واردات 1500 دستگاه خودروی نیسان با نام خودرو; چهار مدل در انتظار ورود به کشور هستند

از ابتدای بحث واردات خودرو، بسیاری از کارشناسان و مصرف کنندگان نسبت به ورود برندهای معتبر خودرو به بازار ایران تردید داشتند. با این حال شرکت هایی مانند نامی خودرو تمام تلاش خود را برای عرضه محصولات اقتصادی و میان رده از برندهای معتبر مانند خودروهای نیسان به مشتریان ایرانی به کار گرفته اند و در این راستا مدیران این شرکت تصمیم به عرضه 1500 خودروی نیسان در قالب دارند. چهار مدل تا پایان سال

نشست خبری مدیرعامل نامی خودرو با اصحاب رسانه در پایان هفته دوم آبان ماه برگزار شد. در این نشست خبری آقای سید رضا فاطمی فرد مدیرعامل نامی خودرو به تشریح برنامه های شرکت خود پرداخت. به گفته وی، سفارش خودروهای نیسان ثبت شده و نمونه اولیه این خودروها در ایران وجود دارد. این خودروها به زودی در نمایشگاه های معروف خودرو ظاهر می شوند تا علاقه مندان با آن ها آشنا شوند.

خودروهای نیسان کی وارد ایران می شوند؟

البته لازم به ذکر است که هنوز زمان زیادی برای ورود محصولات نیسان به ایران باقی مانده است، زیرا این خودروها در حال حاضر از مبدا بارگیری می شوند. روند تخصیص ارز نیز کند است. طبق قوانین کشور شرکت واردکننده پس از دریافت ارز حداکثر 3 ماه فرصت دارد تا خودرو وارد کشور کند. نیسان سیلفی، نیسان ورسا، نیسان جوک، نیسان سنترا، نیسان ایکس تریل و نیسان قشقایی فرصت ورود به بازار ایران را دارند. برخی از این خودروها هم اکنون وارد گمرک ایران شده و به زودی از بنادر ترخیص می شوند.

مدیرعامل خودرو منصوب شد

طبق پیش بینی های اولیه تا پایان امسال 1500 دستگاه خودروی نیسان وارد بازار ایران می شود. نامی خودرو در هفت شهر بزرگ کشور نیز نمایندگی دارد و محصولات خود را در این نمایندگی ها به نمایش می گذارد. شرکت نامی خودرو نمایندگی فروش و خدمات خودروهای نیسان را برای بازار ایران از یکی از کشورهای منطقه خاورمیانه دریافت کرد. بنابراین می توان این شرکت را نماینده رسمی نیسان در ایران دانست.

  ثروتمندترین برندگان توپ طلا

منبع: https://digiato.com/car-news/importing-nissan-cars-with-the-name-khodro-another-brand-joined-the-import-program