جدید چه می شود اگر…؟ تریلر فصل 2 Loves a Marvel Callback

این کارتون مارول اساساً یک نتیجه قطعی بود و اگر…؟ این مجموعه با داستان های بیشتر از دورترین نقاط جهان سینمایی مارول که همیشه در حال گسترش است، به دیزنی پلاس باز می گردد. اما تریلر جدید فصل 2 سریال همچنین به نظر می رسد که فصل بعدی آن قرار است مستقیماً به لحظه بزرگ چندجهانی منشعب شود که اکثر فیلم ها و سریال های لایو اکشن اخیر استودیو درگیر آن شده اند و چیزهای جالبی را در مورد آینده نشان می دهد. . .

اگرچه سر و کله زدن با زندگی مردم در فصل 1 تقریباً منجر به فروپاشی واقعیت شد، تماشاگر (جفری رایت) در تریلر جدید فصل 2 به ترفندهای قدیمی خود عمل می کند. و او یک بار دیگر در حال تماشای نگاه دقیق به تغییرات منحصر به فرد شخصیت های فیلم مانند است. پلنگ سیاه، نگهبانان کهکشانو دکتر استرنج.

فصل 1 تاکید زیادی بر داستان‌های اصلی افراد داشت، اما تریلر جدید تیم‌هایی از شخصیت‌هایی را معرفی می‌کند که معمولاً آنها را نمی‌بینید که با هم کار کنند، مانند هنک پیم (مایکل داگلاس)، بیل فاستر (لارنس فیشبرن)، یک گونه از T’ چالا. (که هنوز صداپیشه اش مشخص نشده است) و زنی با لباس سبز کری/کاپیتان مارول که زنگ می زند طرح مثل آنت بنینگ به همان اندازه که این تیم کنجکاو است، جالب‌تر این است که چگونه به نظر می‌رسد آنها به دنبال نسخه جوان‌تری از پیتر کویل (همچنین اعلام نشده) هستند که نسبت به همتای لایو اکشن او در فیلم، قدرت‌هایی داشته باشد. نگهبانان فیلم ها هرگز نمایش داده نشدند

  نقشه راه برای برنامه های آینده اینتل، AMD و کوالکام فاش شد

تاکید بیشتر بر T’Challa، Pym و Quill مشخصه فصل اول سریال بود و اگر…؟، و منطقی است که فصل 2 در برخی از موضوعاتی که قبلاً با این گونه‌ها ایجاد شده‌اند انتخاب می‌کند. با این حال، آنچه امیدوارکننده‌تر است، فلش‌های کوتاه تریلر از فیلم‌های قدیمی (اما جدید در اینجا) مانند هلا (کیت بلانشت) و واندا ماکسیموف (الیزابت اولسن) است که هر دو در پایان آخرین فیلم‌هایشان به‌طور غیر رسمی درگذشتند.

از آنجایی که در نهایت شروع به این احساس می کند که مارول واقعاً به گوشت دوران چندجهانی خود می رسد، و اگر…؟ قرار گرفتن در کانون توجه شخصیت‌هایی که قبلاً به نظر می‌رسیدند برای همیشه رفته‌اند، می‌تواند نشانه‌ای از چرخش‌ها و تحولات عمده فرنچایز در افق باشد. اگر این اتفاق بیفتد، فصل دوم سریال احتمالاً وقتی در 22 دسامبر در دیزنی پلاس پخش می‌شود برای بینندگان عادی دردسرساز خواهد شد. اما برای کسانی که مشتاقانه منتظرند ببینند آیا مارول می تواند همه اینها را انجام دهد، و اگر…؟ می تواند نشانه ای از چیزهای بزرگ در آینده باشد.

منبع: https://www.theverge.com/2023/11/15/23962549/what-if-season-2-trailer