من این انگشتر هوشمند را برای زنان تست کردم. قبل از خرید آن را بخوانید

حلقه ایوی در برابر منظره شهر
Nina Raémont/ZDNET

نکات کلیدی ZDNET

  • با قیمت 269 دلار، حلقه اوی یک انگشتر هوشمند مقرون به صرفه است که به زنان خدمات می دهد و سلامت و تندرستی آنها را ردیابی می کند.
  • ویژگی‌های ثبت علائم و خلق و خوی برای افرادی که می‌خواهند یک ثبت روزانه جامع از سلامتی خود که با چرخه قاعدگی آنها همزمان است، ایده‌آل است.
  • به عنوان یک محصول نسل اول، Evie Ring از داده های سلامتی که جمع آوری می کند برای ارائه توصیه های مفید و بینش عملی استفاده نمی کند.

حلقه اوی مووانو در CES 2023 سر و صدای زیادی ایجاد کرد، زمانی که فضای حلقه هوشمند کم اما امیدوارکننده به نظر می رسید. انگشتر، محصولی بی نظیر که برای زنان طراحی شده بود، در لیست بهترین محصولات نشریات فناوری قرار گرفت و یک محصول فناوری داغ برای تماشا بود.

همچنین: بهترین انگشتر هوشمند برای تناسب اندام معتادان، اورا را در 4 روش کلیدی شکست می دهد

اکنون که هیاهوی اولیه به پایان رسیده است و بازار انگشترهای هوشمند منفجر شده است، این انگشتر در مقایسه با فهرست رقبای همیشه در حال رشد آن چقدر روی انگشت زنان قرار می گیرد؟ من حلقه Evie را پوشیدم تا بفهمم.

نمای حلقه ایوی

با قیمت 269 دلار، حلقه Evie ارزان تر از قیمت های اولیه رقبای خود است. اورا، یکی از پیشگامان صنعت، حلقه Heritage خود را که ارزان‌ترین انگشتر این برند است، به قیمت 299 دلار می‌فروشد (علاوه بر اشتراک ماهانه 6 دلاری که اعضا باید بپردازند، که از نظر فنی قیمت سالانه 72 دلار را افزایش می‌دهد). Ultrahuman Ring Air، یک رقیب اورا با فضایی برادرانه و فنی تر، 349 دلار قیمت دارد. RingConn، رقیب دیگر، 10 دلار بیشتر از Evie Ring، 279 دلار قیمت دارد.

قیمت نسبتاً پایین Evie Ring می‌تواند مشتریان جدیدی را جذب کند، به‌ویژه زنانی که با این رشته آشنایی ندارند و می‌خواهند با حلقه‌های هوشمند ردیابی سلامت شروع کنند، اما با بودجه کمتر.

همچنین: بهترین حلقه های هوشمندی که می توانید بخرید

چند ویژگی وجود دارد که می درخشد. مهمترین آنها برگه ثبت علائم و خلق و خوی Evie است. ویژگی ثبت علائم، رقابتی و متفکرانه است و به شما کمک می کند تا روند خلق و خوی خود را در طول چرخه قاعدگی خود درک کنید. هر روز می‌توانید سطح انرژی و خلق و خوی خود را ثبت کنید، به صفت‌های خاصی مانند «آرام»، «افسرده»، «مضطرب» و موارد دیگر برچسب بزنید، جریان قاعدگی و علائم خود را ثبت کنید، و برچسب‌هایی مانند اینکه آیا الکل مصرف کرده‌اید یا خیر، اضافه کنید. بیمار ، یا به دنبال آسیب کار کنید.

  نقد فیلم The Holdovers: پل جیاماتی و الکساندر پین برای کمدی ترسناک با هم متحد می شوند

با ثبت این نتایج ماه به ماه، باید ایده بهتری از خلق و خوی خود در طول چرخه خود داشته باشید و شروع به درک الگوهای بهزیستی عاطفی و فیزیکی خود کنید.

