نکات و پاسخ ها Wordle Today: Help for 14 April #1030

پاسخ وردل امروز یک کلمه شناخته شده است، اما برخی از حروف در میان حدس زده ترین ها در بازی نیستند.

هر روز سرنخ‌ها و سپس پاسخ وردل فعلی را ارسال می‌کنیم، فقط در صورتی که به آن نیاز داشته باشید.

نکات روز Wordle

هشدار: اگر به خواندن ادامه دهید، پاسخ وردل را برای یکشنبه، 14 آوریل، معمای شماره 1030 خواهید دید. اما اگر فقط به پاسخ نیاز دارید – شاید به آخرین حدس خود رسیده اید و نمی خواهید یک 800 بازی پایانی را ببینید – به خواندن ادامه دهید.

سرنخ کلمه شماره 1: واکه

در پاسخ امروز فقط یک مصوت وجود دارد.

نکته وردل شماره 2: مکان

مصوت منفرد در وسط جواب است، بنابراین حرف سوم از پنج است.

نکته 3 Wordle: بدون تکرار

هیچ یک از حروف در پاسخ تکرار نمی شود.

وردل سرنخ شماره 4: آغازها

پاسخ با حرف B شروع می شود.

سرنخ وردل شماره 5: پرواز بالا

پاسخ معانی مختلفی دارد، اما یکی از آنها روش غیرعادی حمل و نقل هوایی است.

پاسخ کلمه روز

در اینجا اسپویلر: پاسخ وردل امروز BLIMP است، مانند Goodyear Blimp که اغلب بر فراز رویدادهای ورزشی پرواز می کند.

پاسخ وردل از دیروز

پاسخ وردل دیروز فولاد بود.

پاسخ های گذشته وردل

نکات روزانه Wordle

من در مورد Wordle مطالب زیادی نوشته ام – از پوشش هزارمین کلمه آن گرفته تا لیست بهترین کلمات شروع کننده تا یک استراتژی مفید دو مرحله ای تا اطلاعات در مورد تغییرات بحث برانگیز کلمات. من حتی چیزهایی را که از بازی ، پرفروش‌ترین پازل آنلاین برای یک سال کامل یاد گرفتم جمع‌آوری کردم. بنابراین اگر در مورد نیاز خود برای یک پاسخ واقعی تجدید نظر می کنید، می توانید توصیه های یکی از این داستان ها را امتحان کنید.

  افشاگر بوئینگ که نگرانی های ایمنی را مطرح کرده بود جسد پیدا شد

هنوز به یک کلمه جدایی نیاز دارید؟ یک نفر به من گفت که او به سادگی به اطراف نگاه می کند و یک شی پنج حرفی را که می بیند برای استفاده به عنوان کلمه اصلی انتخاب می کند، مانند COUCH یا CHAIR. من تمایل دارم به کلمات بذری بچسبم که حاوی محبوب ترین حروف مورد استفاده در کلمات انگلیسی هستند. من TRAIN را برای شروع دوست دارم، اگرچه دوستی دارم که از TRAIL استفاده می کند. من خوانده‌ام که مردم از اصطلاح مالی ROATE استفاده می‌کنند، اما من دوست دارم از کلماتی استفاده کنم که واقعاً می‌دانم.

وردل چیست؟

اگر تا اینجا خوانده باشید، می دانید چگونه بازی کنید. شما شش شانس برای حدس زدن یک کلمه پنج حرفی دارید و بازی به شما می گوید که آیا حروفی که حدس زده اید در پازل هستند یا نه و آیا در همان جایی هستند که آنها را حدس زده اید. نیویورک تایمز این بازی را در سال 2022 از خالق جاش واردل به قیمت هفت رقم خریداری کرد. واردل این بازی را برای شریک خود ایجاد کرد و به او اجازه داد 12000 کلمه پنج حرفی در زبان انگلیسی را به تنها 2500 کاهش دهد و پایگاه داده پاسخ را ایجاد کند. . همچنین راحت بود که نامی داشت که روی “کلمه” بازی می کرد.

یکی از سخنگویان تایمز به من گفت که اولین کلمه در 19 ژوئن 2021 ظاهر شد و این روزنامه هزارمین کلمه بازی را در 15 مارس جشن می گرفت. اسپویلر: آن 1000 کلمه ERUPT بود. مانند «اگر وردل آنقدر سفت باشد که خط خود را از دست بدهد، بابا می ترکد».

  گفته می شود که Arm از سال 2025 تراشه های هوش مصنوعی خود را عرضه می کند

بازی‌های سرگرم‌کننده دیگری نیز در استیبل Times Games وجود دارد. وابستگی نهایی من Connections است که فکر می کنم از Wordle پیچیده تر است. این بازی است که در آن به شبکه ای از 16 کلمه نگاه می کنید و سعی می کنید آنها را به چهار گروه از کلمات مرتبط گروه بندی کنید. گاهی اوقات روابط بین کلمات بسیار مبهم است – مانند زمانی که فقط چهار کلمه وجود داشت که همه با گروه‌های راک شروع می‌شدند، مانند “راشمور” و “mate”. (ارتباطات در روز اول آوریل با پازلی که تماماً از شکلک ساخته شده بود کمی بدتر شد. برخی بازیکنان آن را خنده دار نمی دانستند.)

Spelling Bee نیز یک بازی محبوب Times است. و یک بازی جدید وجود دارد که هنوز در مرحله بتا است، Strands، که من سعی می کنم به آن مسلط شوم.

منبع: https://www.cnet.com/tech/todays-wordle-hints-and-answer-help-for-april-14-1030/#ftag=CAD590a51e