نمی دانید چه هدیه ای بخرید؟ ابزارهای جدید هوش مصنوعی گوگل آن را برای شما تولید خواهند کرد

قهرمان Google برای خرید تعطیلات

گوگل

یافتن هدیه مناسب برای همه افراد در لیست خرید تعطیلات شما می تواند کار دشواری باشد. به همین دلیل است که گوگل ویژگی‌های هوش مصنوعی (AI) جدیدی را به جستجو اضافه می‌کند تا پیدا ، هدیه مناسب برای عزیزانتان را برای شما آسان‌تر کند.

برای کمک به شما در سفر خرید، گوگل راهی برای استفاده آسان از هوش مصنوعی برای یافتن ایده های هدیه اضافه کرده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوع فردی را که در جستجو به دنبال آن هستید، توصیف کنید، و Google’s Search Generative Experience (SGE) زیرمجموعه های خاصی را برای کاوش به شما پیشنهاد می کند.

همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه 2023: آمازون، والمارت، بهترین خرید و موارد دیگر

برای مثال، اگر «هدایای عالی برای آشپزهای خانگی» را جستجو کنید، ممکن است Google زیرمجموعه‌هایی مانند ابزارهای تخصصی، مواد اولیه صنعتگر، اشتراک‌های آشپزی، تجربیات و موارد دیگر را به شما نشان دهد.

Google به اشتراک می‌گذارد که توضیحات می‌تواند بسیار تخصصی‌تر باشد، مانند «ایده‌های هدیه برای یک کودک ۷ ساله که می‌خواهد مخترع شود» و SGE همچنان توصیه‌های شخصی‌سازی شده را ارائه می‌کند. این ویژگی از امروز در دسترس کاربران SGE است.

گوگل همچنین می‌تواند به شما کمک کند زمانی که دقیقاً می‌دانید می‌خواهید چه چیزی را به دست آورید، اما هر چقدر هم که در اینترنت جستجو کنید، نمی‌توانید هدیه را آنلاین پیدا کنید. به زودی می توانید از یک تولید کننده تصویر جدید هوش مصنوعی با SGE برای زنده ، این چشم انداز استفاده کنید.

  گلکسی زد فلیپ 6 احتمالاً با قیمت بالاتری نسبت به نسل قبلی در اروپا عرضه خواهد شد

همچنین: من یک تعطیلات آخر هفته را با دوره های رایگان هوش مصنوعی آمازون گذراندم و شما را نیز به شدت توصیه می کنم.

هنگام خرید لباس، می‌توانید دقیقاً لباس مورد نظر خود را توصیف کنید، از Google بخواهید یک تصویر واقعی از دید شما ایجاد کند و سپس از آن عکس برای یافتن کبریت استفاده کنید.

ژاکت های تولید شده توسط هوش مصنوعی

ژاکت های تولید شده توسط گوگل

سابرینا اورتیز/ZDNET

این ویژگی از ماه دسامبر در ایالات متحده آغاز می شود و برای هر کسی که قبلاً مشترک SGE شده باشد در دسترس خواهد بود.

سرانجام، گوگل در حال گسترش قابلیت آزمایش مجازی هوش مصنوعی خود است تا علاوه بر تاپ های زنانه، از تاپ های مردانه نیز پشتیبانی کند. به گفته گوگل، محصولات دارای ویژگی آزمایش مجازی “تعامل با کیفیت بسیار بالاتری” از کاربران دریافت کردند.

همچنین: Bing Chat اکنون از Copilot استفاده می کند و بسیار شبیه ChatGPT است

وقتی در برنامه Google یا در هر مرورگر تلفن همراه در ایالات متحده برای لباس‌های مردانه خرید می‌کنید، صدها برند از جمله Abercrombie، Banana Republic، J.Crew و Under Armor با نماد «d» ظاهر می‌شوند. مقاله.

تصاویری از تاپ مردانه تولید شده توسط هوش مصنوعی گوگل

تصاویر تولید شده توسط گوگل از تاپ موجود در وب سایت Abercrombie.

گوگل

هنگامی که نماد را مشاهده کردید، می توانید روی آن ضربه بزنید و از بین 40 طرح مختلف از رنگ پوست، شکل بدن، قد و قد، یکی را انتخاب کنید که بیشتر به شما می آید. هدف این است که به شما ایده بهتری نسبت به اینکه مقاله در مورد شما چگونه خواهد بود به شما بدهد.

  تصمیم هیئت رقابت مبنی بر ضد رقابتی بودن اقدام اسنپ تایید می شود

اگر هنوز برای SGE ثبت نام نکرده اید، می توانید با دنبال ، این مراحل این کار را انجام دهید.

منبع: https://www.zdnet.com/article/cant-think-of-what-gift-to-buy-googles-new-ai-tools-will-generate-it-for-you/#ftag=RSSbaffb68