حلقه ایوی در برابر منظره شهر
Nina Raémont/ZDNET

من از پر ، این نتایج لذت بردم و از ماهیت جامع گزارش روزانه قدردانی کردم. تمام سوالاتی که می‌خواهید از خود بپرسید و عوامل فیزیولوژیکی که باید هر روز در نظر بگیرید در یک صفحه هستند و اتصال نقاط را آسان‌تر می‌کند، خواه نقاطی که به هم وصل می‌کنید خستگی ناشی از الکل باشد، رفتار مضطرب شما یا نه ساعت. از خواب و پر انرژی شما برگه ثبت علائم، نگین تاج ویژگی های حلقه Evie است.

همچنین می‌توانید با استفاده از برنامه، اهدافی مانند دریافت تعداد معینی دقیقه‌های فعال در روز یا ساعت‌ها خواب در شبانه‌روز تعیین کنید. با تعیین اهداف و ثبت حالات و علائم روزانه خود، متوجه شدم که حلقه برای زنانی است که می خواهند خود را بهبود بخشند و می خواهند از یک حلقه هوشمند و یک برنامه در دسترس برای انجام این کار استفاده کنند. رابط کاربری اپلیکیشن بدون شک زیبا و قابل درک است.

همچنین: این به روز رسانی حلقه Oura همه در مورد سلامت زنان است

انگشتر Evie شیک ترین انگشتر هوشمند موجود در بازار است. هنگام پوشیدن آن، بسیاری از دوستان از این که یک انگشتر هوشمند است شگفت زده شدند. بر خلاف سایر حلقه های هوشمند که شبیه حلقه ازدواج ساده به نظر می رسند، حلقه Evie شکل بدیعی دارد که سبک و عملکرد را متعادل می کند. انگشتر شبیه اکسسوری است که در بوتیک بوهو پیدا می کنید.

متأسفانه، آنچه را که در یک انگشتر براق و مقرون به صرفه به دست می آورید، در ویژگی های مفید و مشخصات کاربردی که درک جامعی از سلامت شما ارائه می دهند، از دست می دهید.

  پایان همکاری این پخش کننده معروف با اپل در مورد چین و هوش مصنوعی صحبت می کند

همچنین: چگونه حلقه های هوشمند را در ZDNET آزمایش می کنیم

حلقه Evie با یک کیف شارژ سفید عرضه می‌شود که طبق تجربه من، حلقه را در کمترین زمان شارژ می‌کند. در کمتر از یک ساعت، عمر باتری حلقه من به 64 درصد کاهش یافته بود. بد نیست. این من را به اولین جنبه منفی حلقه می رساند: عمر باتری. عمر باتری Evie حدود چهار روز است، در حالی که رقبای آن می توانند پنج تا هفت روز دوام بیاورند. علاوه بر این، هنگامی که حلقه Evie به سطح باتری کم می‌رسد، برخی از ویژگی‌های آن از جمله ضبط تمرین و بررسی SPO2 غیرقابل دسترسی هستند.

حلقه ایوی در زمینه سفید
Nina Raémont/ZDNET

عمر باتری کمتر ضبط مداوم داده هایم را بدون وقفه یک یا دو روزه دشوار می کرد. فراموش می‌کردم حلقه را یک روز در میان شارژ کنم و آن را مرده بپوشم، بنابراین برخی از اطلاعات سلامت روزانه‌ام در این شکاف‌ها گم شدند. اگر شما یک شارژر فناوری روزانه هستید، احتمالاً مشکلات مشابه من را نخواهید داشت.

در حالی که Evie در طراحی حلقه و برنامه تسلط دارد، من مایلم انرژی بیشتری برای ساخت ویژگی‌های داده سلامت و ابزارهایی که به کاربران اجازه می‌دهد تا وضعیت رفاهی خود را بهتر درک کنند، صرف شود.

هر حلقه هوشمندی می‌تواند سطح فعالیت و الگوهای خواب و همچنین ضربان قلب و تغییرپذیری شما را اندازه‌گیری کند، اما اگر داده‌ها به گونه‌ای ارائه نشود که یک کاربر معمولی بتواند به راحتی آن را درک کند، این قابلیت‌ها معنایی ندارند.

