جدیدترین پروژکتور چرخشی سامسونگ مخفیانه بهترین کنسول بازی است که می توانید در این فصل تعطیلات بخرید

تصویر نزدیک از نور پروژکتور Samsung Freestyle 2

آلیسون موری/ZDNET

ضرب المثلی وجود دارد که می گوید: «آنچه را که شکسته نیست تعمیر نکن». من شدیداً به این اعتقاد دارم، به خصوص وقتی صحبت از محصولات فناوری و به روز رسانی های گاه غیر ضروری آنها می شود.

با این حال، پس از تجربه نسل اخیر بهبود یافته از سامسونگ فری استایل 2این پروژکتور قابل حمل ممکن است کیک را به عنوان بهترین ابزار فناوری که من تاکنون در سال 2023 امتحان کرده ام انتخاب کرده باشد.

خداحافظ: Samsung The Freestyle: یک پروژکتور کامل، داخل و خارج

اما اول، چه تغییراتی وجود دارد؟ تفاوت قابل توجهی بین مدل اصلی و پروژکتور نسل دوم وجود ندارد، اما در اینجا چند مورد قابل ذکر وجود دارد: Smart Edge Blending که به شما امکان می دهد از دو پروژکتور فری استایل برای ایجاد یک تصویر عظیم با پشتیبانی استفاده کنید. محتوای صفحه عریض بر اساس یک جنبه بارگیری می شود . نسبت تا 29.3:9، یک کنترل از راه دور با انرژی خورشیدی به جای کنترل از راه دور با باتری، افزایش حافظه برای عملکرد سریعتر، و قابل توجه ترین تفاوت: Samsung Gaming Hub.

با وجود اینکه من یک گیمر نیستم، اما شوهرم یک گیمر معمولی است، بنابراین او را آزمایش کردم تا این ویژگی را امتحان کند. نکته جالب در مورد Samsung Gaming Hub این است که برای انجام یک بازی به کنسول فیزیکی نیاز ندارید، فقط به Freestyle 2، دسترسی به اینترنت و یک کنترلر بازی نیاز دارید.

  به‌روزرسانی مهلت IRS 1099-K: تأثیر بر مالیات برای کاربران PayPal، Venmo و Cash

همچنین: بهترین پروژکتورهای فضای باز برای شب های فیلم حماسی

شما باید در جریان ابری مانند Xbox، GeForce Now، Luna و سایرین مشترک شوید، اما بازی‌های رایگانی نیز وجود دارد که می‌توانید بلافاصله بازی کنید.

یک پروژکتور سفید سامسونگ Freestyle 2 روی پایه باتری آن در کنار یک کنترلر ایکس باکس صورتی رنگ

ZDNET را توصیه می کند

سامسونگ فری استایل 2

پروژکتور Samsung Freestyle 2 دارای ارتقاهایی مانند Smart Edge Blending و Samsung Gaming Hub است که آن را به ارتقای ارزشمندی نسبت به نسل قبلی تبدیل می کند.

شوهرم میتونست بازی کنه لیگ موشک با اشتراک رایگان GeForce Now و سایر بازی های رایگان مانند فورتنایت نیز موجود بودند. تجربه کلی بازی به اتصال Wi-Fi شما بستگی دارد، اما گرافیک کاملا شفاف بود و Freestyle 2 بازی ها را به سرعت و تقریباً بدون مشکل بارگذاری می کرد.

این یک تجربه منحصربه‌فرد بود که بتوانید بازی‌ها را در خارج از خانه بازی کنید یا آن‌ها را در حالی که دراز کشیده‌اید بدون اینکه به اتاق خاصی یا کنسول بازی خاصی بسته باشید، روی سقف پخش کنید.

صفحه نمایش Samsung Gaming Hub بر روی سقف شیبدار قرار گرفته است

آلیسون موری/ZDNET

در حال حاضر، جدا از جنبه بازی، Samsung Freestyle 2 واقعا یک پروژکتور با کیفیت است. راه اندازی و شروع آن بسیار ساده است: تنها چیزی که نیاز دارید یک اتصال Wi-Fi است. و نیازی به چسباندن سیم داخلی ندارید زیرا باتری قابل حمل آن به راحتی به دستگاه متصل می شود و به شما امکان می دهد از آن به صورت مجازی استفاده کنید. هر جایی (که برای باغ ما عالی بود).

این برنامه با بسیاری از سرویس‌های استریم مانند Netflix، Disney+، Hulu، Prime Video و موارد دیگر از قبل بارگذاری شده است، بنابراین می‌توانید به سرعت وارد حساب‌های خود شوید و پخش را شروع کنید.

  معاملات Samsung Galaxy S23: با پیشنهادهای مبادله ای تا 1000 دلار تخفیف دریافت کنید

همچنین: بهترین جایگزین های نتفلیکس

چیزی که بیش از همه مرا تحت تأثیر قرار داد صدا بود: از بلندگوی داخلی 5 وات 360 درجه می آید و برای چنین بلندگوی کوچکی، صدای خوبی دارد. در طول نمایش یک فیلم در فضای باز در شب بسیار بادی، می‌توانستیم صدا را واضح و بلند بشنویم، تقریباً انگار در داخل هستیم و صدا ما را احاطه کرده است.

Samsung Freestyle 2 هم با کیفیت تصویر، هم توانایی فوکوس خودکار – چه روی سقف شیبدار یا صفحه نمایش پروژکتور – و هم از راه اندازی کلی و تجربه پخش جریانی، مرا تحت تأثیر قرار داد. برای من، فناوری باید کارها را سریع‌تر و در دسترس‌تر کند، و این دستگاه دقیقاً این کار را انجام می‌دهد، به خصوص از نظر قابلیت حمل.

مشاوره خرید ZDNET

اگر یک گیمر هستید و می‌خواهید بتوانید عناوین مختلفی را بدون کنسول بازی کنید، Samsung Freestyle 2 گزینه‌ای عالی است که به شما امکان می‌دهد در کمپینگ، خارج از منزل، به معنای واقعی کلمه در هر جایی بازی کنید.

همچنین: بهترین VPN برای پخش جریانی

با این حال، اگر یک سامسونگ فری استایل را برای تجربه سینمایی خریداری می کنید، نسل اول مشخصات کاملا مشابه اینهاست مدل جدید که می توانید چند صد دلار پس انداز کنید و همچنان بهترین پروژکتور را داشته باشید.

صرف نظر از اینکه کدام مدل را انتخاب می کنید، اگر به دنبال یک پروژکتور قابل حمل یا فضای باز هستید، این پروژکتور به نظر من بهترین موجود در بازار است.

منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/samsungs-latest-swiveling-projector-is-secretly-the-best-gaming-console-you-can-buy-this-holiday-season/#ftag=RSSbaffb68