نقشه های گوگل به ویژگی های جدید برای آسان تر ، ناوبری مجهز شده است

محبوب ترین برنامه ناوبری است نقشه های گوگل در حال دریافت ویژگی های جدیدی است که تجربه کارمندان را به طور کلی متحول می کند. از جمله این ویژگی ها می توان به ارسال واکنش های رسا و ایجاد لیست های مشترک اشاره کرد و قابلیت های ناوبری گوگل مپ نیز بهبود یافته است.

Google Maps یک ویژگی جدید برای بهبود ناوبری دریافت می کند که می تواند مسیرهای مختلفی را بسته به نیاز شما نشان دهد. در این مسیر جدید گزینه هایی مانند مسیر بهتر، حمل و نقل کمتر، پیاده روی کمتر، دسترسی با ویلچر و هزینه کمتر وجود دارد. علاوه بر این، Google Maps می تواند ورود و خروج صحیح ایستگاه ها را نیز نشان دهد تا کاربران قطار اشتباهی را سوار نشوند.

یکی دیگر از ویژگی های مفیدی که Google Maps در آینده دریافت خواهد کرد، منوهای اشتراک گذاری شده است. همانطور که از نام آن پیداست، کاربران می توانند لیست های مشترک با دوستان خود ایجاد کنند که از تعاملات ایموجی نیز پشتیبانی می کند. برای مثال با کمک این دسته از لیست ها می توانید مقصد سفر بعدی خود را با دوستان خود انتخاب کنید.

همچنین می توانید این لیست ها را با دوستان یا اعضای خانواده خود از طریق پیامک یا سایر برنامه های پیام رسانی به اشتراک بگذارید.

اکنون ایموجی ها در Google Maps بیشتر حضور دارند، جایی که اکنون می توانید از آنها برای تعامل با عکس ها و نظرات دیگران استفاده کنید. همانطور که گوگل در وبلاگ رسمی خود توضیح می دهد، برخی از ویژگی های جدید، مانند واکنش های ایموجی، در حال حاضر برای اندروید و iOS منتشر شده اند، و به روز رسانی های منوهای ناوبری و مشترکین در هفته های آینده ارائه خواهد شد.

  چگونه به ماشینم قدرت دید در شب مجهز به هوش مصنوعی دادم (و چرا شما هم باید این کار را انجام دهید)

تغییر رنگ نقشه گوگل و نارضایتی کاربران

در همین حال، گوگل به تازگی رنگ بندی جدیدی را برای نقشه های خود معرفی کرده است تا درک محیط اطراف خود را برای کاربران در حین پیمایش آسان تر کند. اما برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی از این تغییر رنگ و درخشندگی بیش از حد آن استقبال نکردند. بسیاری امیدوارند این تغییر دائمی نباشد.

منبع: https://digiato.com/app/google-maps-adds-a-slew-of-new-features-to-make-navigation-better