شرکت آریان دیزل با محصولات خود در نمایشگاه خودرو 1402 اصفهان حاضر شد + عکس

آریان دیزل یکی از زیرمجموعه های صنعتی و تجاری گروه بازرگانی آریان پارس موتور است. این شرکت در زمینه تولید خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین فعالیت دارد. آریان دیزل مجموعه کاملی از محصولات خود را در نمایشگاه 1402 اصفهان به نمایش گذاشت تا علاقه مندان بتوانند از آن بازدید کرده و محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنند.

کامیون جک

در حال حاضر طیف محصولات شعبه بازرگانی آرین موتور به دو قسمت اصلی تقسیم می شود. اولین سگمنت کامیون های سری JAC N می باشد این کامیون ها در سه نسخه 6 تنی، 8.5 تنی و 9 تنی تولید می شوند. قدرت تمام این انواع توسط یک موتور 3.8 لیتری کامینز تامین می شود. آریان دیزل کامیون JAC را با کاربری های مختلف در نمایشگاه اصفهان عرضه کرد. از جمله این کاربردها می توان به ماشین آتش نشانی و بالابر اشاره کرد.

آریان دیزل برای وسایل نقلیه سنگین

دومین قسمت از مجموعه محصولات آریان دیزل در حال حاضر خودروهای سنگین برند شیکیموتو است. در حال حاضر سه محصول از این برند یعنی کشنده شکموتو X5000، باربری شکموتو X5000L و کمپرسی شکموتو X5000D توسط آرین دیزل تولید می شود. دو نسخه از شیکموتو، بار و تخلیه، طی یک سال گذشته معرفی شده است.

همچنین بخوانید: 3.5 میلیارد برای شیکیموتو X5000; قدرتمندترین قاتل رالی ایران معرفی شد

با توجه به نبود تنوع زیاد دامپرها و وسایل نقلیه باری سنگین، دو محصول جدید شرکت شکموتو توجه طیف وسیعی از متقاضیان و رانندگان وسایل نقلیه سنگین را به خود جلب کرده است. هر دو خودرو از مشخصات فنی یکسانی استفاده می کنند، اما گیربکس نسخه شارژ، دنده های بیشتری را برای راننده فراهم می کند. ارتفاع سقف در این نسخه نیز نسبت به مدل تیپر بیشتر است.

  قیمت کامیون JAC در بورس کالا + جزئیات پیشنهاد
آریان دیزل

کشنده Shekmoto X5000 نیز از اواخر سال گذشته در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است. موتور 13 لیتری این خودرو برگ برنده آن نسبت به رقبای خود است. این موتور 520 ، بخار قدرت و 2460 نیوتن متر گشتاور را در اختیار راننده قرار می دهد. یک گیربکس 2+16 سرعته اتوماتیک از برند فست نیز وظیفه انتقال نیرو را در این تراکتور بر عهده دارد.

منبع: https://digiato.com/car-news/arin-diesel-appeared-in-the-isfahan-1402-car-exhibition-with-its-full-portfolio-of-products