کارگردان Yann Demange می خواهد ماهرشالا علی را “آزاد کند”.

ماهرشالا علی در نقش وکتور در آلیتا: فرشته نبرد.

تصویر: قرن 20

مارول در حال آمدن است تیغه فیلم سینما شکارچی خون آشام محبوب را به MCU معرفی خواهد کرد و اولین حضور سینمایی خود را پس از بازنشستگی وسلی اسنایپس از این نقش در سال 2007 نشان خواهد داد. بلید ترینیتی. در مورد این فیلم زیاد گفته شده است هست یا نیستاما برای کارگردان یان دمانژاین فیلم یک ویترین عالی برای قسمت تاریک ستاره ماهرشالا علی خواهد بود.

در حالی که فیلم کوتاه بعدی خود را تبلیغ می کند لعنتی، دمانگ گفت ضرب الاجل او از اینکه در پروژه‌های آینده «بازتر، آسیب‌پذیرتر» باشد، هیجان‌زده است، اما می‌خواهد فیلم مارول واقعاً برای علی – که او را «بازیگر عمیق» می‌نامید – خوب باشد و گستردگی انسان را به نمایش بگذارد. من از نشان دادن نوعی ظلم، زمختی (علی) هیجان زده هستم که به او اجازه می دهد به روشی خاص روی زمین راه برود. من او را به خاطر آن دوست دارم.» دمنگ توضیح داد: «او یک وقار و یکپارچگی دارد، اما یک خشنی وجود دارد که معمولاً در زیر سطح وجود دارد. من می‌خواهم آن را آزاد کنم و روی صفحه نمایش بگذارم.

علی که دو بار برنده اسکار شد، بیشتر به خاطر حضورش در درام هایی مانند این شهر شناخته می شود مهتاب و کاغذ سبز، اگرچه او در چند فیلم اکشن از جمله شکارچیان و هر دو ماکینجی فیلم ها. به اندازه کافی عجیب، فشرده ترین نقش های بدنی او در فیلم های انیمیشنی مانند پرولر در فیلم بوده است. ، های عنکبوتی فیلم و تیتان در شکست ناپذیر. جذاب به نظر رسیدن در عمل چیزی شبیه به پیش نیاز یک بازیگر Blade است. فیلم‌های اسنایپس تا حدی به این دلیل موفق شدند که بازیگر به نظر می‌رسید می‌توانست هر کسی را که او را انتخاب می‌کرد کتک بزند، که اغلب این کار را می‌کرد.

  14 بهترین بازی پلی استیشن VR2 برای بازی در حال حاضر (2024)

دمنگ سپس آن را تایید کرد تیغه مانند فیلم های Snipes رتبه R را دریافت می کند و آن را به دومین فیلم با رتبه R در MCU پشت سر تبدیل می کند. ددپول 3. او ادامه داد: این رتبه‌بندی «بسیار مهم» است و احتمالاً برای کسانی که علاقه خاصی به آن فیلم‌های قبلی و خشونت خونین و شایان ستایش آنها دارند، جالب خواهد بود.

تیغه باید در تاریخ 6 سپتامبر 2024 در سینماها اکران شود. مصاحبه کامل با Demange در لعنتی و اینکه چگونه این با سفر خودش طنین انداز می شود را می توان خواند اینجا.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/blade-yann-demange-mahershala-ali-unleashed-1850996562