شرایط فروش با تعداد محدود Amico Asana 244 + برنامه اعلام شده برای آوریل 1403

شرکت ارس خودرو دیزل شرایط فروش آمیکو آسنا 244 را به تعداد محدود اعلام کرد. این بخشنامه فروش برای فروش فوری با تحویل 45 روزه و تعداد محدود می باشد. آمیکو آسنا 244 نسخه جدید و بهبود یافته این پیکاپ است که با توجه به تغییرات ایجاد شده در آن مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

شرایط فروش آمیکو آسانا 244 آوریل 1403:

ماشین قیمت رنگ های موجود تاریخ تحویل
آمیکو آسنا 244 پس از میلاد 1,840,000,000 سفید زیتونی، متالیک مشکی، متالیک قرمز، متالیک آبی کربنی، متالیک خاکستری، متالیک بنفش، متالیک سبز زیتونی 45 روز کاری

بر اساس اعلام شرکت ارس خودرو دیزل، سود مشارکت و سود ابطال این شرایط فروش صفر درصد در نظر گرفته شده است. جریمه تاخیر در تحویل خودرو هفت روز پس از تحویل خودرو 16 درصد به متقاضی پرداخت می شود.

آمیکو آسنا 244 برخلاف نسخه های اولیه این خودرو به موتور 2.4 لیتری توربوشارژ میتسوبیشی با کد 4K22 مجهز بود. این موتور در سایر پیکاپ ها و SUV های آفرود مانند سیستم تعلیق اتوماتیک CLOT نیز استفاده می شود. موتور میتسوبیشی 4K22 حداکثر قدرت 218 ، بخار و 320 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. یک گیربکس شش سرعته دستی و سیستم انتقال نیرو با دو دیفرانسیل پاره وقت وظیفه انتقال نیرو را در این پیکاپ تراک بر عهده دارند. سیستم توزیع برق آسنا 244 مجهز به دیفرانسیل سه حالته و قفل دیفرانسیل مکانیکی می باشد.

شرایط فروش آمیکو آسانا 244

از ویژگی های آمیکو آسنا توربو 244M می توان به موارد زیر اشاره کرد: سیستم تهویه مطبوع دستی، پدال های جانبی، چراغ های روشنایی روز، سیستم صوتی با بلوتوث و شش بلندگو، فرمان هیدرولیک، تریم چرمی کابین و فرمان، کروز کنترل. ، صفحه نمایش سیستم، صدا، دوربین عقب و چراغ های LED.صندلی های قابل تنظیم دستی. لازم به ذکر است که موتور توربوشارژر آمیکو آسنا 244 دارای استاندارد بدون آلایندگی یورو 5 بوده و به سوخت باکیفیت نیاز خواهد داشت.

  «همه آمریکایی» فصل 6: چگونه فصل جدید را بدون کابل تماشا کنیم

منبع: https://digiato.com/price-terms-of-sale-car/amico-asena-244-sales-conditions-announced