مشکل 3 بدن نتفلیکس موضوع یک حماسه تکان دهنده جنایت واقعی از پشت صحنه بود.

3 مشکل بدن برای نتفلیکس رتبه‌بندی موفقیت‌آمیز بوده است – طبق گفته پخش‌کننده، آن را بالا برده است 11 میلیون بازدید در چهار روز اول– و طرفداران منتظرند تا بفهمند که آیا تمام آن سوالات وسوسه انگیزی که او بی پاسخ گذاشت در فصل دوم به آن پرداخته خواهد شد. اما حتی با همه پیچ و خم هایش و این سکانس واقعا وحشیانهدرام پشت صحنه به اندازه هر چیزی که در سریال وجود دارد تکان دهنده است.

همانطور که در نیویورک تایمز، این حماسه بیش از اندازه مواد لازم برای پر ، یک مجموعه مستند جنایی واقعی از نتفلیکس دارد. در سال 2020، لین چی، میلیاردر 39 ساله در پشت شرکت بازی Yoozoo، که حقوق فیلم را برای فیلم معروف لیو سیکسین انتخاب کرده بود. مشکل سه بدنه-توسط یکی از مدیران سابق شرکت خود، خو یائو به قتل رسید. شو اخیراً توسط دادگاه شانگهای به دلیل این جنایت به اعدام محکوم شده است. این روزنامه به یک رسانه چینی استناد می کند که این ماجرا را “عجیب مانند یک فیلم پرفروش هالیوود” می خواند و خاطرنشان می کند که اگرچه برخی جزئیات علنی نشده است، اما “داستان جاه طلبی مرگبار شرکت ها و رقابت با یک طرف مخوف” شو- وکیلی که از سال 2017 با Yoozoo کار می کرد و به طور خاص در بخش نظارت بر مشکل سه تنه حقوق – عصبانی شدن در محل کار پس از تنزل رتبه.

  16 بهترین لوازم جانبی جشنواره (2024): بسته های فانی، مبل های بادی و موارد دیگر

به همین دلیل او به وب تاریک روی آورد و یک آزمایشگاه ایجاد کرد (ظاهراً از یک برنامه تلویزیونی مورد علاقه الهام گرفته است: بد را بشکنآزمایش سم روی سگ ها، گربه ها و سایر حیوانات قبل از روی آوردن به اهداف انسانی. تایمز به نقل از روزنامه چینی Caixin گزارش می دهد که “بین سپتامبر و دسامبر 2020، آقای شو شروع به تقویت نوشیدنی هایی مانند قهوه، ویسکی و آب با کلرید متیل جیوه و آوردن آنها به دفتر کرد”. پس از دستگیری، “آقای خو ظاهراً از اعتراف به جنایت خودداری کرد و فاش نکرد که از چه سمی استفاده کرده است و تلاش پزشکان برای نجات جان آقای لین را پیچیده کرده است.” چهار همکار دیگر نیز در لیست او بودند. تایمز خاطرنشان می کند که “او نه تنها آقای لین را کشت، بلکه جایگزین خود را نیز مسموم کرد.”

اگرچه تایمز نتوانست استنادی از نتفلیکس برای مقاله خود به دست آورد، این روزنامه به مطلب اخیر اشاره کرد. مصاحبه با هالیوود ریپورتر با 3 مشکل بدن همکار دیوید بنیوف، که بازی تاج و تخت سری HBO اساس بازی استراتژی Yoozoo بود Game of Thrones: زمستان در راه است– که در آن از او در مورد این ماجرا سوال شد. او گفت: «وقتی در این تجارت کار می‌کنید، انتظار دارید انواع مشکلات پیش بیاید. “کسی که رئیس را مسموم می کند معمولاً یکی از آنها نیست.” مقاله THR در ادامه خاطرنشان می کند که قبل از اینکه نتفلیکس اداره شود، مشکل سه بدنه در سال 2018 در استودیو آمازون در دست ساخت بود، معامله ای که تا حدی به دلیل اینکه “(لین) بسیار نفرت انگیز بود” لغو شد. آنها همچنین این خاطره دلخراش را به اشتراک گذاشتند: تیم Yoozoo که شامل Xu نیز می‌شد، “از اتاق خارج شد (بعد از شکست معامله) و بسیار دراماتیک بود.” می توان گفت که این همه تنش بین آنها وجود داشت… (زمانی که لین در سال 2020 به قتل رسید)، من تعجب نکردم.

  کروز فعالیت روباتاکسی خود را متوقف می کند، اپل واچ یک ویژگی جدید دریافت می کند و Carta سعی می کند از فشار بد جلوگیری کند.

اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/3-body-problem-poisoning-،-case-trial-netflix-1851379416