران متوجه این اطلاعات نخواهند شد، اما موتورهای جستجو به این طریق اطلاعات بیشتری در مورد محتوای صفحه و کلیدواژههای آن به دست میآورند.