لگو از برج 5200 قطعه ای مارول انتقام جویان به همراه کوین فایگی رونمایی کرد

تصویری از مقاله با عنوان مجموعه 5200 تکه ای برج انتقام جویان لگو حتی با یک مینی فیگور کوین فایج همراه است.

تصویر: لگو

اگر شما وظیفه انتخاب مینی فیگورهای لگو را برای جشن عظیم یک دهه داشتید فیلم های دنیای سینمایی مارول و فراتر از آن، شما اولویت های زیادی در لیست خود خواهید داشت. قهرمانان، تبهکاران، قدرتمندترین ستاره های فیلم زمین. لگو تصمیم گرفت گزینه های زیادی دارد که می تواند آنها را اضافه کند استودیو مارول رئیس بزرگ کوین فایگه، برای بوت ،.

امروز، لگو رسما مجموعه بعدی ابرقهرمانی مارول خود را معرفی کرد که آماده عرضه در جریان فروش سنتی جمعه سیاه این شرکت است. بعد از این ماه. برج انتقام جویان با ارتفاع 35.5 اینچ به طرفداران اجازه می دهد تا لحظات نمادین فیلم 2012 را بازسازی کنند. عصر اولترونو همچنین سال 2019 Avengers: Endgame و بیشتر، با یک باند 31 نفره.

و همچنین دیوراماهای داخلی برای بازسازی لحظاتی مانند عصر اولترونصحنه مهمانی و پایان بازی کاپیتان آمریکا داشته باشید ، خودت را تحسین کنماکت نمای بیرونی ساختمان همچنین شامل دکل هایی برای نمایش موجودات آجری عظیم چیتاوری و یک کوین جت که در اطراف بیرون پرواز می کند – و همچنین برخی از متحدان بلند پرواز انتقام جویان مانند Scarlet Witch، Vision و حتی Wong است.

این همه عدد، خدایا کوین فایج را شامل می شود برای بوت ،، اولین بار در فرم لگو. تهیه کننده فیلم که برای مقابله با پهپادهای Loki، Chitauri و حتی Ultron بسیار ضعیف است، با کلاه بیسبال قابل اعتماد خود (البته با لوگوی Avengers روی آن) و حتی یک شاورما برای اندازه گیری خوب ارائه می شود.

  حضور Pennywise را در Escape It Las Vegas احساس کنید

مجموعه برج انتقام جویان لگو در نیمه شب ET در 24 نوامبر راه اندازی می شود. و به قیمت 500 دلار به فروش می رسد. برای دیدن بسیاری از عکس های بیشتر کلیک کنید!

منبع: https://gizmodo.com/lego-avengers-tower-price-release-date-details-minifigs-1851003223