قبل از پرسیدن این 5 سوال مبلمان فضای باز نخرید

فصل بازسازی خانه و نظافت بهاره است. روز یادبود به سرعت نزدیک می‌شود و زمان مهمانی‌ها، جشن‌ها و گردهمایی‌های بیرون از خانه قبل از اینکه متوجه شوید، فرا خواهد رسید.

اگر می خواهید باغ خود را زیبا کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید، به جای درستی آمده اید. قبل از جمع آوری صورت حساب برای رسیدن به زیبایی ظاهری عالی خود، در اینجا چیزی است که باید بدانید و بهترین ابزار برای این کار.

دنیایی از امکانات برای باغ شما وجود دارد. نکات زیر به شما کمک می کند تا سوالات بزرگی را که باید قبل از خرید مبلمان فضای باز در نظر بگیرید، بررسی کنید. خود را با اطلاعاتی که نیاز دارید تجهیز کنید تا باغ خود را به مکانی تبدیل کنید که منتظر نمایش و استفاده در تمام طول سال هستید.

چه نوع مبلمان فضای باز برای فضای من مناسب است؟

مشاوره خرید لوگو

قبل از اینکه به خرید مبلمان فضای باز فکر کنید، فضایی را که قصد دارید آن را در آن قرار دهید اندازه گیری کنید. این درست است چه بخواهید یک صندلی تکی نصب کنید یا مجموعه ای از قطعات. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که محصولاتی که انتخاب می کنید کاملا مناسب هستند.

  GitHub Copilot مایکروسافت به دنبال "زمان برای ارزش گذاری" مطلق برای هوش مصنوعی در برنامه نویسی است

همچنین توجه داشته باشید که آیا مکان انتخابی شما در معرض نور مستقیم خورشید است یا خیر. چتر آفتاب گیر یا بادبان سایه می تواند به خنک شدن چیزها در طول ماه های گرم تابستان کمک کند. با گذشت زمان، خورشید تمایل به محو شدن رنگ پلاستیک ها، پارچه ها و سطوح دیگر دارد. در این شرایط، ممکن است بخواهید زمانی که وسایل مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، آن‌ها را با برزنت یا پوشش دیگری بپوشانید. گزینه دیگر این است که آنها را در خارج از فصل، به شرط وجود فضا، در داخل خانه نگهداری کنید.

و به خاطر داشته باشید که برخی از مواد دوام بیشتری نسبت به سایرین دارند. قصد ندارید مبلمان خود را بپوشانید یا آن را به داخل خانه بیاورید؟ سپس اقلام مقاوم‌تری را انتخاب کنید که از چوب ساج یا فلز ساخته شده‌اند، و نه حصیری که جامد کمتری دارد.

چگونه از این فضای بیرونی استفاده خواهد شد؟

یکی دیگر از عوامل ضروری که باید در نظر بگیرید این است که چگونه قصد دارید از واحه فضای باز خود استفاده کنید. اگر فقط می خواهید صندلی اطراف a را اضافه کنید اجاقآ چند صندلی یا یک مبل احتمالا این ترفند را انجام خواهد داد. کسانی که هدف بلندپروازانه تری دارند – مانند ایجاد یک فضای غذاخوری در فضای باز – وزن سنگین تری را تحمل می کنند. شما به یک میز به اندازه کافی بزرگ برای پذیرایی از شما و مهمانانتان و همچنین صندلی مناسب نیاز دارید.

آیا می توانم به بودجه خود پایبند باشم و مبلمان فضای باز را متناسب با نیازهایم تهیه کنم؟

درست است که شما نیازی به خرج ، پول زیادی ندارید مجموعه مبلمان پاسیو فضای باز. خرده فروشان آنلاین پر از گزینه های کم هزینه هستند. گفته می شود، این یک کمی قمار است. از آنجایی که شما واقعاً این محصولات را شخصاً نمی‌بینید و احساس نمی‌کنید، تشخیص اینکه چقدر خوب ساخته شده‌اند (یا نه) مشکل خواهد بود.

