تمام گجت های قابل حمل خود را با این پاور بانک جهانی 60 دلاری شارژ کنید

باتری های مرده یک قاتل واقعی هستند، اما پاوربانک های قابل حمل به شما این امکان را می دهند که دستگاه های خود را در حال حرکت تقویت کنید. اگر قصد دارید روی یکی برای خودتان (یا کسی که دوستش دارید) سرمایه گذاری کنید، نمی خواهید این معامله جمعه سیاه را از دست بدهید. QVC امتیاز TotalBoost Mini را از Limitless به بالا کسب کرده است فقط 60 دلار بلافاصله. این قرارداد امشب (یکشنبه 18 نوامبر) منقضی می شود. بنابراین اگر می خواهید با این قیمت سفارش خود را دریافت کنید، مطمئن شوید که به زودی سفارش خود را دریافت خواهید کرد.

این پاوربانک دارای باتری 5000 میلی آمپر ساعتی است که حتی بدون پریز در نزدیکی دستگاه شما آب می دهد. بعلاوه، سبک و جمع و جور است و حمل آن را در حین حرکت آسان می کند و دارای نشانگر دیجیتالی سطح باتری است تا بدانید چقدر انرژی باقی مانده است. پاوربانک های زیادی در بازار وجود دارد، اما TotalBoost Mini دارای سه نکته قابل تعویض برای میکرو USB، لایتنینگ و USB-C است که این پاوربانک را تقریباً با هر تلفن جدید یا دستگاه الکترونیکی جدیدتر سازگار می کند. و خرید شما شامل یک کیف حمل مناسب برای نگه داشتن همه چیز در کنار هم است، همه فقط با 60 دلار.

آیا فروش اولیه جمعه سیاه زمان خوبی برای خرید است؟

بسیاری از خرده فروشان فروش «جمعه سیاه» را در اوایل هالووین یا حتی قبل از آن آغاز می کنند. کیفیت معاملات ممکن است در ابتدا متفاوت باشد، اما با پیشرفت ماه نوامبر، بسیاری از معاملات به اندازه تخفیف های عمیقی هستند که در آخر هفته شکرگزاری خواهید دید. بهترین معاملات جمعه سیاه را که پیدا کرده‌ایم بررسی کنید و با پوشش وبلاگ زنده جمعه سیاه ما از آخرین معاملات به‌روز باشید.

  نقد و بررسی فیلم ابیگیل، دختر دراکولا

برای صرفه جویی بیشتر در فناوری پیشرفته، حتماً آن را بررسی کنید بهترین معاملات جمعه سیاه زیر 100 دلار. و اگر برای ارتقای تلفن خود آماده هستید، ما چند پیشنهاد عالی تلفن جمعه سیاه را پیش از رویداد بزرگ جمع آوری کرده ایم.

معاملات جمعه سیاه بیشتر از CNET

منبع: https://www.cnet.com/deals/charge-everything-with-this-universal-power-bank-for-60/#ftag=CAD590a51e