یکی از بزرگ‌ترین بازی‌هایی که در حال حاضر در Steam وجود دارد، … موز قابل کلیک است

اگر مرتباً جدول امتیازات Steam را بررسی می کنید تا ببینید آیا چیز جدید و هیجان انگیزی برای بازی وجود دارد یا خیر، ممکن است متوجه یک “بازی” کوچک عجیب و غریب شده باشید به نام موز. به سرعت به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد و تا زمان نوشتن این مقاله، با بیش از 400000 بازیکن همزمان در جایگاه سوم قرار گرفت. این یک بازی بدون کلیک ساده است، مانند بسیاری از بازی‌های قبلی، بنابراین چه چیزی باعث می‌شود بازیکنان به سمت صفحه ایستا یک موز بزرگ جمع شوند؟

وعده پول شیرین و شیرین، همین است. این یک عنوان بسیار ساده است که باعث می شود بارها روی یک موز کلیک کنید. این در مورد آن است، اگرچه یک تفاوت وجود دارد. وقتی روی میوه استوایی کلیک می کنید و روی آن کلیک می کنید، ممکن است یک برچسب موز در موجودی Steam شما بیفتد. این موزها در طرح‌های مختلف، از رنگ‌های نقره‌ای گرفته تا نمونه‌هایی که به نظر می‌رسد از هک آمده‌اند، وجود دارند.

یک موز نقره ای

aaladin66, Pony, Sky, AestheticSpartan

از آنجایی که موز در موجودی شما ظاهر می شود، می توان آنها را در بازار استیم فروخت. موز کمیاب قبلاً تا 1400 دلار فروخته شده است، اگرچه میانگین پرداختی حدود 0.02 دلار است. یکی از توسعه دهندگان آن را “مشکل قانونی پول بی نهایت” در مصاحبه ای با چند ضلعی. وی ادامه داد: «کاربران در یک بازی رایگان با فروش آیتم های مجازی رایگان کسب درآمد می کنند.

پول به دست آمده به کیف پول Steam می رود و سپس می توان از آن برای خرید بازی استفاده کرد. بنابراین، این موز اساسا NFT هستند، اما بدون بلاک چین. مردم دیوانه‌وار آنها را می‌خرند و می‌فروشند، مانند کارت‌های تجاری عجیب و غریب مبتنی بر میوه. پایه موز را فراموش کنید: به نظر می رسد در یک فکس موز پول وجود دارد.

اگر ایده گذراندن تمام روز روی یک موز تقلبی در مقابل پس‌زمینه سبز رنگ استفراغ برای شما جذاب نیست، توسعه‌دهندگان موزه‌های موجود در انبار را به قیمت 0.25 دلار می‌فروشند. با این حال، خود بازی رایگان است. توسعه دهندگان ادعاهایی مبنی بر اینکه کلیک کننده نوعی کلاهبرداری یا طرح پونزی است را رد می کنند و فقط می گویند که این “یک بازی بسیار احمقانه” است. از این گذشته، کلیک های غیرفعال چیز جدیدی نیستند.

  چند خودرو دست دوم در ایران وجود دارد؟

با نگاهی به آینده، طراحان به‌روزرسانی‌هایی را اعلام کرده‌اند که شامل راهی برای استفاده از اقلام موجودی برای تغییر ظاهر موز معمولی در بازی می‌شود، همچنین ممکن است یک بازی کوچک در آینده و همچنین ارتقای فروشگاهی وجود داشته باشد که به بازیکنان امکان داد و ستد می‌دهد همان موز چندین بار برای یک قطره. یک چیز تقریباً قطعی است. محبوبیت بسیار زیاد موز مطمئناً الهام بخش یک دسته کامل از کپی‌ها خواهد بود. ممکن است من متواضعانه یک تکه پیتزا را به عنوان چیزی برای کلیک ، بارها و بارها پیشنهاد کنم.

منبع: https://www.engadget.com/one-of-the-biggest-games-on-steam-right-now-is-a-clickable-banana-190058749.html?src=rss