قیمت جتا وی اس 7 به همراه قیمت جتا وی اس 5 توسط ماموت خودرو اعلام شد.

جتا VS7 و جتا VS5 دو محصول وارداتی ماموت خودرو در دور جدید واردات خودرو به کشورمان هستند. اکنون این شرکت قیمت جتا وی اس 7 و قیمت جتا وی اس 5 را اعلام کرده است. این خودروها هم اکنون توسط ماموت خودرو برای فروش عرضه می شوند. مشتریان می توانند کراس اوورهای جتا را ظرف 30 روز پرداخت و دریافت کنند.

شرکت ماموت خودرو قیمت جتا VS7 را معادل دو میلیارد و 535 میلیون تومان اعلام کرد. قیمت جتا وی اس 5 دو میلیارد و 120 میلیون تومان است. هر دو خودرو از شاسی فنی مشابهی استفاده می کنند. تنها تفاوت عمده جتا VS7 و Jetta VS5 ابعاد بزرگتر جتا VS7 و همچنین آپشن های بیشتر است. جتا وی اس 7 و جتا وی اس 5 از جمله خودروهای مقرون به صرفه در بازارهای جهانی هستند که به دلیل عوارض سنگین وارداتی با دو برابر قیمت به دست مصرف کنندگان ایرانی خواهند رسید.

رقبا همان قیمت جتا VS7 و Jetta VS5 هستند

جتا VS7 و Jetta VS5 به همراه برادر اقتصادی جتا VA3 تابستان امسال توسط ماموت خودرو معرفی شدند. دو کراس اوور جتا به عنوان اولین خودروهای این برند به دست مشتریان ایرانی رسیده است. این خودروها با کراس اوورهای کوچک موجود در بازار مانند Lamarre Emma، Tiggo 7 Pro و KMC K7 رقابت خواهند کرد. با این حال، قیمت آنها بسیار گران تر از رقبای خود است.

هر دو کراس اوور جتا به موتورهای 1.4 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ مجهز هستند که حداکثر قدرت 150 ، بخار و 250 نیوتن متر گشتاور تولید می کنند. این موتور از سری موتورهای خانواده فولکس واگن EA211 است که در خودروهای کوچک این شرکت استفاده می شود. مسئولیت انتقال نیرو در هر دو کراس اوور جتا بر عهده یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک با برند Aisin است. وزن جتا VS5 حدود 1.3 تن و وزن جتا VS7 1.4 تن است. شتاب این دو خودرو در شرایط ایران تقریبا 12-13 ثانیه برآورد شده است. کل مصرف سوخت این موتور در کراس اوورهای جتا حدود 6.5-7 لیتر در سیکل ترکیبی است.

  شاسی بلند تمام الکتریکی Lucid Gravity بالاخره با برد 440 مایل معرفی شد

منبع: https://digiato.com/price-terms-of-sale-car/the-price-of-jetta-vs7-along-with-the-price-of-jetta-vs5-was-announced