شبکه Find My Device گوگل بالاخره اوایل هفته آینده راه اندازی می شود

گوگل یک ایمیل برای مشتریان خود ارسال کرد که تاریخ راه اندازی را ذکر کرده بود شبکه دستگاه من را پیدا کنید او فاش می کند که طبق ایمیل، شبکه ردیابی موقعیت مکانی غول موتور جستجو یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده راه اندازی می شود.

از صبح روز پنجشنبه، گوگل ایمیلی برای برخی از کاربران خود ارسال کرده و به آنها اطلاع داده است که شبکه Find My Device به زودی راه اندازی خواهد شد. این شرکت در توضیح مزایای اصلی آن می گوید:

“با شبکه جدید Find My Device، می توانید مکان دستگاه های خود را حتی زمانی که آفلاین هستند پیدا کنید. همچنین می توانید لوازم جانبی Fast Pair سازگار را هنگامی که آنها را از دستگاه خود بردارید پیدا کنید.” این شامل هدفون، هدفون، هدفون و ردیاب سازگار است که می توانید به کیف پول، کلید یا دوچرخه خود وصل کنید”

مهمتر از آن، در آخرین پاراگراف ایمیل، گوگل توضیح می‌دهد که شبکه در عرض سه روز راه‌اندازی می‌شود. به این ترتیب، شبکه Find My Device در یکشنبه، 7 آوریل، یا به احتمال زیاد دوشنبه، 8 آوریل راه اندازی می شود:

هنگامی که این ویژگی را در عرض 3 روز فعال کنید، اعلانی در دستگاه‌های Android خود دریافت خواهید کرد. تا آن زمان، می‌توانید از طریق Find My Device در وب از شبکه خارج شوید.

شبکه Google Find My Device

شبکه گوگل که سال گذشته به طور رسمی معرفی شد، به دستگاه های اندرویدی اجازه می دهد تا گوشی ها، هدفون ها و سایر دستگاه های ردیاب گم شده را پیدا کنند. با این حال، عرضه آن به تعویق افتاده است، در حالی که گوگل و اپل روی استاندارد صنعتی کار می کنند که تضمین می کند این فناوری نمی تواند برای ردیابی حرکات افراد دیگر استفاده شود.

  نسل بعدی پردازنده های اینتل ممکن است Core 200 نامیده شود

گوگل عرضه شبکه خود را برای دارندگان آیفون متوقف کرده است تا اپل بتواند تنظیمات امنیتی خود را در iOS اعمال کند. به نظر می رسد غول کوپرتینویی دقیقاً این کار را در iOS 17.5 انجام داده است. (اگرچه این استاندارد از دسامبر 2023 در حال کار است).

منبع: https://digiato.com/app/google-android-find-my-device-network-launch-date