یوبی‌سافت The Crew را از کتابخانه بازیکنان حذف می‌کند و به ما یادآوری می‌کند که مالک چیزی نیستیم

بازی مسابقه ای آنلاین یوبی سافت خدمه در 1 آوریل فعالیت خود را متوقف کرد. با این حال، برخی از کاربران گزارش می دهند که همه چیز کمی فراتر رفته است. آنها می گویند که این شرکت در واقع به حساب های Ubisoft Connect دسترسی داشته و مجوز دسترسی بازی را لغو کرده است. و دیگران.

برخی از این کاربران که بازی را با پول خود خریداری کرده بودند، هیچ هشداری مبنی بر حذف مجوز یوبی سافت دریافت نکردند. هنگام تلاش برای راه اندازی بازی، این بازیکنان می گویند که پیامی دریافت کرده اند که نشان می دهد دسترسی دیگر امکان پذیر نیست.

در نگاه اول، این بسیار بد به نظر می رسد. مردم برای چیزی که از آنها دزدیده شده بود پرداخت کردند. با این حال، یک هشدار بزرگ وجود دارد. خدمه یک بازی مسابقه ای فقط آنلاین است، بنابراین بدون سرورها هیچ کاری نمی توان انجام داد. این سرورها در 1 آوریل از کار افتاد و بازی از فروشگاه های دیجیتال حذف شد. علاوه بر این، این حرکت فقط بر بازی اصلی تأثیر می گذارد. خدمه 2 و هر دو همیشه می روند

زمانی که یوبی سافت اعلام کرد که سرورها آفلاین خواهند شد، به کسانی که اخیرا سرور را خریداری کرده بودند، بازپرداخت ارائه کرد. خدمه. این بازی حدود یک دهه است که وجود دارد، بنابراین این بازپرداخت احتمالاً برای اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان اعمال نمی شود. برخی از آنها گفتند که قصد دارند سرورهای خصوصی را برای اجرای بازی راه اندازی کنند، گزینه ای که اکنون غیرممکن است.

  X شروع به دریافت یک دلار در سال از کاربران جدید برای ارسال توییت می کند

با توجه به این، این بزرگترین معامله در جهان نیست خدمه عملیاتی نیست، اما یک مشکل عمده در خرید و استفاده از کالاهای دیجیتال را برجسته می کند. ما برای این محصولات پول می پردازیم. ما فکر می کنیم مالک آنها هستیم، اما مالک هیچ چیز نیستیم. برای اثبات، شرایط خدمات Ubisoft یا هر ناشر اصلی بازی را بخوانید. فیلیپ ترمبلی، مدیر اشتراک های یوبی سافت، اخیراً گفت Gamesindustry.biz که بازیکنان این کار را انجام خواهند داد. من مطمئن نیستم که ما هرگز با این ایده راحت نباشیم که چیزهایی که برای آنها هزینه کرده‌ایم می‌توانند در کوتاه‌مدت ناپدید شوند، حتی اگر این یک عمل رایج شود.

منبع: https://www.engadget.com/ubisoft-is-deleting-the-crew-from-players-libraries-reminding-us-we-own-nothing-165328083.html?src=rss