دنیس ویلنوو Dune 3 را می سازد

تنوع گزارش می دهد که پس از موفقیت عظیم باکس آفیس تلماسه: قسمت دوم، Legendary برای قسمت سوم از دنیس ویلنوو استفاده کرده است که احتمالاً داستان چگونگی ادامه تسخیر کهکشان پل آتریدس را ادامه می دهد. ویلنوو در اوایل امسال گفت امپراتوری که او قبلاً «کلمات را روی کاغذ آورده بود» در حالی که به مسیری که می‌خواهد برود فکر می‌کرد تپه فرانشیز در آینده

Legendary هنوز جدول زمانی برای تاریخ تولید اعلام نکرده است. تپه های شنی 3 می تواند شروع شود. اما این استودیو قصد دارد این فیلم را قبل از اکران خود به نمایش بگذارد. ذیل پروژه با ویلنوو – اقتباسی از جنگ هسته ای: یک سناریو، کتاب غیرداستانی نامزد جایزه پولیتزر 2024 Annie Jacobsen درباره نحوه اجرای سناریوهای جنگ هسته ای. از نظر ظاهری، ویلنوو در چند سال آینده بسیار شلوغ خواهد بود، و پروژه‌های آینده او احتمالاً ما را در حالت‌های مختلف شوک و هیبت زمانی که وارد سینما می‌شوند، رها خواهند کرد.

تصحیح 4 آوریل در 6:10 بعد از ظهر به وقت شرقی: نسخه قبلی این داستان به اشتباه جنگ هسته ای: یک سناریو را به جای نامزد شدن و فینالیست شدن برنده جایزه پولیتزر توصیف کرده است. ما از خطا متاسفیم.

منبع: https://www.theverge.com/24121523/dune-3-denis-villeneuve-legendary-messiah

  گلکسی واچ 7 احتمالاً به ویژگی نظارت بر قند خون مجهز خواهد شد