تسلا Cyberquad بهبود یافته برای کودکان پس از فراخوان ایمنی دوباره به فروش می رسد

Tesla Cyberquad for Kids، یک مینی ATV با قیمت 1900 دلار که از Cybertruck هنوز تحویل داده نشده است، پس از فراخوانی مدل قبلی در سال 2022 به دلیل مسائل امنیتی، بار دیگر برای خرید در فروشگاه تسلا در دسترس است.

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی در آن زمان گفت که مینی ATV “با الزامات استانداردهای ایمنی اجباری فدرال برای ATVهای جوانان، از جمله سیستم تعلیق مکانیکی و حداکثر فشار تایر مطابقت ندارد.” CPSC همچنین گفت که این وسیله نقلیه دارای یک برنامه اقدام ATV تایید شده نیست، که معمولاً شامل الزامات ایمنی مانند آموزش راننده، انتشار اطلاعات ایمنی، توصیه‌های مربوط به سن و سایر اقدامات طراحی شده برای کاهش خطر تصادف، جراحت و مرگ است.

Radio Flyer، شرکت نمادین اسباب‌بازی آمریکایی که مدل جدید 915 Cyberquad را برای کودکان تولید می‌کند، ادعا می‌کند که آخرین نسخه این اسباب‌بازی با باتری تمام الزامات CPSC و استانداردهای ایمنی اسباب‌بازی ASTM F963 را برآورده می‌کند.

به گزارش رادیو فلایر، مدل 915 فنر عقب را با یک لوله فولادی با درج های فلزی با روکش لاستیکی جایگزین کرد که قاب عقب را به قاب اصلی متصل می کند. این شرکت همچنین رده بندی سنی را به 9 تا 12 سال (از 8 به 12 سال) به روز کرد و یک برچسب هشدار اصلاح شده روی گلگیر جلو سمت چپ اضافه کرد که به وضوح بیان می کند که Cyberquad برای استفاده در خارج از جاده در نظر گرفته نشده است و یک ATV برای جوانان نیست. . Radio Flyer همچنین برچسب هشدار باد لاستیک را به گلگیر جلو سمت چپ اضافه کرد.

  تصاویری از جعبه گوگل پیکسل 8 چند روز قبل از رونمایی آن فاش شد

مانند کامیون الهام بخش بزرگتر خود، Cyberquad دارای یک قاب فولادی محکم و لاستیک های بادی لاستیکی پرفشار است. اما احتمالاً این همان جایی است که شباهت ها به پایان می رسد. نسخه کودک Cyberquad (ظاهراً نسخه بزرگسال نیز وجود خواهد داشت) به یک موتور 500 وات با حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت مجهز شده است. باتری Radio Flyer حدود 15 مایل مسافت بزرگراهی را با یک بار شارژ کامل فراهم می کند که به گفته این شرکت حدود 5 ساعت طول می کشد.

تسلا اولین بار در اواخر سال 2021 راه اندازی Cyberquad مناسب برای کودکان را اعلام کرد. Radio Flyer همچنین نسخه های کوچک خودروهای Model S و Model Y را برای کودکان ارائه می دهد. رادیو فلایر می‌گوید Cyberquad در عرض چند دقیقه پس از راه‌اندازی به فروش رسید. طبق آمار CPSC، نسخه قبلی در مجموع حدود 5000 دستگاه فروخته است. مشتریان پس از فراخوان خودروها، بازپرداخت کامل آنها را دریافت کردند.

TechCrunch با Radio Flyer تماس گرفت تا مشخص کند که از زمان اعلام امروز چند واحد از Cyberquad جدید فروخته شده است.

در مورد Cybertruck واقعی، تسلا در نهایت متعهد به تاریخ عرضه 30 نوامبر است. در طول گزارش درآمد سه ماهه سوم تسلا، مدیر عامل شرکت ایلان ماسک به سرمایه گذاران هشدار داد که Cybertruck تا سال 2025 سودآور نخواهد بود.

منبع: https://techcrunch.com/2023/11/14/upgraded-tesla-cyberquad-for-kids-back-on-sale-after-safety-recall/