وسترن دیجیتال درایوهای 24 ترابایتی CMR و 28 ترابایتی SMR را معرفی کرد

جدیدترین سری هارد دیسک های وسترن دیجیتال با حداکثر ظرفیت 28 ترابایت معرفی مراکز داده این شرکت موتور جدیدی را روانه بازار می کند Ultra Star DC HC680 دارای پوشش ضبط مغناطیسی (SMR) حداکثر ظرفیت 28 ترابایت است. این شرکت همچنین درایوهای جدیدی دارد بنیاد W. D. Gould و Ultra Star DC HC580 با حداکثر ظرفیت 24 ترابایت و فناوری ضبط مغناطیسی سنتی (CMR) آشکار شد.

بر اساس گزارش منتشر شده، پیشرو در میان هارد دیسک های وسترن دیجیتال در راه اندازی اخیر، درایو Ultrastar DC HC680 است که در ظرفیت های 26، 27 و 28 ترابایت عرضه می شود. این سه مدل بالاترین ظرفیت را در بین درایوهای موجود در بازار دارند. به عنوان مثال، هارد دیسک های سیگیت X24 حداکثر ظرفیت 24 ترابایت را ارائه می دهند.

نسخه پیشرفته فناوری جدید داریو از وسترن دیجیتال اپتی نند بهره مند شوید. این فناوری از یک درایو فلش NAND برای ذخیره متادیتا (یا ابرداده) برای عملکرد بهتر و فضای کمتر استفاده می کند. ضبط مغناطیسی به کمک انرژی (EAMR) نیز برای افزایش چگالی فضای درایو استفاده می شود. محصولات جدید وسترن دیجیتال درایوهای هلیوم هستند که 1/7 چگالی هوا دارند و صفحات نازک تری دارند. این درایوها فقط برای مشتریان سازمانی در دسترس هستند.

Western Digital Enterprise مشخصات و قیمت ها را تعیین می کند

وسترن دیجیتال همچنین نسخه 24 ترابایتی درایوهای WD Gold خود را معرفی کرد. این هارد دیسک را می توان با قیمتی خریداری کرد 629.99 دلار از سایت این شرکت سفارش داده شده است. درایوهای WD Gold در ظرفیت‌های مختلف (حداکثر 1 ترابایت) در دسترس هستند و از ضبط مغناطیسی سنتی استفاده می‌کنند، اما درایوهای 12 ترابایتی یا بالاتر ساختار هلیوم دارند. نسخه های 22 ترابایتی و 24 ترابایتی نیز ArmorCache وسترن دیجیتال می گوید عملکرد و امنیت داده ها را بهبود می بخشد.

  فروشگاه GPT پر از چت ربات های تصادفی است

سری Ultrastar DC همچنین دارای یک درایو جدید 24 ترابایتی به نام HC580 است. این مدل از OptiNAND نیز پشتیبانی می کند اما CMR است و با ظرفیت 22 ترابایت و همچنین با رابط SATA عرضه می شود. این درایوهای هلیوم همچنین دارای طراحی 10 صفحه ای و ArmorCache هستند، بنابراین تمام مزایای درایوهای با ظرفیت بالاتر را بدون معایب فناوری SMR ارائه می دهند.

منبع: https://digiato.com/computers-hardware/western-digital-announces-24tb-cmr-and-28tb-smr-drives-for-enterprise