  BeReal چیست؟ هر آنچه که باید در مورد این برنامه رسانه اجتماعی بدون فیلتر بدانید

و اگر برندهای معتبر مبلمان را انتخاب می کنید، انتظار پرداخت را داشته باشید چندین برابر بیشتر برای هر مورد با این حال، یکی از چیزهای خوب در مورد ایده یک فروشگاه مبلمان سنتی این است که احتمالاً مکان های فیزیکی برای بازدید دارد. این به این معنی است که شما می توانید قبل از ارتکاب، اثاثیه آنها را لمس، احساس و از نزدیک بررسی کنید.

بیشتر بدانید: بهترین کارت های اعتباری برای خریدهای بزرگ

مجموعه مبلمان فضای باز Abaco از Crate and Barrel.

جعبه و بشکه

چه زیبایی شناسی برای فضای بیرونی خود می خواهم؟

برخی از فروشگاه‌های مبلمان که بیشتر طراحی‌محور هستند، پیشنهادات خود را در فضای باز در مجموعه‌هایی با نام‌های خیالی ترکیب می‌کنند. دیگران به شما اجازه می‌دهند که موارد را به سادگی بر اساس آنها مرتب کنید ساخت مواد. انواع اصلی که معمولاً پیدا می کنید چوب های اصلی، حصیری و فلزاتی مانند فولاد و آلومینیوم هستند.

ساج چوبی محکم و بادوام است که برای استفاده در فضای باز ایده آل است.

غرب نارون

ساج هم هست که نوعی چوب است. چوب ساج به دلیل محتوای روغن بالایی که دارد در مقاومت در برابر عناصر بسیار ماهر است. اما از آنجایی که اکثر گز در مزارع جنوب شرقی آسیا کشت می شود، چوب وارداتی بسیار بیشتر از گونه های محلی آن هزینه دارد.

در نهایت، سبک مبلمانی که انتخاب می کنید یک انتخاب کاملا فردی خواهد بود. من شخصاً تا حد امکان تزئینات یا تزیینات کمتری را ترجیح می دهم. از طرف دیگر شما ممکن است از ظاهر حصیری خوشتان بیاید، که ظاهراً خشمگین است.

  تاریخ انتشار اکشن زنده سفید برفی توسط دیزنی یک سال عقب افتاد

چه زمانی برای خرید مبلمان فضای باز باید کمک بخواهم؟

برنامه های استقرار مبلمان در فضای باز شما ممکن است با واقعیت موجود در تضاد باشد. به عنوان مثال، ممکن است یک اتاق ناهارخوری وسیع با یک میز بزرگ و چندین صندلی همسان بخواهید. اما حتی اگر حیاط شما فضای کافی داشته باشد، بیشتر چمنزار است.

در این مورد، بهترین راه برای ادامه ساختن یک پاسیو سنگفرش است که به عنوان پایه محکمی برای مبلمان جدید شما خواهد بود. با این حال، این کار بزرگی است، زیرا نیاز به حفاری چمن و چمن و گذاشتن بستری از شن دارد. همچنین منطقه باید به درستی درجه بندی شود تا امکان تخلیه مناسب آب فراهم شود. و این همه قبل از گذاشتن سنگ فرش است.

اگر با هیچ یک از این وظایف راحت نیستید، شما را سرزنش نمی کنم. در این مرحله، هیچ شرمی در استخدام یک منظره ساز حرفه ای وجود ندارد.

اکنون که همه این عوامل را به دقت در نظر گرفته اید، باید به خوبی در انتخاب مبلمان فضای باز مناسب با نیازهای خود باشید. و به موقع، چون بهار و تابستان نزدیک است.

منبع: https://www.cnet.com/how-to/dont-buy-outdoor-furniture-until-you-ask-these-5-questions/#ftag=CAD590a51e