هادس به نتفلیکس می آید

اوه لعنتی: نتفلیکس می آورد هادس به سرویس بازی خود در سال 2024.

هادس یک سیاه چال ایزومتریک است که در آن شما به عنوان زاگرئوس جذاب، شاهزاده تارتاروس و پسر هادس بازی می کنید، در حالی که او سعی می کند از قلمرو پدرش فرار کند تا به دنیای فانی برسد و با مادرش متحد شود. قبل از هر تلاش برای فرار از جهنم، شما یک سلاح از چندین سلاح مختلف انتخاب می کنید و در طول سفر، خدایان المپوس به شما کمک می کنند تا در طول مسیر به شما کمک کنند. اگر زاگرئوس در این تلاش بمیرد (و خواهد شد)، در ابتدا ظاهر می شود – که شاهزاده جهنم و همه است – تا دوباره فرار از زندان خود را آغاز کند.

این فقط یک نمای اجمالی سطح بالا است و هیچ چیز برای انتقال تمام جذابیتی که Supergiant در این بازی قرار داده است انجام نمی دهد. با گذشت زمان، زاگرئوس روابطی با دوستان و خانواده خود برقرار می کند که هر بار عمیق تر می شود. این که او به جهنم باز می گردد و منجر به برخی از واقعاً می شود. لحظات زیبا، دلخراش و خنده دار

این بازی که در سال 2018 با دسترسی زودهنگام بر روی رایانه شخصی راه اندازی شد، به طور رسمی در سال 2020 منتشر شد (زمانی که باید برنده بازی سال می شد، واقعیتی که من هرگز از آن ناراحت نمی شوم) و توسعه دهنده Supergiant اخیراً یک دنباله آن را در سال 2022 اعلام کرد. بازی قبل از نتفلیکس هرگز روی موبایل نیامد.

  مشکل جدید برای مشتریان سیستم تامین یکپارچه خودرو

متاسفانه این بازی فقط برای iOS منتشر شده است. اما حتی اگر کاربران اندرویدی عقب بمانند، این یک چیز بسیار خوب است که افراد بیشتری فرصت دارند این بازی خارق العاده (و کاملاً دزدیده شده!) را انجام دهند.

منبع: https://www.theverge.com/23955772/hades-netflix-reveal-geeked-week-2023