دنیا به برنامه های مجله بیشتری نیاز ندارد

همچنین در انتخاب این عکس ها هیچ کمکی دریافت نمی کنید. این شرکت مانند تقریباً هر برنامه عکس دیگری از هوش مصنوعی برای ظاهر ، یا زنده ، خاطرات استفاده نمی کند. ناتان شارپ، بنیانگذار رترو در ایمیلی می گوید: «تفاوت زیادی بین یادآوری های غیرفعال و وقایع نگاری فعال لحظاتی که برای شما مهم هستند، وجود دارد.

تیم Retro متشکل از شش اینستاگرامر سابق است و هدف اصلی آنها ایجاد اینستاگرام بهتر بود، مکانی که بتوانید عکس‌ها و نظرات خود را با افرادی که واقعاً برایتان مهم هستند به اشتراک بگذارید. ویژگی ژورنال‌ها با این امکان گسترش می‌یابد که به شما امکان می‌دهد این محتوا را با گروه بزرگ‌تری از افراد به اشتراک بگذارید.

به عنوان مثال، اگر شما یک والدین هستید، می توانید برای هر یک از فرزندان خود یک مجله ایجاد کنید. شما می توانید عکس ها را در این ژورنال ارسال کنید و با پدربزرگ و مادربزرگ خود به اشتراک بگذارید. سپس می توانید پیوندهای عمومی این مجله را از طریق اینستاگرام یا فیس بوک به اشتراک بگذارید. افرادی که در Retro با آنها دوست نیستید، جدول‌های زمانی شما را به‌عنوان آلبوم عکس انتخاب‌شده می‌بینند.

شارپ می‌گوید: «ما می‌خواستیم بر مورد استفاده در دست تأکید کنیم. “این فقط یک مخزن عکس نیست. چیزی برای آینده شما ایجاد می کند که به گذشته نگاه کنید.

مورد استفاده برای شاین مشابه است. این برای افراد چند نسل با تلفن های مختلف و مایل به گروه بندی عکس ها با موضوعات یا رویدادهای مشابه است. (حتی انتخاب رنگ و طراحی ظاهراً قدیمی برنامه به نظر می رسد که یک تماس عمدی به یک دوره قبلی باشد.) فرض کنید شما در یک حمام نوزاد شرکت می کنید. شما می توانید یک آلبوم برای این حمام نوزاد ایجاد کنید و از طریق دو حالت مجزا عکس اضافه کنید. در حالت Magic، هوش مصنوعی Shine تصاویر را برای شما انتخاب می کند یا می توانید عکس ها را به صورت دستی اضافه کنید. سپس می‌توانید این آلبوم را با هر کسی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، و آنها نیز می‌توانند عکس‌هایی اضافه کنند.

  همه چیزهایی که باید بدانید و آمازون برای خرید قبل از فروش جولای پیشنهاد می دهد

همانطور که در بررسی خود درباره این ویژگی بحث کردیم، برنامه Apple Journal همچنین از شما می خواهد که به طور منظم درباره روز خود بنویسید. می توانید یادآورها را برنامه ریزی کنید و درخواست ها را فعال کنید. می‌توانید عکس‌ها، مکان‌ها و یادداشت‌های صوتی را جای‌گذاری کنید. این ویژگی البته فقط در آیفون ها موجود است. به علاوه، تفاوت چندانی با چند برنامه قدیمی دیگر که خدمات گزارش را نیز ارائه می دهند ندارد (WIRED چند پیشنهاد دیگر در اینجا دارد). اپل این ویژگی را به عنوان بخشی از مجموعه جدید خدمات سلامت روان خود معرفی می کند.

دنباله کاغذ

چطور انجام دادن شما ایجاد یا به اشتراک گذاری خاطرات؟ مانند بسیاری از مردم، من عکس‌هایم را به‌طور تصادفی به اشتراک می‌گذارم: در دسته‌ای از عکس‌ها، در چت‌های گروهی در برنامه‌های پیام‌رسانی مختلف، در پوشه‌های Google Photos به اشتراک گذاشته شده، در پست‌های اینستاگرام، یا در Stories یا Reels Casual Facebook. اگر همه کسانی که می شناسم بتوانند به همان برنامه دسترسی داشته باشند عالی خواهد بود. متأسفانه، هر فردی در زندگی من افراد دیگری نیز در زندگی خود دارد، بنابراین فکر می‌کنم این اتفاق مانند زمانی که همه سعی می‌کردند همه را مجبور به استفاده از Slack، Discord یا WhatsApp کنند، رخ دهد. من به صورت نیمه جان برای چند دوست دعوت نامه های قدیمی فرستادم، اما فقط یک “این چیست؟” دریافت کردم. » بی علاقه؟ در پاسخ.

شارپ همچنین پیشنهاد کرد که یک مجله خصوصی با همسرم راه اندازی کنیم، اما با یک کودک 6 و 9 ساله، ما متأسفانه آنقدر مشغول ایجاد خاطرات هستیم که نمی توانیم آنها را به طور عمیق ثبت کنیم (همسر من نیز از رسانه های اجتماعی متنفر است). من پیام‌های متنی خود را برای گرفتن عکس‌های احتمالی جستجو می‌کردم، اما واقعاً نیاز به یک هوش مصنوعی دارم تا به من کمک کند تصمیم بگیرم کدام یک از پشت و روهای ثابت ما در “Where are you?” “، “کجا رفتی؟ و “نان سیر داشتی؟” لحظاتی که ارزش یادآوری را دارد

  رندر ماتریس؛ پلت فرم سرمایه گذاری کنتور مسکن

منبع: https://www.wired.com/story/retro-shine-journal-apps/