سریال انیمیشنی نتفلیکس اولین نگاه را به خود می گیرد

پوستر ترمیناتور: سرنوشت تاریک با حضور بازیگران اصلی فیلم.

تصویر: فیلم های پارامونت/قرن بیستم

THE نابود کننده فرنچایز در حال بازگشت است، اما به عنوان یک سریال انیمیشن برای نتفلیکس

در جریان رویداد Geeked Week استریمر، او یک تیزر کوچک برای سریال آینده نشان داد. مدیریت تولید خواهد بود بتمن قسمت دوم متسون تاملین وظایف نویسندگی را رهبری می کند، در حالی که ماساشی کودو (طراح شخصیت سفید کننده سریال هشت قسمتی را هدایت خواهد کرد. تولید IG (که روی Star Wars Visions و بعدی کایجو شماره 8) مسئولیت میزبانی نمایش را بر عهده خواهد داشت.

مانند سایر نوشته های مجموعه علمی تخیلی، نابود کننده انیمه بر روی یک سرباز جنگی انسان و ماشین تمرکز خواهد کرد که برای جلوگیری از آن در زمان به عقب فرستاده شده است. در این مورد، یک سرباز زن ناشناس از آینده دیستوپیایی 2022 به سال 1997 بازگردانده می شود تا از مالکوم لی، دانشمندی که بر روی یک سیستم هوش مصنوعی جدید کار می کند برای رقابت با Skynet کار می کند، تهدید اصلی هوش مصنوعی که سریال قبلاً روی آن کار می کند. . چگونه روز داوری را آغاز کنیم و به بشریت حمله کنیم. از آنجایی که لی و سرباز از نابودگر که در زمان به عقب فرستاده شده است تا او را بکشند، فرار می کنند، این اتفاقات به سه فرزند او آسیب می زند.

نابود کننده از زمان فیلم دوم در سال 1991 به عنوان یک فرنچایز در همه جا حضور داشته است. برخی دنباله ها قوی تر از بقیه بوده اند، اما عملکرد ضعیف 2019 ترمیناتور: سرنوشت تاریک واضح‌تر از هر زمان دیگری نشان داد که سریال باید بازنشسته شود، یا حداقل باید در قفسه‌بندی باقی بماند تا زمانی که بتواند چیزی بیش از قابل تماشا بودن انجام دهد. این اولین انیمیشن ماجراجویی فرنچایز و به طور کلی دومین مجموعه تلویزیونی آن است. برخی ممکن است تجربه کوتاه مدت فاکس را به خاطر بیاورند ترمیناتور: سارا کرونیکلز نمایشی که پس از هر دو از کانون حذف شد نابودگر: Genisys یا سرنوشت تاریک بیرون آمد.

  راه های کسب درآمد در صرافی بیت پین

THE نابود کننده این انیمه در آینده نزدیک به نتفلیکس خواهد آمد. اگر این فنجان چای شما نیست، خبر خوب: جیمز کامرون در حال استراحت است برنامه شلوغ ناوی برای نوشتن یک راه اندازی مجدد کامل فرنچایز… به محض اینکه بفهمد چه چیزی روندها و رویدادهای اخیر هوش مصنوعی برای اطلاع رسانی به اسکریپت خود استفاده کنید.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/terminator-anime-netflix-reveal-geeked-week-1851014402