فرارو راهنمای خرید اتو بخار فیلیپس

فرارو راهنمای خرید اتو بخار فیلیپس

اگر اتو برای مدت کوتاهی در حالت ایستاده یا بی‌حرکت روی لباس بماند، فناوری خاموش شدن خودکار باعث خاموش شدن آن پس از مدت کوتاهی می‌شود. دقت داشته باشید که اتو را به طور مستقیم و بدون حرکت بر روی پارچه قرار ندهید. در صورت حواس پرتی یا بی‌توجهی در هنگام اتو کشیدن ممکن است حوادث ناخوشایندی همچون آتش سوزی اتفاق بیفتد.

  • سیم کابل اتو 90,1 متر و نزدیک به دو متر است و جنس سیم از روکش الیاف است..
  • سیستم ضد رسوب و بخاردهی پیشرفته نیز در این دستگاه به کار رفته تا با همین امکانات هم خریدش منطقی به نظر برسد.
  • کفی اتو کاملاً ضد خش است و بدون هیچ مشکلی روی لباس شما می‌لغزد.
  • اتو فیلیپس 4924 نیز یکی دیگر از اتوهای دستی شرکت فیلیپس با طراحی خاص و شیک می باشد.
  • زیبایی و آراستگی یکی از اوامر مهم در نشان دادن شخصیت و سلیقه هرفرد می‌باشد.

دقت داشته باشید اگر اتو بخار انتخابی شما وزن کمی داشته باشد، به هیچ عنوان نمی‌تواند به خوبی چین و چروک های لباستان را از بین ببرد. در مقابل اگر اتو سنگین باشد نیز افراد مسن تر نمی‌توانند از آن استفاده کنند. این مشکل باعث می‌شود اتو بخار به خوبی کار نکنند یا از زیر اتو مقداری آب بریزد. این شرکت هلندی در اتو بخار های جدید خود یک مخزن رسوب قرار داده است. این مخزن کوچک از ورودی املاح درون آب به درون اتو جلوگیری می کند. فقط کافیست هر چند هفته یکبار مخزن رسوب اتو بخار فیلیپس خود را چک کنید و در صورت نیاز آن را خالی کنید.

اتو فیلیپس مدل Gc4909 Philips

با فشردن دکمه‌ی مخصوص بخاردهی لحظه‌ای، بخار با قدرت و شدت زیادی خارج می‌شود و به‌این‌ترتیب هر چروکی از بین می‌رود. این محصول با کفی یکپارچه‌ی تیتانیوم اکسید، استاندارد جدیدی به ارمغان آورده است. اولین مدلی که در رابطه با مطلب بهترین مدل اتو بخار می خواهیم برای شما شرح دهیم اتو دستی فیلیپس عطر جیبی با ماندگاری بالا 9436 می باشد.

اتو بخار دستی فیلیپس مدل Gc4924

بنابراین شناسایی و تعیین نوع نیاز مصرف کننده می تواند هنگام خرید اتو بسیار مهم باشد. اتوهای پرس نیز در دسته اتوهای بخار قرار می گیرند که کاربردهای فراوانی دارند و عمدتاً برای پارچه های کتان، ورق و … استفاده می شوند. اتو بخار مدل فیلیپس GC5037 فیلیپس با به‌ کارگیری فناوری Optimal Temp اتو بخار GC5037 را نسبت ب… اتو بخار مدل فیلیپس GC4558 همگی ما می‌دانیم که اتو یکی از پر استفاده ترین وسیله‌ها در منا… اگر در حال اتو کردن لباس‌های کار، مهمانی یا پیاده‌روی روزمره باشید، محصولی از کمپانی فیلیپس پیدا خواهید کرد که بتواند به خوبی لباس‌های مختلف مورد نیاز شما را اتو کند.

Philips Gc2981/20 Steam Iron

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید. اصل ساخت 2018 است اما هر سال به روز می شود اما کد تغییر نمی کند.

این دستگاه از کفی استیم‌گلاید برخوردار است که به‌دلیل نوع مواد به‌‌کاررفته در آن، در برابر خط‌وخش مقاومت زیادی دارد و همچنین حرکتی روان روی سطح پارچه دارد و به لباس‌ها نمی‌چسبد. سیستم بخاردهی پیوسته این مدل، بخار را به میزان forty five گرم ‌بر دقیقه از منافذ سطح کفی خارج می‌کند. کافی است دکمه‌ی مخصوص بخاردهی لحظه‌ای را بفشارید تا بخار با فشار زیاد و به‌صورت ناگهانی از منافذ کفی اتو خارج ‌شود؛ به‌این‌ترتیب صاف‌کردن چروک‌های عمیق‌تر پارچه نیز به‌راحتی صورت می‌گیرد.