چنس پردومو بازیگر نسل پنجم و سابرینا در ۲۷ سالگی درگذشت

هالیوود ریپورتر این بازیگر 27 ساله فاش کرد شانس پردومو بر اثر تصادف با موتور سیکلت جان باخت.

پردومو متولد 19 اکتبر 1996 اولین بازیگری خود را در فیلم کوتاه 2016 انجام داد. لانگفیلد واک. سال بعد، او در تلویزیون در نقش هنری گودال در سریال کانادایی ظاهر شد هتی پلوم قبل از انجام قطعات کوچک در سری های دیگر. نقش برجسته او با نقش نتفلیکس همراه شد ماجراهای هیجان انگیز سابرینا به عنوان آمبروز اسپلمن، و به دنبال آن نقشی معمولی در نقش آندره اندرسون برای پسر ها’ اسپین آف نسل V در Prime Video.

نمایندگان او در بیانیه ای گفتند: “علاقه (شانس) به هنر و اشتهای سیری ناپذیر او برای زندگی توسط همه کسانی که او را می شناختند احساس کردند و صمیمیت او در بین کسانی که او را بیشتر دوست داشت ادامه خواهد داشت.” ما از شما می خواهیم که به خواسته خانواده برای حفظ حریم خصوصی احترام بگذارید، زیرا آنها در غم از دست دادن پسر و برادر عزیزشان غمگین هستند.

در خودشان بیانیهTHE نسل V سازندگان پس از اطلاع از مرگ پردومو چشم بسته بودند. آنها نوشتند: “برای ما که او را می شناختیم و با او کار می کردیم، شانس همیشه جذاب و شاد بود.” «(او) نیروی مشتاق طبیعت، هنرمندی فوق العاده با استعداد و بیش از هر چیز دیگری، فردی بسیار مهربان و دوست داشتنی بود. حتی نوشتن در مورد او در زمان گذشته بی معنی است. ما واقعاً برای خانواده شانس متاسفیم و در غم از دست دادن دوست و همکارمان غمگین هستیم. امشب عزیزانتان را در آغوش بگیرید.

  فیزیکدانان سفر در زمان را از طریق درهم تنیدگی کوانتومی شبیه سازی می کنند

توسط ضرب الاجلآمازون قصد داشت تولید خود را در تاریخ آغاز کند نسل V فصل دوم در اواسط آوریل اکنون برای مدت نامعلومی کنار گذاشته شده است، هم بازیگران و گروه می توانند غمگین شوند و هم نویسندگان می توانند تعیین کنند که آیا باید فصل را تجدید نظر کنند و آندره را بنویسند یا او را دوباره بنویسند.

آمازون ام‌جی‌ام و سونی پیکچرز تی‌وی، تهیه‌کننده‌های همکار، نوشتند: «کل خانواده Gen V از درگذشت ناگهانی Chance Perdomo ویران شده‌اند. (ما) افکار صمیمانه و حمایت خود را از خانواده شانس و همه کسانی که او را در این دوران سخت دوست داشتند ابراز می کنیم.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/obituary-chance-perdomo-tv-actor-gen-v-sabrina-1851377044