جوکر مردمی و ورا درو برای لحظه شرور خود آماده هستند

پس از چند شکست قانونی برادران وارنرجوکر مردم راه خود را باز کرد به تئاترها این آخر هفته در نیویورک این فیلم تقلید آمیز، کارگردان/نویسنده ورا درو را در نقش هارلکین می‌بیند، زنی ترنس که تلاش می‌کند پس از اینکه اخیراً به یک شهر کوچک نقل مکان کرده، آن را در کمدی بسازد. با توجه به اینکه تعدادی دیگر از شرورهای بتمن نیز در فیلم با تقلید رفتار می‌کنند، می‌توانید حدس بزنید که چرا WB سعی در انجام این کار دارد. لهش کن– و چرا مردم یک شانس منصفانه در زندگی می خواستند.

برای درو، فیلم عمیقاً شخصی و عملاً زندگینامه ای است. او به عنوان یک زن ترنس، ارتباطی با واقعیت فعلی احساس می کرد. جوکر فیلم در سال 2019. او با بازی در کنار آرتور فلک جنایتکار و رانده شده به کارگردانی خواکین فینیکس، چیزی قابل ربط در این فیلم در مورد “ساختارهای شهر و سیستم های دولتی (که) به طور کامل در حال شکست هستند، پیدا کرد. سیستم خانواده ام مرا شکست داد.» تنوع. «دولت من مدام مرا شکست می‌دهد و به دلایلی هنوز باید ماه آینده به آنها مالیات بپردازم. من به این عنصر اساسی مربوط می‌شوم که فقط می‌خواهم هنر بسازم و خودم را بیرون بگذارم. چگونه می توانم این کار را در سیستمی انجام دهم که به شدت تحت کنترل است و تا حد زیادی فقط یک ابزار تبلیغاتی است؟

ابرقهرمانان “کهن الگوهای بزرگ، باشکوه، جسور و رنگارنگ” هستند و مردم قبلاً در مورد آنها فکر می کنند. به عنوان یک طرفدار مادام العمر بتمن، جوکر مردم به درو اجازه داد تا داستان ترنس خود را تعریف کند، چیزی که خودش تا سال 2019 واقعاً با آن سر و کار نداشت. با استفاده از کمدی برای کشف برخی “تصورات غلط” در مورد خود، او در نهایت متوجه شد که “نه تنها مجبور است به عنوان یک زن ترنس به عنوان یک جایگزین عمل کند.” کمدی، اما چگونه این موضوع هویت من را نشان داد.

  به نظر می رسد تیلور سوئیفت دو جت خصوصی برای پرواز سوپر بول خود داشته است

درو به همان اندازه در مورد انتقاداتی که در چند سال گذشته به او وارد شده است، صریح بوده است. انتقاداتی وجود داشت – عمدتاً از طرف «متحدان خوش‌نیت» – که می‌پرسیدند آیا زمان مناسبی است که یک شخصیت شرور عجیب و غریب تیتر یک فیلم باشد. تا آنجا که به او مربوط می شود، او قبلاً یک شرور است، بنابراین ممکن است آن را بپذیرد. او گفت: «من بدجنس و سیاست زده هستم و فقط به خاطر هویتم به یک نماد تبدیل شده ام. «بعضی از مردم فکر می‌کنند که فقط به این دلیل که در بدو تولد جنسیت اشتباهی به من اختصاص داده شده و سپس آن را پذیرفته‌اند، من به نوعی یک فعال سیاسی یا نماد سرکوب آنها هستم. برای من، در این مرحله از زندگی ام فقط می توانستم درباره یک شخصیت شرور دگرباش فیلم بسازم، زیرا من کاملاً شیطان هستم و جامعه من کاملاً شیطانی است. بنابراین انجام این کار برای من مهم بود.

جوکر مردم در حال حاضر در سینماها، با نمایش بیشتر ایالات متحده در هفته های آینده.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/peoples-joker-vera-drew-villain-embrace-1851393390