متا عکس های برهنه را در پیام های اینستاگرام محو می کند

متا در حال آزمایش ویژگی های جدید است اینستاگرام این برنامه برای محافظت از کاربران نوجوان در برابر محتوای برهنگی طراحی شده است. از جمله این قابلیت ها می توان به قابلیت محو خودکار عکس های حاوی برهنگی در قسمت پیام های خصوصی کاربران نوجوان اشاره کرد.

طبق پستی در وبلاگ متا، این ویژگی از یادگیری ماشینی برای شناسایی و حذف خودکار تصاویر مشکوک حاوی برهنگی استفاده می کند و کاربران می توانند انتخاب کنند که آنها را به دلخواه نشان داده یا پنهان کنند.

محافظت از کاربران نوجوان اینستاگرام

علاوه بر این، این غول فناوری همچنین در حال پیاده سازی ویژگی دیگری است که به کاربران نوجوان در هنگام اشتراک گذاری عکس های برهنه هشدار می دهد که در مورد آن تجدید نظر کنند. با این ویژگی، متا امیدوار است از نوجوانان در برابر کلاهبردارانی که عکس های برهنه را برای دیگران ارسال می کنند و آنها را فریب می دهند تا عکس های خودشان را ارسال کنند، محافظت کند.

متا همچنین اعلام کرد که در حال اجرای تغییرات دیگری است که یافتن و تعامل با نوجوانان را برای کلاهبرداران احتمالی دشوارتر می کند. این غول فناوری می گوید در حال توسعه فناوری جدیدی برای شناسایی حساب هایی است که «به طور بالقوه» درگیر اخاذی هستند و محدودیت هایی در نحوه تعامل این حساب ها با سایر کاربران اعمال خواهد کرد.

این غول رسانه‌های اجتماعی همیشه سیاست‌هایی را در پلتفرم‌های خود داشته است که کاربران را از ارسال عکس‌های برهنه یا مجبور ، دیگران به اشتراک‌گذاری عکس‌های خصوصی و محرمانه باز می‌دارد. با این حال، این سیاست ها همیشه موفق نبودند و گاهی اوقات نتایج بسیار غم انگیزی داشتند.

  تایم لپس Google Earth که تأثیر انسان بر زمین و محیط زیست را نشان می دهد + ویدیو

اواخر سال گذشته، سناتورهای آمریکایی جلسه‌ای با مدیران اجرایی برخی از غول‌های فناوری شبکه‌های اجتماعی، از جمله متا، ایکس و تیک تاک برگزار کردند تا درباره امنیت آنلاین کودکان بحث کنند. در این جلسه، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، از والدین و خانواده ها به دلیل تأثیر رسانه های اجتماعی بر کودکان عذرخواهی کرد.

منبع: https://digiato.com/app/meta-will-auto-blur-،-in-instagram-dms