فقط با 150 دلار، آموزش پیانو مادام العمر را به صورت آنلاین دریافت کنید

skoove-stack-social

فقط با 150 دلار آموزش پیانو Skoove Premium را دریافت کنید.

StackSocial

یادگیری نواختن پیانو می تواند واقعاً مفید باشد. علاوه بر تبدیل شدن به یک جاذبه بهتر در مهمانی های کوکتل، می توانید این دانش را در تعطیلات امسال به یکی از عزیزان خود نیز هدیه دهید.

و برای پیشی گرفتن از عجله جمعه سیاه و فراتر از آن، این معامله شامل یک اشتراک مادام العمر در Skoove Premium Piano Lessons با فقط 150 دلار، بیش از 85 درصد تخفیف، فقط تا 3 دسامبر است.

به بیش از یک میلیون نفر بپیوندید که در کلاس های پیانو تعاملی با Skoove شرکت می کنند، در حالی که آنها با بهترین قیمت آنلاین در دسترس هستند. این اشتراک شامل بیش از 400 درس و هزاران فیلم آموزشی برای کاربران در تمام سطوح تجربه است.

Skoove برای انواع سلیقه ها و علایق با طیف گسترده ای از درس ها در مورد نحوه پخش آهنگ های بزرگانی مانند جان لجند، بیتلز و حتی ادل آموزش می دهد. برنامه Skoove همچنین به نمادهای کلاسیک مانند باخ و بتهوون و همچنین همتایان آنها پاسخ می دهد.

Skoove تیمی از معلمان موسیقی را برای ارائه کمک و مشاوره به کاربران در اختیار دارد. برنامه آن همچنین از هوش مصنوعی برای گوش دادن به بازی شما و ارائه بازخورد در زمان واقعی استفاده می کند، بنابراین سازگاری و یادگیری همیشه تشویق می شود، چه تمرین به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک جلسه در اندازه گیری. این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا از هر نقطه ای که هستند بازی کنند، زیرا با تمام پیانوها و کیبوردها سازگار است.

  بهترین معاملات Roomba از اوایل سایبر دوشنبه 2023

اشتراک مادام العمر در Skoove Premium Piano Lessons فقط با 150 دلار تا 3 دسامبر ساعت 11:59 بعد از ظهر PT.

منبع: https://www.zdnet.com/education/get-lifetime-piano-lessons-online-for-just-150/#ftag=RSSbaffb68