معرفی صرافی Coinex؛ آموزش و نحوه ثبت نام صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

به جز استفاده از این استخر استخراج برای ماینینگ ارزهای دیجیتال می توانید از بخش استخراج ابری آن نیز استفاده کنید. 6- از طریق بخش Api می توانید یک کد دریافت کنید برای اهداف خودتان. در این بخش لیست ارز های دیجیتال به صورت طبقه بندی مشاهده می شود؛ می توان تغییرات دوره های زمانی متفاوت، ارزش بازار هر ارز، ارزش معاملات در بازه های زمانی متفاوت، آخرین قیمت و تغییرات قیمت در ۷ روز گذشته را مشاهده کرد؛ این صفحه در بالای خود، دسته بندی های متفاوتی از ارز ها را به نمایش می گذارد، شما با استفاده از این دسته بندی ها می توانید گروه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

به اکسچنج لحظهای و آنلاین تبدیل شده است.

با کلیک برروی این گزینه وارد صفحه جدیدی میشوید. بر آیکون Buy Crypto در بالای صفحه کلیک کنید. در فاز دوم، کوینکس به اکسچنج لحظهای و آنلاین تبدیل شده است. کوینکس از سال ۱۳۹۳ (۲۰۱۴) فعالیت خود را در حوزهی تبدیل ارزهای رمزنگاریشده آغاز کرد. کوینکس یک اکسچنج است و عمده فعالیت آن ارائه خدمات درزمینه مبادله ارزهای رمزنگاریشده است. کوینکس تیمی فعال و پویاست که راهی آسان و مطمئن برای مبادلهی ارزهای رمزنگاریشده را برای جامعه ایرانی فراهم کرده است. به عنوان اولین مزیت باید به امکان استفاده از بازار مارجین و فیوچرز در این صرافی برای کاربران ایرانی اشاره کنیم. کوینکس همچنین اولین اکسچنج ایرانی است که خدمات تبدیل ارز اتریوم و توکنهای مبتنی بر آن را برای کاربران ایرانی ارائه میکند. یکی از مزیت های اصلی بازار اسپات برای کاربران ایرانی در امکان خرید و فروش بهترین و جدیدترین ارزهای دیجیتال با سرعت بسیار بالا است.

برای کاهش کارمزد دریافتی صرافی کوینکس امکان تبدیل حساب کاربری به VIP0 تا VIP5 وجود دارد و برای انجام این کار علاوه بر انجام احراز هویت که با مدارک ایرانی امکان آن وجود دارد، باید توکن بومی این صرافی یا همان CET را هولد کنید. 1- امکان انجام معاملات مارجین در اکسچنج کوینکس فراهم است ولی به تریدرهای حرفه ای توصیه می شود. در سایت کوینکس شما به روشهای مثل اسپات و مارجین هم توانایی ترید trade کردن دارید که البته به تریدرهای که حرفه ای یا سرمایه بالا هستند ، پیشنهاد میشود که از مارجین استفاده نکنند! این صرافی فرابورس یا معاملات OTC را با سرعتی بسیار بالا پشتیبانی میکند . چون در معاملات مارجین اهرم یا Leverage وجود دارد و در صورت اشتباه در ورود به معامله ممکن است کل سرمایه شما از دست برود ولی در معاملات spot یا نقدی چنین چیزی نیست. اگر نتوانستید چیزی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید، میتوانید از طریق گزینه تماس با ما در کنار دکمه راهنما، با پشتیبانی تماس بگیرید.

صرافی ها برای برگزاری تبلیغات و طرحهای تشویقی برای کاربران نیز از توکن های بومی استفاده میکنند. در این صرافی، ما می توانیم توکن های CET یا CoinEx Token را ارسال و دریافت کنیم و کوین های رمز نگاری شده را به یکدیگر تبدیل کنیم و یا نگه داری کنیم. 3- بدون احراز هویت در صرافی کوینکس تا مبلغ ده هزار دلار در روز می توانید برداشت کنید و یا ارز خودتان را انتقال دهید و در صورت ارسال مدارک و احراز هویت تا روزانه یک میلیون دلار هم می توانید برداشت داشته باشید.

7- در همان پلتفرم صرافی کوینکس ، امکان استفاده از استخر استخراج را نیز دارید. به عبارت دیگر امکان خرید از طریق کارت های بانکی بین المللی از صرافی کوینکس مهیاست. ولی بسیار امن هستند و تاکنون گزارشی از هک شدن آن توسط هکرها منتشر نشده است . کارمزد برداشت برای ارز های مختلف، متفاوت است و بستگی به قوانین شبکه آن کریپتو دارد. مهمترین مشکل این صرافی دریافت کارمزد برای برداشت رمزارز از کیفپول حساب کاربری است. برای آلت کوین میتوانیم هرارز دیجیتال به غیر از بیتکوین درنظر بگیریم که بعد از بیتکوین میتواند جایگزین آنها باشد . بنابراین صرافی Coinex از جمله صرافی هایی است که کارمزد بسیار کمی برای معاملات دریافت می کند. خب همینطوری که در تصویر می بینید کارمزد متداول در کوینکس 0.2 درصد از هر صرافی coinex معامله است. CoinEx برای برقراری امنیت از یک Captcha مشابه نمونه ای که Binance پیاده سازی کرده استفاده می کند.