فصل سوم Haunting می‌توانست خانه جهنمی را اقتباس کند

مایک فلانگان سال‌ها یک کارگردان مشهور ترسناک بوده است، اما 2018 تسخیر خانه هیل سریال های نتفلیکس بدون شک او را در کانون توجه قرار داده است. پس از دنبال ، این با خالی از سکنه از Bly Manor دو سال بعد، فلانگان مانند سال گذشته مشغول سریال های دیگری برای استریمر بوده است باشگاه نیمه شب و اخیرا سقوط خانه آشر. از منظر نتفلیکس، ممکن است آخرین موردی باشد که از او دریافت می کنیم، همانطور که اکنون است. به آمازون تغییر دهید برای کارگردانی یک برنامه تلویزیونی برای استیون کینگ برج تاریک.

اما به همان اندازه که برنامه اش شلوغ است و هنوز هست، فلانگان قصد داشت به سریالی برگردد که او را به یک نام ترسناک تبدیل کرد. در نسخه محدود جدید رمان ریچارد متسون در سال 1971 خانه جهنمی، فیلمساز پیشگفتاری نوشت که این را فاش کرد جن زده قرار بود فراتر از آن زندگی کنم بلای مانور. او و نتفلیکس «بحث‌های زیادی» درباره ادامه سریال آنتولوژی داشتند و اینکه برنامه‌اش برای تکمیل فصل سوم بود. خانه جن زده از جهنم. این در ابتدا کاری بود که او می خواست برای فصل دوم انجام دهد، اما مسائل حقوقی مانع از آن شد.

برای چی خانه جهنمی؟ فلانگان آن را می پسندد، و «استعداد متسون برای محیط‌های سینمایی، انتظارات مخاطب، و هیجان‌های درونی که بسیاری از پیشینیان ادبی او را از دست داده‌اند» را می‌ستاید. نمی دانم آیا تا به حال داستان خانه جن زده ای به اندازه سینمایی وجود داشته است یا خیر خانه جهنم. (…) استیون کینگ درست می‌گوید: «بدون افسانه‌ی او، من وجود نداشت. شب مردگان زنده. بدون خانه جهنمیمن می گویم که وجود نخواهد داشت روحیه مبارزخیر توطئهموذیانه نیست

  طبق گزارش‌ها، اپل در حال بررسی مشارکت با گوگل برای ویژگی مبتنی بر جمینی در آیفون‌ها است

برای کسانی که آن را نخوانده اند، خانه جهنمی با محوریت گروهی از غریبه ها که به خانه بلاسکو آورده شده بودند، که بیست سال رها شده بود. در حالی که خانه به نفرین شدن شهرت دارد و تلاش‌های قبلی برای کشف اسرار آن باعث مرگ مردم شده است، این گروه جدید نمی‌توانند تلاش کنند تا دریابند چرا این نام مستعار را به آن داده‌اند. این کتاب مورد تحسین گسترده قرار گرفت و بسیاری آن را ترسناک ترین رمان تمام دوران می نامند. دو سال پس از اکران، یک اقتباس سینمایی با عنوان دریافت کرد افسانه خانه جهنمی نوشته خود متسون و با بازی پاملا فرانکلین و رودی مک داول. و در سال 2008، ایان ادگینتون و سایمون فریزر آن را در یک مینی سریال کمیک برای IDW اقتباس کردند.

اگر نسخه محدود جدید Suntup Edition را می‌خواهید، می‌توانید موجودی باقیمانده را پیش‌سفارش کنید اینجا پیش از اکران نهایی آن در سال 2024. و شاید در چند سال آینده، فلانگان زمانی را برای ساخت یک اقتباس سینمایی از خانه جهنمی بین دو پروژه تلویزیونی؟

(از طريق خونین منزجر کننده)


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/mike-flanagan-haunting-series-،-house-season-3-1851033597