سری هواوی P70 احتمالاً با دو سیم کارت عرضه می شود. افشای استانداردها

در حال حاضر هواوی در حال آماده شدن برای رونمایی از سری P70 در چند روز آینده است. در همین حال، تعداد زیادی دستگاه ناشناخته از این برند Geekbench فاش شده است. بر اساس اطلاعات به دست آمده از این بنچمارک، هواوی قصد دارد از دو نوع تراشه استفاده کند که یکی از آنها مجهز به پردازنده 12 هسته ای است. ظاهرا هواوی می خواهد گوشی های پرچمدار جدید خود را با استراتژی متفاوت معرفی کند.

مدل‌های مختلف خانواده هواوی P70 احتمالاً از چیپ‌ست‌های متفاوتی بهره می‌برند

گزارش جدیدی از Gizmochina در مورد اطلاعات لو رفته در مورد سری هواوی P70 صحبت می کند. این اطلاعات در تست Geekbench 6 فاش شد و بر این اساس، اکنون جزئیات بیشتری از مغز متفکر بالقوه این خانواده پیشگام در اختیار داریم. در تست های فوق دو دستگاه ALT-AL10 و ALN-AL80 و یک دستگاه MNA-AL00 با تراشه متفاوت مشاهده شد.

سری P70 هواوی

اگرچه نتایج بنچمارک دو مدل اول متفاوت است، اما چیپست به کار رفته در آنها مشخصات مشابهی دارد. این تراشه که به نظر نسخه قدرتمندتر Kirin 9000s است، دارای 12 هسته پردازشی شامل دو هسته بسیار قدرتمند با فرکانس 2.62 گیگاهرتز، شش هسته قدرتمند با فرکانس 2.15 گیگاهرتز و چهار هسته بهینه با فرکانس 1.53 گیگاهرتز اگر این شایعه صحت داشته باشد، هواوی برای اولین بار در دنیای گوشی های موبایل چیپست با پردازنده 12 هسته ای را معرفی می کند. این دو مدل احتمالا هواوی P70 و P70 Pro خواهند بود.

از سوی دیگر، MNA-AL00 با چیپست متفاوتی نسبت به برادران خود تغذیه خواهد شد. این تراشه از یک پردازنده مرکزی هشت هسته ای با دو هسته بسیار قدرتمند با فرکانس 3.19 گیگاهرتز، سه هسته قدرتمند با کلاک 2.75 گیگاهرتز و چهار هسته پیشرفته با فرکانس 2.02 گیگاهرتز استفاده خواهد کرد.

  معرفی گوشی Realme 11 Pro

جدای از آن ظاهرا سری هواوی پی 70 با 12 گیگابایت رم و سیستم عامل هارمونی مبتنی بر اندروید 12 وارد بازار خواهد شد. طبق اطلاعات فاش شده چینی ها پرچمداران جدید خود را به قابلیت های پیام رسانی و ارتباط ماهواره ای نیز مجهز خواهند کرد. این برند قصد دارد سری P70 را با سیستم دوربین جدید و طراحی متفاوت برای رقابت داغتر با سایر پرچمداران معرفی کند.

منبع: https://digiato.com/mobile/huawei-p70-series-soc-leaked