تریلر جدید نتفلیکس 3 Body Problem آشکار می کند که تا مارس 2024 تاخیر دارد

نمایش علمی تخیلی جدید نتفلیکس به 22 مارس 2024 به تعویق افتاد. 3 مشکل بدن در ابتدا قرار بود برای اولین بار در سال 2023 پخش شود، قبل از اینکه به ژانویه 2024 و در حال حاضر مارس به عقب کشیده شود. همانطور که تاخیر اولیه با یک تریلر همراه شد، این یکی نیز وجود دارد:

3 مشکل بدن توسط دیوید بنیوف و دی بی وایس (که سریال HBO را ساخته اند) اقتباس شده است بازی تاج و تخت) در کنار فیلمنامه نویس الکساندر وو. تریلر جدید اولین نگاه ما به «بازی ویدیویی» کلیدی این مجموعه را به ما می‌دهد. سه جسد، که شامل یک هدست واقعیت مجازی مبهم و بسیار روشن است. با توجه به شخصیت جان بردلی، جک رونی، این هدست «بدون صفحه نمایش… بدون جک هدفون… حتی یک پورت شارژ» دارد. پوشیدن کلاه ایمنی، رونی را قبل از اینکه سریعا بیرون انداخته شود و تریلر به پایان برسد، وارد دنیایی فوق واقع گرایانه می کند.

منبع اصلی نمایش است مشکل سه بدنه، اولین رمان از سری خاطرات گذشته زمین اثر لیو سیکسین. این کتاب که ابتدا در اواسط دهه 2000 در چین منتشر شد، با انتشار ترجمه انگلیسی Tor Books در سال 2014، شهرت بین‌المللی و جایزه هوگو به دست آورد. نسخه دستوری ضعیف نتفلیکس از کتاب در سال 2020 اعلام شد و بندیکت وونگ، ایزا گونزالس در آن بازی می‌کنند. و چندین بازی تاج و تخت فارغ التحصیلان، از جمله جاناتان پرایس و بردلی فوق الذکر.

منبع: https://www.engadget.com/netflixs-new-3-body-problem-trailer-reveals-a-delay-to-march-2024-004430208.html?src=rss

  تصویر روز ناسا: کشف NGC 3169