مالیات های خود را به موقع ثبت کنید: این معاملات نرم افزار مالیاتی به شما کمک می کند تا مهلت بعدی را رعایت کنید

لوگوی CNET چرا می توانید به CNET اعتماد کنید

افشای آگهی دهنده

تیم خبره ما در زمینه تامین معاملات روزانه بهترین کاهش قیمت و تخفیف را از فروشندگان معتبر ارائه می دهد. اگر با استفاده از پیوندهای ما خریدی انجام دهید، CNET ممکن است کمیسیون دریافت کند.

افشای آگهی دهنده

ویراستاران CNET به طور مستقل هر محصول و خدماتی را که پوشش می دهیم انتخاب می کنند. در حالی که نمی‌توانیم هر شرکت یا پیشنهاد مالی موجود را بررسی کنیم، تلاش می‌کنیم تا مقایسه‌های جامع و دقیقی ارائه کنیم تا بهترین آنها را برجسته کنیم. برای بسیاری از این محصولات و خدمات، ما پورسانت دریافت می کنیم. غرامتی که دریافت می کنیم ممکن است بر نحوه نمایش محصولات و پیوندها در سایت ما تأثیر بگذارد.

15 آوریل آخرین مهلت ثبت نام مالیات است و تنها چند روز دیگر باقی مانده است. در حال حاضر شما باید قبلاً پرونده را ثبت کرده باشید یا حداقل تمام اسناد خود را آماده ارسال کرده باشید. با این حال، اگر کمی به تعویق انداختن کار هستید، نگران نباشید. هنوز زمان وجود دارد، و حتی برخی معاملات در مورد نرم افزار مالیاتی وجود دارد که به شما کمک می کند اظهارنامه خود را سریع و دقیق ثبت کنید. CNET همچنین مقالات زیادی برای کمک به شما در این فرآیند دارد. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید چک لیست مالیاتی ما را مشاهده کنید. و اگر به زمان بیشتری نیاز دارید، می توانید درخواست تمدید مالیات کنید. با این حال، در اینجا بهترین معاملات نرم افزار مالیاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا آن مهلت را رعایت کنید.

H&R Block در تست های قبلی ما به عنوان دومین گزینه بهترین نرم افزار مالیاتی رتبه بندی شده است. اگر قبلاً مالیات‌های خود را ثبت کرده‌اید یا ایده کلی از این فرآیند دارید، اما همچنان به راهنمایی نیاز دارید، H&R Block ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد. و از این به بعد می توانید از 20 درصد تخفیف برای تهیه DIY آن به صورت آنلاین بهره مند شوید.

قاتل مالیات

در آزمایش، متوجه شدیم که طرح خوداشتغالی TaxSlayer برای اکثر افرادی که خوداشتغال هستند، از جمله فریلنسرها، ایده آل است. اگر در این دسته قرار می گیرید و سعی می کنید خودتان امور مالی خود را مدیریت کنید، به پیشنهادات TaxSlayer نگاهی بیندازید. شما همچنین می توانید 20٪ در سپرده های فدرال خود با کد ذخیره کنید SAVE20.

قانون مالیات

TaxAct دارای یک وب سایت آسان برای پیمایش است که فرآیند تشکیل پرونده را بسیار آسان تر می کند. در حال حاضر، شما می توانید 20٪ در پرونده های فدرال صرفه جویی کنید. TaxAct همچنین قول می دهد که دقیق ترین و بالاترین بازپرداخت (از نظر قانونی) ممکن را به شما بدهد.

TurboTax/CNET

TurboTax رتبه اول را برای بهترین نرم افزار مالیاتی در آزمایش ما کسب کرد. این شرکت چندین گزینه دارد که به شما کمک می کند مالیات خود را به طور دقیق و به موقع و بدون پرسیدن سؤالات غیر ضروری ثبت کنید. حتی یک گزینه رایگان در دسترس است، اگر شما در بودجه هستید. نسخه رایگان TurboTax برای کسانی که نیازهای پرونده سازی ساده یا ساده دارند مناسب است. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، می توانید گزینه های پولی را نیز در نظر بگیرید.

  بهترین پیشنهادات تحویل گل: با این تخفیف‌ها برای دسته گل‌های زیبا از روز مادر پیشی بگیرید.

به دنبال تخفیف های بیشتر هستید؟ CNET بهترین معاملات را از H&R Block، TaxSlayer، TurboTax و موارد دیگر دارد، به علاوه کدهای تبلیغاتی که همه به‌روزرسانی می‌شوند و روزانه تأیید می‌شوند.

به کوپن های CNET خوش آمدید، اولین ایستگاه قبل از خرید، که دارای مجموعه ای از معاملات و تخفیف های بهترین خرده فروشان آنلاین است. به سادگی به صفحه کوپن های ما بروید و فروشگاه یا مارک های مورد علاقه خود را وارد کنید تا همه معاملات موجود در هفته را بیابید.

محتوای سرمقاله در این صفحه صرفا بر اساس ارزیابی های عینی و مستقل توسط ویراستاران ما است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت قرار نمی گیرد. توسط شخص ثالث ارائه یا سفارش داده نشده است. با این حال، زمانی که شما روی پیوندهای محصولات یا خدمات ارائه شده توسط شرکای ما کلیک کنید، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

منبع: https://www.cnet.com/deals/file-your-taxes-on-time-these-tax-software-deals-will-help-you-make-the-upcoming-deadline/#ftag=CAD590a51e