نینتندو تایید کرد که یک فیلم لایو اکشن زلدا در دست ساخت است

طرفداران زلدا قبلاً با یک بازی جدید استثنایی با «اشک‌های پادشاهی» در سال جاری پذیرفته شده‌اند، اما نینتندو به تازگی یک توسعه جدید هیجان‌انگیز دیگر را اعلام کرده است: غول بازی‌سازی در حال کار بر روی یک فیلم لایو اکشن بر اساس فرنچایز Legend of Zelda است.

شیگرو میاموتو، خالق 37 ساله این فرنچایز، عصر امروز این خبر را اعلام کرد.

او در بیانیه ای که از ژاپنی ترجمه شده است، در X نوشت: «من سال هاست که روی فیلم لایو اکشن The Legend of Zelda با آوی آراد سان کار می کنم که فیلم های موفق زیادی تولید کرده است. من از Avi-san خواستم که این فیلم را با من تولید کند و ما اکنون به طور رسمی توسعه فیلم را آغاز کرده ایم و خود نینتندو به شدت در تولید آن نقش دارد. مدتی طول می کشد تا تکمیل شود، اما امیدوارم که شما مشتاقانه منتظر دیدن آن باشید.

آوی آراد تولید کننده فیلم هایی مانند «مرد عنکبوتی: به سوی دنیای عنکبوتی» است که برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند و همچنین ده ها فیلم دیگر مارول شد.

اگرچه غیرمنتظره است، اما این تصمیم برای نینتندو بسیار منطقی است. اگرچه داستان لینک ده ها سال است که اتفاق می افتد، فرنچایز داغ تر از همیشه است. Breath of the Wild، بازی منتشر شده در سال 2017 برای نینتندو سوییچ، توسط طرفداران و منتقدان به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی در تمام دوران ها مورد استقبال قرار گرفته است (واقع بینانه تر، این یکی از بهترین بازی های منتشر شده بر روی نینتندو سوییچ است که همیشه بالاست. ستایش). هنگامی که دنباله، اشک‌های پادشاهی، در اوایل سال جاری منتشر شد، توانست انتظارات طرفداران زیادی را برآورده کند و از ماه می تا سپتامبر ۲۰ میلیون نسخه فروخت.

  اپل مشخصات iPad Air M2 را تغییر داده است. 9 هسته گرافیکی به جای 10!

بنابراین، اگر نینتندو صلاح دید که فیلمی درباره ماریو، یک لوله کش طبقه کارگر بسازد، چرا داستان لینک، یک قهرمان افسانه ای که زمان و مکان را در بر می گیرد، تعریف نمی کند؟

وقتی نینتندو اعلام کرد که در حال آماده سازی «برادران سوپر ماریو. چند سال پیش، طرفداران کمی خسته به نظر می رسیدند – و همچنین در مورد انتخاب کریس پرت در نقش ماریو گیج بودند. اما این فیلم حتی برای محصولی که بر اساس چنین مالکیت فکری نمادین ساخته شده بود، بسیار موفق بود. این فیلم بیش از 1.3 میلیارد دلار فروخت و از «یخ زده» به عنوان دومین انیمیشن پرفروش تمام دوران پیشی گرفت («یخ زده II» تاج را در اختیار دارد). فرنچایز پوکمون، یکی دیگر از گاوهای نقدی نینتندو، دهه‌هاست که فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را با سرعتی سرسام‌آور تولید می‌کند، حتی رایان گاسلینگ را برای بازی پیکاچو وارد می‌کند… پس چرا این بار لینک را در کانون توجه قرار ندهید- این؟

فقط امیدواریم کریس پرت برای بازی لینک تست بازیگری ندهد.

منبع: https://techcrunch.com/2023/11/07/zelda-movie/