بیگ جی به سبک 69 ساله می شود

69 سال پیش در چنین روزیصنعت فیلم برای همیشه تغییر کرده است گودزیلا راه خود را به سینماهای ژاپن باز کرد و انقلابی در فیلم هیولا ایجاد کرد که ما آن را می شناسیم برای نسل ها. حالا او تقریباً همان کاری را می کند که تماشاگران ژاپنی که برای دیدن می روند گودزیلا منهای یک– و در حالی که ممکن است مجبور باشیم کمی بیشتر صبر کنیم تا به سواحل ما برود، یک تریلر جدید وحشتناک این انتظار را کمی جالب‌تر می‌کند.

تریلر جدید به ما نگاه بسیار بهتری به میزان حضور بی‌رحمانه گودزیلا در فیلم جدید می‌دهد، که ما را برای برداشتی جدید از فیلم گودزیلا به ژاپن پس از جنگ می‌برد. اولین حمله به بشریت.

تریلر رسمی GODZILLA MINUS ONE 2

در پی روند بازسازی کشور پس از جنگ، منهای یک از نگاه کویچی شیکیشیما (ریونوسوکه کامیکی)، مرد جوانی که از خدمت برمی گردد تا جامعه خود را در لبه پرتگاه بیابد – فقط برای اینکه همه چیز از بد به بدتر پیش رود، وقتی موجودی هیولا از امواج برای همه ویرانی ها برمی خیزد. در راهش.

و به خدا (زیلا) ویران می کند. منهای یک واقعاً به روشی مشابه با ترس و قدرت گودزیلا بازی می کند شین گودزیلاریبوت قبلی توهو از هیولای افسانه ای انجام شد، اما چیزی کمتر غریبه در مورد حضور پادشاه همه کایجو در اینجا وجود دارد. منهای یک این آن را بسیار متفاوت می کند، حتی فراتر از محدودیت های جذاب محیطش. ژاپنی با ارتش کوچکی که بسیاری از نیروهای جنگی خود را خلع سلاح می کند و مجبور به مقابله با گودزیلا می شود، فرصت های بسیار جالبی را برای ما به وجود می آورد که ما نمی توانیم منتظر بمانیم.

  ByteDance از صنعت بازی های ویدیویی کناره گیری کرد

گودزیلا منهای یک امروز، 3 نوامبر، در سینماهای ژاپن اکران می شود، اما در 1 دسامبر وارد ایالات متحده می شود.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/godzilla-minus-one-trailer-69th-anniversary-us-release-1850989583