خدمات شبکه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری کوشا شبکه اریکه

خدمات شبکه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری کوشا شبکه اریکه

این قرارداد ها متناسب نیاز و‌ تقاضای شما برای پشتیبانی و‌ نگهداری سیستم های کامپیوتری، تجهیزات اداری و‌ تعمیر و‌ نگهداری‌ با در نظر گرفتن هزینه های جانبی، بهترین مبلغ قرارداد را به شما ارائه می‌ دهند. برای اینکه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه بصورت کاملا حرفه ای انجام شود لازم است اقداماتی پیش گیرانه در راستای حفظ و نگهداری سرویس ها و ارتبطالات و پایداری آنها صورت گیرد. برای این امر ابتدا نیاز است که سیستم موجود بررسی و پایش شود تا از نقطه نظر های پایداری و حفظ ارتباطات و امنیت ساختار و کیفیت آن اقداماتی صورت گیرد. در رایان پشتیبان، ما یک رویکرد پیشگیرانه برای کمک به شرکت شما در یک صنعت رقابتی موفق داریم.

  • استفاده از خدماتی که همکاران توصیه می کنند، خدماتی را با رضایت کامل سیستم پشتیبانی شبکه در تهران انجام می دهد.
  • برای مثال در یک مرکز تلفن، ممکن است مسئولیت شما مرتبط به ایجاد شبکه ای برای ایجاد تماس های تلفنی باشد، و برای بانک شاید مجبور باشید که با دستگاهی خودپرداز و عابر بانک ها کار کنید.
  • در مدل آنلاین مشکلات جزئی تر با استفاده از اینترنت و به صورت ریموت حل می شود.
  • در این روش کارشناسان برای حل بعضی از مشکلات نیاز دارند تا به سیستم مورد نظر از راه دور با نرم افزارهایی که مخصوص این کار می‌باشند به اصطلاح ریموت زده و مشکل کاربر را مستقیماً بر روی سیستم حل کنند.
  • اگر مشکلات به صورت ریموت قابل حل باشند، کارشناسان پینگونت از راه دور به رفع مشکل مبادرت می‌ورزند.

یک مهندس پشتیبانی شبکه، فردی است که برای ارائه برخی یا همه عملکردهای ذکر شده در بالا آموزش دیده است. برخی از مهندسان شبکه در حوزه خاصی از راه حل های پشتیبانی تخصص دارند در حالی که برخی دیگر عمومی تر هستند و به محض انجام وظایف، به آنها رسیدگی می کنند. تیم مهندسی شبکه ما آماده ارائه تمامی خدمات شبکه به صورت یکپارچه به مشتریان گرامی است. صرف نظر از نوع کسب و کار، به عنوان یک مهندس پشتیبانی شبکه، شما مسئول طراحی، نصب و نگهداری ارتباطات، اشتراک گذاری فایل و منابع عمومی فناوری اطلاعات مورد استفاده سازمان خواهید بود. تکنسین های پشتیبانی شبکه، سیستم ها و شبکه های IT را توسعه می دهند و از آن نگهداری می کنند. آنها عملکرد شبکه را نظارت می کنند، ظرفیت سرور را بهینه می کنند و شبکه ها و داده ها را ایمن می کنند.

وظایف و مهارتهای تکنسین پشتیبانی شبکه:

هر چقدر این پزشک حاذق تر باشد پیدا کردن ریشه مشکل و شروع درمان سریعتر خواهد بود. تمام صاحبین تجارت ، باید بدانند چگونه با عقد یک قرارداد درست پشتیبانی شبکه ، خدماتی با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب دریافت کنند . مخاطب گرامی، یافتن یک شرکت ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات کاردشواری است. شرکت های پشتیبان شبکه، نهادهایی هستند که بسیاری از راه حل های پشتیبانی شبکه که در بالا ذکر شد، را ارائه می دهند.

چه زمانی به پشتیبانی شبکه های کامپیوتری نیاز دارید؟

وقتی شبکه‌تان را خودتان راه‌اندازی می‌کنید یا – بدتر از آن – به کارمندانتان اجازه می‌دهید سیستم‌های خودشان را راه‌اندازی کنند، هزاران نسخه مختلف از یک سیستم را دریافت می‌کنید. نیرویی با تخصص های مختلف نیاز داریم ؛ با توجه به گستردگی خدمات شبکه نگهداری شبکه و وجود تخصص های مختلف مانند میکروتیک، مایکروسافت، ویپ، دوربین مداربسته و… در این حوزه یافتن نیرویی که تخصص کافی در همه این امور داشته باشد کاری بسیار سخت است. معمولاً افراد بسیار کمی که همه این تخصص ها رادارند ترجیح می دهند به صورت آزاد کار کنند. هنگام سرقت، سیل، زلزله، آتش سوزی، نفوذ و هک مدیر و رهبر سازمان قطعا در ابتدای بحران با پشتیبان شبکه سازمان تماس گرفته و تیم پشتیبانی را فرا خواهد خواند تا در سریع ترین زمان ممکن به جلوگیری از آسیب بیشتر بپردازند.

متخصص پشتیبانی شبکه کیه؟

شرکت پشتیبانی شبکه خوب حداقل دو نفر را برای کار پشتیبانی شبکه یک شرکت در نظر می گیرد تا همه زوایای شبکه آن شرکت را ساپورت کنند. نحوه کار و مستندات این شرکت ها به گونه ای است که سایر اعضای فنی نیز می توانند در هر لحظه ای که نفرات اختصاص داده شده به شما در دسترس نباشند به شما سرویس دهند. قبل از این که مشکل حاد و بزرگی رخ دهد ، شما را مطلع کرده و راه حل ها را پیاده سازی کنند.