تزریق ژل چیست ؟ کاربردها، مزایا، عوارض و هزینه کلینیک خانه سفید

تزریق ژل چیست ؟ کاربردها، مزایا، عوارض و هزینه کلینیک خانه سفید

از سویی دیگر کلینیک تزریق فیلر باید کاملاً مجهز بوده و از نظر اصول بهداشتی در اموزش تزریق ژل بطور حرفه ای – https://clinicmahsaamani.ir/gel-injection-training/ – سطح ‌ایده‌آل باشد. مصرف هر گونه مشروبات الکلی از چند روز قبل از تزریق فیلر ممنوع است. یک کرم بی حس کننده موضعی را می توان قبل از درمان روی پوست استفاده کرد. بسیاری از فیلرهای ما نیز با لیدوکائین ترکیب شده اند تا ناراحتی و درد را به حداقل برسانند. تمام تزریقات ژل باید در یک محیط پزشکی با ابزار استریل انجام شود. درمان‌هایی که در خانه‌ها، هتل‌ها، چشمه‌های معدنی یا استراحتگاه‌ها انجام می‌شود، خطرات متعددی را به دنبال دارد.

  • این روش برای افرادی که چین ‌و چروک‌های زیادی دارند، مناسب نیست و پزشک در بیشتر مواقع به این دسته از افراد روش جراحی را پیشنهاد می‌کند.
  • در مورد افراد با چین‌وچروک‌های زیاد و افتادگی شدید پوست، تزریق ژل‌ها خیلی کاربرد نداشته و احتمالاً روش جراحی پیشنهاد شود.
  • اسکالپترا اولین فیلر مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا است که برای پر کردن حجم از دست رفته صورت افراد مبتلا به اچ‌آی‌وی به کار می‌رود.
  • شما در جلسه مشاوره با پزشک می‌توانید به یک اتفاق نظر در مورد روش مناسب خودتان برسید و همان را انجام دهید.

ژل مورد استفاده باید باکیفیت و اصل باشد و اگر ژل کوچک‌ترین مشکلی داشته باشد، عواقب بدی را به دنبال خواهد داشت. توجه داشته باشید که محل تزریق به هیچ عنوان نباید تحت فشار باشد. از خارش و یا ماساژ دادن این قسمت‌ها تا چند روز خودداری کنید.

تزریق ژل و اطلاعاتی که باید در مورد آن داشته باشید

برخی از ژل‌های اسید هیالورونیک مانند VOLUMA برای ماندگاری بیشتر فرموله شده‌اند. اگر گونه‌های شما برجستگی کمی داشته یا فرورفته است، ممکن است تزریق ژل گونه و صورت بهترین انتخاب باشد. این روش برای لیفت گونه و برجسته شدن استخوان گونه، افزایش حجم صورت و صاف شدن خطوط و چین‌وچروک کاربرد دارد.

خصوصیت ژل لب چيست ؟

با گذشت زمان بافت صورت و بدن نازک شده و چین‌وچروک روی پوست ظاهر می‌شود. نواحی مانند گونه‌ها حجم خود را ازدست‌داده و افتاده به نظر می‌رسند. تزریق ژل می‌تواند حجم ازدست‌رفته را بازگرداند و چین‌وچروک‌ها را صاف کند. سالانه بیش از یک میلیون زن و مرد از این روش زیبایی برای جوان‌سازی استفاده می‌کنند.

این کار در مورد سایر ژل‌ها معمولاً همراه با جراحی است. در مورد هیالورونیک اسید تنها کافی است آنزیم خاصی را به محل تزریق کنیم تا هیالورونیک اسید را تجزیه کند. ژل‌های ساخته شده از هیالورونیک اسید موقتی‌ترین انتخاب شما هستند و معمولاً بین ۶ تا ۱۸ ماه دوام دارند.

در این جلسه تعداد جلسه‌هایی که برای برطرف شدن مشکل نیاز دارید و فواصل زمانی که برای تمدید تزریق باید به کلینیک مراجعه کنید؛ مشخص خواهد شد. به علاوه پزشک یا متخصص زیبایی توصیه‌های لازم قبل از تزریق را به شما می‌دهد و به همه سوالاتی که درباره این فرایند دارید؛ پاسخ خواهد داد. افرادی که در ناحیه تزریق یا قسمت‌های دیگر عفونت پوستی فعال، تاول یا آکنه دارند. افرادی که به تشخیص پزشک نیازی به جراحی ندارند و یا به هر دلیلی تمایلی به استفاده از روش‌های تهاجمی ندارند. این ژل ها می توانند از سه طریق به بهبود ظاهر لب های شما کمک کنند.