خداحافظ: اورا رینگ: هنوز هم بهترین حلقه هوشمندی است که می توان شکست داد (فعلا) در سال 2024

یک روز که مریض بودم انگشتر ایوی و اورا را پوشیدم. حلقه Oura داده‌های خواب و ضربان قلب من را در کنار سایر بیومتریک‌ها گرفته بود تا به من هشدار دهد که باید راحت باشم. البته، هنوز باید برچسبی می‌زدم که به حلقه می‌گوید مریض هستم، اما به من کمک کرد این داده‌ها را بفهمم و انتخاب عاقلانه‌ای در مورد سلامتی و رفاه خود داشته باشم.

در برنامه Evie، این نوع پیشنهادها را نمی‌بینید. شما اطلاعاتی در مورد ضربان قلب خود و چرایی اهمیت آن به دست می آورید. با این حال، اگر واقعاً می‌خواهید اطلاعات سلامتی خود را درک کنید، باید تحقیقاتی را انجام دهید تا بفهمید ضربان قلب بالاتر در حالت استراحت چیست، اگر پس از یک خواب ضعیف شبانه نیاز به استراحت و کاهش سرعت دارید، یا اگر شرایط مناسب را دریافت کردید. رفتار. مقدار خواب عمیق

  حساب رسمی SEC X "در معرض خطر" قرار گرفت و برای ارسال اخبار جعلی بیت کوین استفاده شد

در به‌روزرسانی بعدی حلقه، می‌خواهم ویژگی امتیاز خواب و آمادگی یا هر ویژگی را ببینم که داده‌های سلامت جمع‌آوری‌شده توسط حلقه را جمع‌آوری می‌کند و توصیه‌ها یا خلاصه‌های سلامتی روزانه را ارائه می‌دهد. این افزودن داده‌ها مانند نمودارهای چرخه خواب و معیارهای فعالیت را قابل هضم‌تر و مفیدتر می‌کند و تصویر بهتری از سلامت کلی ارائه می‌دهد.

اگرچه حلقه Evie هنوز تنها حلقه هوشمندی است که من می شناسم که به طور خاص برای زنان طراحی شده است، سایر مارک های انگشتر هوشمند دارای ویژگی هایی هستند که به سلامت زنان و ردیابی داده های بیومتریک برای درک چرخه قاعدگی و رفتارهای ماهانه آنها می پردازند. به عنوان مثال، Oura Ring، اخیراً سه ویژگی جدید را برای درک بهتر چرخه قاعدگی شما در اواخر این ماه اعلام کرد، از جمله امتیاز آمادگی چرخه آگاهی و بینش و گزارش به روز.

مشاوره خرید ZDNET

اگر یک حلقه هوشمند شیک با ردیابی دقیق سلامتی، ویژگی مفید ثبت خلق و خو و علائم و فناوری حلقه هوشمند سطح ابتدایی می خواهید، فکر می کنم حلقه مووانو اوی یک مکان عالی برای شروع است. این جدیدتر و بسیار ارزان تر از رقبای خود است، با چند پیچ ​​خوردگی برای کار ،. اگر می خواهید انگشتان پای خود را در فضای حلقه هوشمند فرو ببرید و شیک به نظر برسید، حلقه Evie می تواند شریک زندگی شما باشد.

از سوی دیگر، در حالی که ممکن است خانم‌ها نسبت به سایر حلقه‌های هوشمند هزینه کمتری برای حلقه Evie بپردازند، من پیشنهاد می‌کنم برای یک حلقه هوشمند دیگر، خواه Ultrahuman Ring Air یا Oura Ring، بودجه بیشتری را برای عمر باتری بیشتر اختصاص دهید. زندگی، اطلاعات جامع سلامت، نمرات خواب و ریکاوری و داده هایی که تصویر واضحی از بهزیستی روزانه به شما می دهد. در این مورد، 100 دلار اضافی برای ویژگی ها، عمر باتری و قابلیت حمل منظم کافی است.

منبع: https://www.zdnet.com/article/i-tested-this-smart-ring-for-women-read-this-before-you-buy-it/#ftag=RSSbaffb68