فایل های WeWork برای ورشکستگی – The Verge

ارائه‌دهنده فضای اداری مشترک WeWork برای ورشکستگی مکان‌های خود در ایالات متحده و کانادا اعلام کرد و در یک پرونده اعلام کرد که بدهی‌هایی بین 10 تا 50 میلیارد دلار دارد.

این آخرین تغییر برای شرکتی است که از ارزش 47 میلیارد دلاری در ژانویه 2019 به تلاش ناموفق IPO در اواخر همان سال رسید.

این اسناد در یک جا موارد زیر را فاش کردند: که نویمان ساختمان های خود را به شرکت We اجاره داد، که نویمان وام هایی را از شرکت We دریافت کرد، و برای تغییر نام خود به شرکت We از WeWork، این شرکت هزینه پرداخت کرد. حقوق نامگذاری… آدام نویمان. به نظر می رسید که هدف The We Company، صحبت های بلندمرتبه در مورد “بالا بردن” “آگاهی” یک فرد، صرفاً دادن پول به آدام نویمان بود.

این شرکت سرانجام در سال 2021 از طریق یک شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC – اگر ناآشنا هستید، توضیح می‌دهیم) عمومی شد و پس از مبارزه با بدهی‌های فزاینده و زیان‌های سنگین، تقریباً 98 درصد از ارزش سهام خود را از دست داد. . در سال گذشته، سهام با قیمت 83 سنت معامله می شد تا اینکه در اوایل روز دوشنبه به پایین ترین سطح مبادله شد.

در بیانیه مطبوعاتی که بایگانی فصل 11 خود را اعلام می کند، این شرکت بیان می کند: “به عنوان بخشی از تشکیل پرونده امروز، WeWork به دنبال فرصتی برای رد اجاره نامه برای مکان های خاصی است که عمدتا غیرعملیاتی هستند و همه اعضای آسیب دیده اخطار دریافت کردند. » این شرکت می گوید که با طلبکارانی که 92 درصد از بدهی خود را در اختیار دارند به توافقات بازسازی دست یافته است.

  با استارتاپ انویدیا آشنا شوید

افزایش کار از راه دور به دنبال همه‌گیری کووید، به عنوان یک عامل مؤثر در سقوط WeWork از فضل مالی و همچنین هزینه‌های عملیاتی هنگفت آن در نظر گرفته می‌شود.

در 30 اکتبر، WeWork به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گفت که با طلبکاران خود برای به تعویق انداختن موقت برخی از بدهی ها به توافقاتی دست یافته است. آ مجله ی وال استریت هفته گذشته گزارشی مبنی بر اینکه WeWork قصد داشت برای ورشکستگی فصل 11 ثبت کند، خاطرنشان کرد که از زمان آغاز به کار، این شرکت تا ژوئن 2023 16 میلیارد دلار زیان انباشته کرده بود و همچنان بیش از 2.7 میلیارد دلار در سال اجاره و بهره پرداخت می کرد. 80 درصد از کل آن است. درآمد.

منبع: https://www.theverge.com/2023/11/6/23948568/wework-bankruptcy-filing-chapter-11